{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Nevresim > Flanel Nevresim Takımları (24 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Lucien Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri Lucien Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Renier Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Taş Renier Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Taş
153,99TL
123,19 TL
İndirimli Ürün
Renier Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Taş Renier Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Taş
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Evian Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Mürdüm Evian Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Mürdüm
153,99TL
123,19 TL
İndirimli Ürün
Biarritz Flanel King Size Nevresim Takımı - Kahverengi Biarritz Flanel King Size Nevresim Takımı - Kahverengi
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Raymond Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Bej / Mavi Raymond Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Bej / Mavi
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Renier Flanel King Size Nevresim Takımı - Taş Renier Flanel King Size Nevresim Takımı - Taş
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Evian Flanel King Size Nevresim Takımı - Mürdüm Evian Flanel King Size Nevresim Takımı - Mürdüm
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Ajaccio Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri / Kırmızı Ajaccio Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri / Kırmızı
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Nimes Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri Nimes Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Amelie Flanel King Size Nevresim Takımı - Mavi Amelie Flanel King Size Nevresim Takımı - Mavi
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Amelie Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Mavi Amelie Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Mavi
153,99TL
123,19 TL
İndirimli Ürün
Lucien Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Gri Lucien Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Gri
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Mathilde Flanel King Size Nevresim Takımı - Bej Mathilde Flanel King Size Nevresim Takımı - Bej
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Lucien Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Gri Lucien Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı - Gri
153,99TL
123,19 TL
İndirimli Ürün
Amelie Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Mavi Amelie Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Mavi
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Roche Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Antrasit Roche Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Antrasit
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Raymond Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Gri / Kırmızı Raymond Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Gri / Kırmızı
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Raymond Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri / Kırmızı Raymond Flanel King Size Nevresim Takımı - Gri / Kırmızı
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Renier Flanel King Size Nevresim Takımı - Bej Renier Flanel King Size Nevresim Takımı - Bej
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Raymond Flanel King Size Nevresim Takımı - Bej / Mavi Raymond Flanel King Size Nevresim Takımı - Bej / Mavi
241,99TL
193,59 TL
İndirimli Ürün
Renier Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Bej Renier Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Bej
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Chamonix Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Mavi Chamonix Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Mavi
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün
Sault Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Beyaz / Kırmızı Sault Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Beyaz / Kırmızı
197,99TL
158,39 TL
İndirimli Ürün

Flanel Nevresim Takımları

Özel pamuklu kumaş yapısına sahip Madame Coco flanel nevresim takımları, sağlıklı kumaş yapısı ile uyku kalitesini arttırmaya yardımcı olur. Daha iyi hissetmek ve gün içerisinde enerjik olmak isteyenler için dinlendirici bir uyku önem taşır. Sağlıklı uyku için de yatak ve yastık seçiminin yanı sıra nevresim takımlarında kullanılan malzeme de önem taşır. Temiz ve hijyenik bir ortam için nevresim ve çarşafların doğru seçilmesi gerekir. Sağlıklı içeriğe sahip olmayan ürünler cildine zarar vererek uyku esnasında rahatsız olmana neden olabilir. Bu nedenle seçimini yaparken daha titiz davranmalısın.

Madame Coco her ihtiyaca cevap veren yatak odası tekstil ürünleriyle kullanıcıların dikkatini çekiyor. Hassas bir bünyeye sahipsen antibakteriyel özelliği olan aloe vera ve bambu nevresim takımlarından seçebilir cildini koruyabilirsin. Yumuşacık dokusu ve hava geçiren özelliğe sahip olan nevresimler her mevsim rahatlıkla kullanılabilir niteliktedir. Parlak ve yumuşacık yapısı ile göz kamaştıran saten nevresimler ise serin tutan kumaş tasarımıyla özellikle sıcağı sevmeyenler için ideal yatak odası tekstil ürünleri arasında olmaktadır. Bu parçalar yaz aylarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Sen de mevsim değişimlerini göz önüne alarak doğru kumaş yapısındaki ürünleri tercih etmelisin. Yaz aylarında hava geçirgenliği yüksek olan ve hava akışını dengeleyerek ferah tutan takımlardan seçebilirsin. Soğuk ve serin hava şartlarına sahip mevsimlerde ise sık dokumalı ve sıcak tutan nevresimleri kullanabilirsin. %100 pamuklu ve ranforce dokumalı coco crep nevresimleri inceleyebilirsin. Doğru nevresim seçimi sayesinde kendini ve aileni kat kat örtünme derdinden kurtararak hafif ve rahat uyku deneyimine ulaşabilirsin.

