{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Kadife Yatak Örtüleri" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Kadife Yatak Örtüsü Kumaş Dokusu Nasıldır?

Kadife Yatak Örtüsü

Kadife yatak örtüsü , kadife dokusuna sahip kumaştan yapılmış yatak örtüsü ürününü ifade eder. Bu ürünler tek kişilik ya da çift kişilik yataklar için uygun olarak kullanılabilmektedir. Madame Coco, kadife dokusuna sahip olan ürünleri sizler için seçer ve satışa sunar. Böylelikle kaliteli ve verimli ürünleri Madame Coco farkıyla bulabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kadife Yatak Örtüsü Modelleri Nelerdir?

Kadife Yatak Örtüsü Modelleri

Madame Coco web sayfasında çok sayıda kadife yatak örtüsü modelleri bulabilirsiniz. Örneğin Virgo Çift Kişilik Kadife Yatak Örtüsü – Açık Mürdüm ürününü kullanarak kaliteli bir yatak örtüsü modeline sahip olabilirsiniz. Geleneksel çizgileri ile ön plana çıkan bu ürün, %100 olarak kaliteli özelliklere sahiptir.

Kadife Yatak Örtüsü Özellikleri Nelerdir?

Kadife yatak örtüsü modellerinin genel özelliklerini şu şekilde sayabiliriz. Çift kişilik olan bu ürün, %100 polyester ile üretilmiştir. Açık mürdüm renginde olan ürün çift taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Tasarım olarak oldukça iyi durumda olan bu ürünü kullanarak profesyonelliğe kavuşabilir, fonksiyonel bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz.

Kadife Yatak Örtüsü Fiyat Aralığı Nedir?
Madame Coco fiyat politikası olarak uygun fiyat stratejilerini benimser. Bunu sağlarken kaliteden asla ödün vermeyerek kalite anlamında bir sorun yaşamanızı engeller. Böylelikle kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alma imkânı doğmuş olacaktır. Bununla birlikte Madame Coco, fiyat politikalarını uygun bir şekilde belirlemeye devam edecektir. Kadife örtü ürünlerinde de aynı durum geçerlidir. Bütün bu ürünlere şık tasarımlı ve kaliteli bir şekilde aynı zamanda uygun fiyatlar ile birlikte sahip olabilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }