{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
0 Ürün

Aradığınız sonuç bulunamadı

Duş Kaydırmazları

Duş Kaydırmaz Nedir?


Duş Kaydırmazı Birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip olan duş kaydırmaz ürünleri, yüzeylerindeki sert yapıları sayesinde kaymaz özelliklere sahip olan bir banyo aksesuarıdır. Banyoda kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde ayağınızın kaymasını önleyebilir, daha fonksiyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Fayans, mermer gibi fiziksel özelliklere sahip olan yerlere çok iyi yapışarak farklı bir kullanım sergilerler ve asla kaymazlar. Bu sayede kaymaz özelliklere sahip bir ürün elde etmiş olursunuz.


Duş Kaydırmazlar Nerelerde Kullanılır?


Duş Kaydırmazların Kullanım Alanları Bu ürünlerin kullanım alanları olarak banyoları sayabiliriz. Banyolarda kullanabileceğiniz duş kaydırmazlar genel olarak estetik tasarıma sahiptir. Modern detayların yer aldığı tasarım, aynı zamanda banyo dekorasyonunuza önemli katkılarda bulunacaktır. Böylelikle çok daha farklı tasarımlar oluşturabilir, imza atabilirsiniz.


Duş Kaydırmaz Çeşitleri Nelerdir?


Madame Coco web sitesinde yüzlerce duş kaydırmaz ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çeşitlilik genellikle tasarım özelliklerine bağlı olarak sağlanır. Tasarım olarak sağlanan çeşitlilik arasında dilediğiniz tercihte bulunabilir, banyo tasarımına ek katkılarda bulunabilirsiniz.


Duş Kaydırmazlar Hangi Fiyat Aralıklarına Sahiptir?


Madame Coco olarak düşük bütçelere de hitap etmekteyiz. Düşük bütçelerle kaliteli ürünler alabilmeniz için buna uygun olarak fiyatlama yapmaktayız. Bu sayede bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Madame Coco, benimsemiş olduğu fiyat politikasına dayanarak minimum fiyat aralıklarına sahip ürünlerin satışını gerçekleştirir. Bütçenize ek katkılarda bulunmak istiyorsanız, hesaplı bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız Madame Coco markasını tercih edebilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?