Peki bunca seçenek arasından flanel nevresim takımı nedir, ne özelliği vardır? Hafif pürüzlü bir yüzeye sahip olan kumaş türünden üretilen nevresimler %100 pamuktur. Bu özelliği yumuşacık olmasını sağlayarak sımsıcak bir ortam oluşturur. Madame Coco nevresimler doğal yapılı ince ip kalitesi sayesinde oldukça hafiftir. Ağırlık yapmayan kumaş yapısı, bu parçaları hurç çeşitlerinin içinde rahatlıkla saklamana imkan verir. Nefes aldıran yapısı ile nemi emerek hava geçişini kontrol altında tutar. Özellikle uyku sırasında çok dönen ve terleyenler için ideal bir kullanım sunar. Zarif ve lüks dokunuşa sahip olan bu kumaş dokusu ile üretilen nevresimler uzun süreli kullanım sağlar. Özel yapısı yatağını ve farklı boyutlardaki yorgan çeşitlerini sararak kayma ve bozulmaların önüne geçer. Ayrıca ütü gerektirmeyen yapısıyla pratik bir kullanım sunar.

Flanel Nevresim Takımı Modelleri


Flanel takım nevresim modelleri boyutuna, ebadına ve içerdiği ürün sayısına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Şık tasarımlar ile yatak odanın ambiyansını değiştirmek çok kolay hale geliyor. Baharın esintilerini odana taşıyan çiçekli desenler ortamın enerjisini yükselterek güne mutlu bir şekilde uyanmanı sağlıyor. Simetrik çizgilerle tasarlanan kareli modeller aradığın uyumu yakalamana yardımcı oluyor. Sadeliği ile dikkatleri üzerine çeken tasarımlarıyla büyülen şeritli modeller mobilyalarınla hoş bir ahenk içerisinde bütünleşiyor.

Nevresim takımlarını, yatak örtüsü modellerinden ayıran özellik yatağın için gerekli olan ürünleri bir arada bulundurmasıdır. Genellikle iki yastık kılıfı, bir çarşaf ve yorganına veya battaniyene geçireceğin bir adet nevresimi kapsar. Dört parçayı bir araya toplayan modeller birbirleriyle olan bütünsel uyum sağlayarak göz kamaştırır. Özel yapısı sayesinde pratik bir kullanım sunarak hayatını kolaylaştırır. Pratik özelliği sayesinde nevresimini kolayca yorganına geçirebilir çarşafını da yatağına serebilirsin. Daha temiz ve sağlıklı bir kullanım için yatağına çarşafı geçirmeden önce yatağın ölçüsünde uygun olan yatak alezi kullanabilirsin. Tek ve çift kişilik yataklara göre tasarlanan alezler minimal boyuta sahip bebek yatakları için üst düzey koruma sağlar. Aynı zamanda kaygan ve yumuşak yapıdaki çarşafların kaymasını engeller. Modern bir tarz oluşturan nevresimler, aynı zamanda yorganının kirlenmesini engelleyerek daha hijyenik bir alan hazırlar.

Farklı ebatlara sahip olan Madame Coco flanel nevresim takımları içerisinde yer alan iki adet yastık kılıfları 50*70 ölçülerine sahiptir. Çarşaf modelleri ve nevresimler ise yatağın ölçülerine göre tek, kişilik ve çift kişilik ve king size (battal boy) ya da XL olarak değişiklik gösterir.

Flanel Nevresim Takımı Fiyatları


Tarzını yansıtan flanel nevresim takımı fiyatları Madame Coco avantajlarıyla seçim kolaylığı sunuyor. Bütün beklentileri karşılayan modeller sayısız alternatifleri sayesinde evinin her köşesine şıklığın ve modernizmin esintilerini getiriyor. Yumuşak yapısı ve yeniliğin kapılarını açan tasarımlar geniş renk seçeneği ile pozitif enerjiyi davet ediyor.

Ev ve yaşam kategorisi altında binlerce ürüne ev sahipliği yapan Madame Coco, yatak odasında rahatlığı ve ferahlığı sağlıyor. Doğal yapılarıyla sağlıklı kullanım sunan ürünler uzun ömürlü koruma sağlıyor. Flanel nevresimlerdeki özel kumaş dokusu yumuşaklığın ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor. Kaliteli iplik yapısı yıpranma ve çekmenin önüne geçiyor. Rengini koruyan kumaş yapısı odanın atmosferini değiştiriyor. Modern tasarımlara sahip olan takımlar arkalı önlü kullanımıyla çift yönlülük sağlıyor. Aynı desenden sıkıldığın zaman diğer tarafı çevirip odanda değişiklik yaratabilirsin.

