{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Banyo > Banyo Yer Grubu > Duş Kaydırmazları (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Vakumlu Şeffaf Pvc Banyo Paspası - Koyu Mürdüm Vakumlu Şeffaf Pvc Banyo Paspası - Koyu Mürdüm
39,99TL
31,99 TL
İndirimli Ürün
Duş Kaydırmaz Nedir?

Duş Kaydırmazı

Birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip olan duş kaydırmaz ürünleri, yüzeylerindeki sert yapıları sayesinde kaymaz özelliklere sahip olan bir banyo aksesuarıdır. Banyoda kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde ayağınızın kaymasını önleyebilir, daha fonksiyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Fayans, mermer gibi fiziksel özelliklere sahip olan yerlere çok iyi yapışarak farklı bir kullanım sergilerler ve asla kaymazlar. Bu sayede kaymaz özelliklere sahip bir ürün elde etmiş olursunuz.

Duş Kaydırmazlar Nerelerde Kullanılır?

Duş Kaydırmazların Kullanım Alanları

Bu ürünlerin kullanım alanları olarak banyoları sayabiliriz. Banyolarda kullanabileceğiniz duş kaydırmazlar genel olarak estetik tasarıma sahiptir. Modern detayların yer aldığı tasarım, aynı zamanda banyo dekorasyonunuza önemli katkılarda bulunacaktır. Böylelikle çok daha farklı tasarımlar oluşturabilir, imza atabilirsiniz.

Duş Kaydırmaz Çeşitleri Nelerdir?

Madame Coco web sitesinde yüzlerce duş kaydırmaz ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çeşitlilik genellikle tasarım özelliklerine bağlı olarak sağlanır. Tasarım olarak sağlanan çeşitlilik arasında dilediğiniz tercihte bulunabilir, banyo tasarımına ek katkılarda bulunabilirsiniz.

Duş Kaydırmazlar Hangi Fiyat Aralıklarına Sahiptir?
Madame Coco olarak düşük bütçelere de hitap etmekteyiz. Düşük bütçelerle kaliteli ürünler alabilmeniz için buna uygun olarak fiyatlama yapmaktayız. Bu sayede bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Madame Coco, benimsemiş olduğu fiyat politikasına dayanarak minimum fiyat aralıklarına sahip ürünlerin satışını gerçekleştirir. Bütçenize ek katkılarda bulunmak istiyorsanız, hesaplı bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız Madame Coco markasını tercih edebilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KPASS0153", "name": "Vakumlu Şeffaf Pvc Banyo Paspası \u002D Koyu Mürdüm", "price": 31.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044875103", "variant": "KOYU MÜRDÜM", "category": "Duş Kaydırmazları", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yer Grubu - Vakumlu Pvc Paspas", "dimension13": "TEKSTİL/Yer Grubu", "dimension14": "1KPASS0153394", "dimension15": "8680044875103", "dimension16": " 39.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26295" } ] } } }