{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"French Press" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

French Press Nedir?

French Press 

French press , kahve tutkunlarının vazgeçemediği, kahve demlemek için kullanılan bir üründür. Çoğunlukla cam yapısıyla ön plana çıkan bu ürün, çelik ya da plastik tutacaklara sahip olarak tasarlanır ve silindir şeklinde bir bardaktan oluşur. Ürünün içerisinde de bir adet piston yer almaktadır. Kahve demlerken kahve telvesinin altta kalmasını sağlayan bu yapı sayesinde kaliteli kahveler demleyebilirsiniz.

French Press Ne İşe Yarar?

French Press  Özellikleri

Bu ürün, genellikle kahve yapmak için kullanılmaktadır. Kaliteli bir şekilde kahve demlemek için kullanabileceğiniz french press fiyat konusunda da Madame Coco farkıyla sizlerle buluşuyor. Bu sayede kaliteli ürünleri uygun fiyata Madame Coco farkıyla satın alabilirsiniz.

French Press Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Genel olarak bu ürünü satın alırken öncelikle kalite ve dayanıklılık faktörlerine dikkat etmeniz gerekir. Bu özelliklere dikkat ederek çok daha sağlıklı bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Tasarım özelliklerinin de ön plana çıktığı french press modellerinde, ürünün sağlam olması da diğer özellikler kadar önemlidir. Bu nedenle bu özelliklerin tamamına bir bütün olarak dikkat etmenizi öneriyoruz.

French Press Fiyatları Nasıldır?
Madame Coco olarak belirlemiş olduğumuz fiyat politikalarıyla uygun fiyatlara sahip ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerde uygun fiyat sağlanırken kaliteden asla ödün verilmemektedir. Bu sayede çok daha uygun ve verimli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Madame Coco, bütçe dostu bir şekilde fiyatlama yapar ve bu özellikleri ürünlerine yansıtır.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "65" } ] } } }