{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Çatallar" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Çatal Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Çatal Takımı

Çatal takımı, yemeklerde kullanabileceğiniz materyallerden birisi olan çatal ürününün set halinde, takım halinde bulunmasıdır. Genellikle 6’lı ya da 10’lu setler halinde bulunan bu ürünler, zarif tasarımı ve estetik görüntüsü ile sizleri cezbetmeye devam ediyor. Madame Coco markası farkıyla elde edeceğiniz çatal takımı modellerinin tamamı kaliteli özelliklere sahiptir. İhtiyacınıza göre setteki ürün sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Çatak seti, sofraların olmazsa olmazıdır ve genellikle takım halinde diğer yeme gereçleri ile birlikte satın alınmaktadır. Fakat sayının yeterli gelmemesi durumunda ek bir çatal setine ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu tarz durumlarda ise fazladan yemek veya tatlı servisinde kullanılmak üzere çatal modelleri içerisinden seçim yapılarak set oluşturulabilmektedir. Kendiniz oluşturacağınız setlerde parça sayısı, mutfağınızın ihtiyaçlarına göre belirleyebilirsiniz. Fakat hazır bir set halinde almayı tercih ediyorsanız, içerisinde 6 parça bulunan Madame Coco çatal takımlarını hızlıca temin edebilirsiniz.

Madame Coco Çatal Takımı Çeşitleri Kaç Kişiliktir?

Çatal Seti

Yemeklerde kullanabileceğiniz çatal seti , genel olarak ergonomik yapısı ile kullanımı fonksiyonel bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu şekilde fonksiyonel bir ürün elde edebilir, kullanışlılık ve estetik görüntü sayesinde verimliliği yakalayabilirsiniz.

Çatal takımı çeşitleri, diğer sofra ürünleri gibi farklı kişi sayıları baz alınarak oluşturulmaktadır. Madame Coco’dan satın alacağınız bir çatal seti 4 veya 6 kişilik olacak şekilde tasarlanmıştır. Modellere göre farklılık gösteren kişi sayısı, evin ihtiyacınıza göre tespit edilerek tercih edilmelidir. 6 kişilik çatal takımından bir veya daha fazla adet almak mümkündür. Madame Coco’nun sevilen çatak takımı modelleri arasında yer alan La Rosee Yemek Çatalı Seti, 6 kişiye uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Yine popüler ürünler arasında yer alan La Rosee Tatlı Çatalı Seti da 6 kişiliktir.

Çatal Çeşitleri Nelerdir?
Çeşitlilik genel olarak kullanılan malzeme ve tasarım özellikleri ile birlikte gerçekleştirilir. Buna göre her ihtiyaca uygun bir çeşit bulabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı öncelikle belirlemeli ve sonraki aşamalarda buna uygun olarak alışveriş yapmanız gerekir. Madame Coco, birbirinden güzel, estetik duruşu olan, tasarımsal özellikler olarak ileri seviyede olan ürünleri sizler için sunmaya devam ediyor.
Çatal Fiyatları
Madame Coco olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışmamızın sonucunda kaliteyi uygun fiyata sunma prensibi ediniyoruz. Siz de kaliteyi uygun fiyatlara almak istiyorsanız Madame Coco markasını tercih edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek en yeni, en uygun ve en iyi ürünleri bir bütün olarak inceleyebilir, daha sonraki aşamalarda satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.
Çatal Düzeni Nasıl Olmalı?

Şık bir sofranın en önemli unsuru doğru kaşık ve çatal dizimidir. Bu dizme işlemi, sofranın özenle hazırlandığını göstermenin yanı sıra yeme esnasında çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Misafirlerinizi ağırladığınız özel akşamlarda, sofranıza çatallarınızı dizerken kurmanız gereken düzen ise şöyledir.
• Çatallar sofrada sol ve ön tarafta konumlanmalıdır.
• Servis tabaklarının hemen soluna, içten dışa olacak şekilde ilk sırada yemek çatalı yer almalıdır.
• Yemek çatalının soluna salata çatalı eklenmelidir.
• Tatlı çatalı, servis tabağının ön kısmında olmalı, tatlı için kullanılacak diğer gereçlerle birlikte düzen içinde durmalıdır.

Çatal Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çatal takımı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Üretim malzemesinden desene, işlevden boyuta pek çok farklı unsur, çatal seçiminin doğru olmasında büyük rol oynamaktadır.
1. Üretim Malzemesi: Çatal gibi yeme gereçleri genellikle çelikten üretilmektedir. Suya, ısıya ve darbeye dayanıklı çelik malzeme, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz ve belli bir sertlik derecesine kadar pek çok sert yiyeceği parçalayabileceğiniz bir deneyim sunmaktadır. Bu nedenlerle seçtiğiniz çatal takımı içerisindeki çatalların, paslanmaz çelikten üretilmiş olup olmadığını kontrol etmeniz son derece önemlidir. Seçtiğiniz çatal fiyatları, aslında size üründe kullanılan çelik hakkında küçük bir ipucu verebilmektedir.
2. İşleve Uygunluk: Çatallar, farklı işlevlerde kullanılmak üzere farklı özelliklere sahip olacak şekilde üretilirler. Tatlı çatalları daha küçük boyutta ve daha kısa dişlere sahipken yemek çatalları daha uzun ve sert dişlerle tasarlanmaktadır. Çatalın doğru işlev için doğru türde seçilmesi, yeme kolaylığı sağlaması açısından oldukça kritiktir. Tatlı çatalının ucu bir ete saplanmayacak denli küt, yemek veya salata çatalının haznesi bir tatlıyı tek lokmaya bölmek için fazlaca büyük olabilmektedir.
3. Uyumluluk: Çatal setinizi en şık çatal modelleri arasından seçmiş olsanız da diğer sofra malzemeleri ile bir uyum içerisinde değilse istediğiniz verimi almanız mümkün olmayacaktır. Yemeklerde en sık kullanılan materyallerden birisi olan çatallarınızın hem diğer yeme gereçleriniz hem de sofranızın genel düzeni ile uyum içerisinde olduğundan mutlaka emin olmalısınız.

Çatal Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Çatal fiyatları; üretim malzemesi, işlev gibi farklılıklar gözetilerek belirlenmektedir. Madame Coco, üyelerine özel sunduğu kampanyalar ve indirimlerle en şık çatal modellerini siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Birbirinden şık, kaliteli ve uzun ömürlü çatal setlerini, Madame Coco online mağazasından indirimli olarak satın alabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "40" } ] } } }