Nevresim takımı seçerken yastık ve yorgan ölçülerini göz önünde bulundurman işini kolaylaştırır. Mevsimsel olarak seçim yapman ürünlerden en iyi şekilde verim almanı sağlar. Pamuklu yapıya sahip kumaşlar ısı konusunda hassastır. Bu nedenle yıkama yaparken mutlaka kullanma talimatı doğrultusunda temizleme yapılmalıdır. Ürünün içerdiği özelliklere göre makinede belli ısıda yıkanmalıdır. Ürünün rengini koruması için beyazlatıcı ve ona benzer ürünler kullanılmamalıdır. Makinede kurutma yapmadan ürün kullanım süresini uzatabilirsin. Klasik, etnik, vintage nevresim tasarımlarına sahip cesur ve yaratıcı modeller Madame Coco farkı ile sentezlenerek kendi tarzınla buluşmanı sağlıyor. Her bütçeye hitap eden Madame Coco nevresim takımları, pike, yatak örtüleri ve battaniye modelleriyle odanda bütünlük yaratan kaliteli ürünleri indirimli fiyat avantajlarıyla satın alabilirsin.

Flanel Nevresim Takımı Çift Kişilik


Farklı ölçülere sahip olan flanel nevresim takımı çift kişilik modelleriyle büyük boy yatak ve yorganları korumak ve hijyenik bir ortam sağlamak için kullanılıyor. 220*240 nevresimi ve 280*260 çarşafı ile mükemmel bir uyum sağlayarak odanın şıklığını tamamlıyor. Göz alıcı alternatifleri sayesinde yatak odanı güzelleştirirken temizliği kolay yapılabilen sağlıklı bir kullanım sunuyor. Keyfine düşkün ve uykuya önem verenler için özel tasarım yataklara uygun king size çarşaf nevresim takımları 240*260 nevresimi, 280*260 çarşafı ile alternatif sunuyor. Etno modern baskıya sahip tasarımları evine etnik esintileri taşıyarak huzurlu bir atmosfer oluşturuyor.

Dikişteki özeni, kullanılan ipliği ile bütünleşerek oluşturulan flanel nevresim çift kişilik modeller kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Renk ve tasarım alternatifleri arasından yatak odana uygun olan desenleri seçebilirsin. Kullandığın yorgan, yastık ve yatağın deforme olmaması için üst düzey koruma sağlayan takımlar fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor.

Flanel Nevresim Takımı Tek Kişilik


Estetik tasarımlara sahip flanel nevresim tek kişilik modeller, küçük boy yataklar ve yorganlar için ideal bir kullanım sunuyor. Yaşam alanını dekoratif hale dönüştürmek hayal ettiğin konsepti oluşturmak daha basit hale geliyor. Genellikle çocuk odaları ve genç odaları için kullanılan ürünler tek yatmayı sevenler için de alternatif sunuyor. Deseni, rengi ve tasarımı ile göz dolduran modeller 160*200 nevresimi, 160*240 çarşafı ve iki adet yastık kılıfı ile uyumu yakalıyor. Doğanın renklerini odana yansıtan modeller renklerin pozitif enerjisi ile bütünleşerek hareketlilik katıyor.

