{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Kitap Kutuları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Kitap Kutusu Çeşitlerini Nereden Alabilirim?

Kitap Kutusu 

Kitap kutusu , kitaplarınızı saklayabileceğiniz veya organizer olarak kullanabileceğiniz, hoş tasarımlara sahip olan ürünler listesini ifade eder. Bu ürünleri alarak kitabınızın kapak bölümünün tasarımını değiştirebilir, kendi kişisel zevk ve tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz. Gayet modern tasarımların yer aldığı bu ürünlerde genel olarak tasarım ön plana çıkmaktadır. Madame Coco, tasarım hususunda dikkatli olarak özenle seçtiği özel seriyi sizlere sunar.

Kitap Kutusu Ne İşe Yarar?

Kitap Kutusu Özellikleri

Bu ürün, kitap kapaklarının tasarımını değiştirerek kendinize özel bir tarz benimsemenizi sağlar veya eşyalarınızı toplayacak şık organizerler olarak kullanılır. Bu ürünleri kullanarak genel olarak kitap tasarımını değiştirebilir, kitabınızı saklayabilirsiniz. Kitap okumayı seven kullanıcıların vazgeçemeyeceği bu ürün tamamen kaliteli özelliklere sahiptir. Şık ve dekoratif görünümü ile birçok odanızda kitap kutularına yer verebilirsiniz.

Dekoratif Kitap Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Madame Coco web sayfasında yüzlerce çeşit dekoratif kitap kutusu çeşitleri yer almaktadır. Örneğin kitap kutusu ürününü alarak çok amaçlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürün organizer ya da kitaplarınızın kutusu olarak kullanılabilmektedir. Dekoratif açıdan şık bir durumda olan bu ürünler, %100 kaliteli materyallere sahiptir. Ürünün ölçü değerleri 17 x 11 x 5 cm’dir. MDF ürün tipine sahiptir.

Kitap Kutusu Fiyatları Nasıldır?
Madame Coco olarak biz, daima müşterilerimizin yanında yer alarak uygun fiyatlama politikasını benimsemekteyiz. Oluşabilecek en uygun fiyatı ürünlerimize yansıtmaktayız. Böylece siz değerli müşteriler, ürünlerin kaliteli olanını uygun fiyattan alma fırsatını elde etmiş olmaktasınız. Bu sayede verimlilik artış göstermektedir.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "120" } ] } } }