{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Elbise Askıları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Elbise Askısı Çeşitleri Nelerdir?

Elbise Askısı Çeşitleri

Dolap askısı çoğu zaman uzun elbiseleriniz için yeterli gelmez. Bu tar durumlarda ütüsünün bozulmasını istemediğiniz gelinlik, abiye veya gece kıyafetlerinizi kolayca muhafaza edebileceğiniz, elbise askılığına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyacınıza yönelik çeşitli ürünler bulmak mümkündür. Evinizin ihtiyaçlarını en az sizin kadar gözeten Madame Coco, elbise askısı çeşitleriyle muhteşem bir alternatif sunuyor. Ayaklı veya ayaksız olarak tercih edebileceğiniz giysi askısı ürünlerine uzun etekli giysilerinizden takım elbiselerinize dek pek çok şeyi rahatlıkla asabilirsiniz. Daha da güzeli, eski tarz kaba bir portmanto yerine Madame Coco’nun biblo görünümündeki elbise askılığı ürünlerinden birkaç adet satın alarak kendi şık portmantonuzu yaratabilirsiniz. Elbise askısı çeşitleri, aynı tarzda çok sayıda askı alabilmenize olanak sağlayacak denli zengindir.

Giysi Askısı Ayaklı Mı Ayaksız Mı Olmalı?

Evinizde hem misafirlerinizin ceketlerini asabileceğiniz ceket askısı hem de kendi kullanımınız için satın alabileceğiniz giysi askısı ürünleri ayaklı ve ayaksız olarak ayrılır. Ayaklı askılar genellikle ev girişlerinde, minik bir portmanto görevi görür. İnce ve uzun formlu olmalarına karşın ayaklı olmaları sebebiyle geniş bir alan kaplarlar. Evinizde, giriş holünüzde yeterli genişlik varsa ayaklı giysi askısı sizin için daha uygun olabilir. Fakat holünüz yoksa, kapınız koridora açılıyorsa ayaksız elbise askısı seçeneklerini gözden geçirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Her ne kadar çok sayıda giysi asılmıyor olsa da girişte kalabalık bir görüntü hoşunuza gitmeyecektir. Elbise askısını, gece kıyafetleriniz veya takım elbiseleriniz için kullanacaksanız elbette yeri evinizin girişi değil giyinme veya yatak odanız olmalıdır. Bu durumda, odanız geniş olsa dahi ayaksız askılıklar kullanmak çok daha pratik bir çözüm olacaktır.

Kıyafet Askısı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kıyafet askısı seçiminde öncelikle ayaklı ve ayaksız ürünler arasından bir seçim yapmanız gerekir. Ayaklı giysi askısı ürünlerinde, çengel kısımlarının gövdeyle bitişik olması askınızı uzun yıllar kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca elbette evinizin renkleriyle uyumlu tonlar taşımalıdır. Tercihiniz ayaksız askılardan yana olacaksa, bu ürünlerde evinize şıklık katma koşulu aramanız yerinde olacaktır. Dekoratif Askı – Köpek hem evinize ışıltı taşıyacak hem de giysilerinizi asmanızı sağlayacak muhteşem Madame Coco elbise askısı ürünlerinden birisidir.

Elbise Askısı Fiyatları Ne Kadar?

Elbise Askısı ve Giysi ASkısı Fiyatları

Eviniz için pratikler çözümler sunan Madame Coco, kullanışlı ürünlere herkesin ulaşabilmesi açısından fiyat belirlemesini uygun düzeyde tutmaktadır. Dilediğiniz elbise askılığını, online mağazadan sipariş vererek temin edebilir, uygun fiyatlı, kaliteli ve şık bir askıya sahip olabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "140" } ] } } }