Çocuğunun hayal gücünü renklendiren flanel nevresim takımı tek kişilik modeller, aynı zamanda çocukların cildini koruyarak rahat uykunun önünü açıyor. Sen de evini son moda tasarımlara göre dekore etmek ve stilini ön plana çıkarmak için ergonomik tasarımlara sahip ürünler arasından seçim yapabilirsin.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "NFL-26", "name": "Lucien Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Gri", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116116282", "variant": "GRİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0226123", "dimension15": "8682116116282", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34942" }, { "product_id": "NFL-22", "name": "Renier Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı \u002D Taş", "price": 123.19, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116116206", "variant": "TAŞ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTTC0442104", "dimension15": "8682116116206", "dimension16": " 153.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34561" }, { "product_id": "NFL-22", "name": "Renier Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Taş", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116116183", "variant": "TAŞ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0482104", "dimension15": "8682116116183", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34559" }, { "product_id": "NFL-18", "name": "Evian Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı \u002D Mürdüm", "price": 123.19, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116114172", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTTC0431105", "dimension15": "8682116114172", "dimension16": " 153.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34369" }, { "product_id": "NFL-16", "name": "Biarritz Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Kahverengi", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116113595", "variant": "KAHVERENGİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0202239", "dimension15": "8682116113595", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34333" }, { "product_id": "NFL-21", "name": "Raymond Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Bej / Mavi", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8682116116459", "variant": "BEJ/MAVİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0481737", "dimension15": "8682116116459", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34555" }, { "product_id": "NFL-22", "name": "Renier Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Taş", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8682116116190", "variant": "TAŞ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0222104", "dimension15": "8682116116190", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34560" }, { "product_id": "NFL-18", "name": "Evian Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Mürdüm", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8682116114165", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0208105", "dimension15": "8682116114165", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34372" }, { "product_id": "NFL-13", "name": "Ajaccio Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Gri / Kırmızı", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8682116113625", "variant": "GRİ/KIRMIZI", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0199624", "dimension15": "8682116113625", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34237" }, { "product_id": "NFL-14", "name": "Nimes Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Gri", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8682116113533", "variant": "GRİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0200123", "dimension15": "8682116113533", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34236" }, { "product_id": "NFL-27", "name": "Amelie Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Mavi", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8682116116244", "variant": "MAVİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0227106", "dimension15": "8682116116244", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36525" }, { "product_id": "NFL-27", "name": "Amelie Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı \u002D Mavi", "price": 123.19, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8682116116268", "variant": "MAVİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTTC0447106", "dimension15": "8682116116268", "dimension16": " 153.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36196" }, { "product_id": "NFL-26", "name": "Lucien Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Gri", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "8682116116275", "variant": "GRİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0486123", "dimension15": "8682116116275", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35261" }, { "product_id": "NFL-25", "name": "Mathilde Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Bej", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8682116116336", "variant": "BEJ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0225149", "dimension15": "8682116116336", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35005" }, { "product_id": "NFL-26", "name": "Lucien Flanel Tek Kişilik Nevresim Takımı \u002D Gri", "price": 123.19, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8682116116299", "variant": "GRİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTTC0446123", "dimension15": "8682116116299", "dimension16": " 153.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34943" }, { "product_id": "NFL-27", "name": "Amelie Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Mavi", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8682116116220", "variant": "MAVİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0487106", "dimension15": "8682116116220", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34940" }, { "product_id": "NFL-23", "name": "Roche Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Antrasit", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8682116116367", "variant": "ANTRASİT", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0483244", "dimension15": "8682116116367", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34938" }, { "product_id": "NFL-21", "name": "Raymond Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Gri / Kırmızı", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 18, "sku": "8682116142687", "variant": "GRİ/KIRMIZI", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0481624", "dimension15": "8682116142687", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34596" }, { "product_id": "NFL-21", "name": "Raymond Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Gri / Kırmızı", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 19, "sku": "8682116142694", "variant": "GRİ/KIRMIZI", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0221624", "dimension15": "8682116142694", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34572" }, { "product_id": "NFL-22", "name": "Renier Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Bej", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 20, "sku": "8682116116329", "variant": "BEJ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0222149", "dimension15": "8682116116329", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34551" }, { "product_id": "NFL-21", "name": "Raymond Flanel King Size Nevresim Takımı \u002D Bej / Mavi", "price": 193.59, "brand": "Madame Coco", "position": 21, "sku": "8682116116466", "variant": "BEJ/MAVİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTKC0221737", "dimension15": "8682116116466", "dimension16": " 241.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34550" }, { "product_id": "NFL-22", "name": "Renier Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Bej", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 22, "sku": "8682116116305", "variant": "BEJ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0482149", "dimension15": "8682116116305", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34548" }, { "product_id": "NFL-19", "name": "Chamonix Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Mavi", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 23, "sku": "8682116115476", "variant": "MAVİ", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0476106", "dimension15": "8682116115476", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34380" }, { "product_id": "NFL-17", "name": "Sault Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı \u002D Beyaz / Kırmızı", "price": 158.39, "brand": "Madame Coco", "position": 24, "sku": "8682116114189", "variant": "BEYAZ/KIRMIZI", "category": "Flanel Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Flanel", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0467206", "dimension15": "8682116114189", "dimension16": " 197.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34373" } ] } } }