{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra > Çatal & Kaşık & Bıçak > Çatallar (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Ölçü
Materyal
Fiyat
Darel 10'lu Çatal Seti - Soft Ekru Darel 10'lu Çatal Seti - Soft Ekru
Özel Fiyat
6,99 TL
Sepette %33 İndirim
Çatal Takımı Nedir?
Çatal takımı, yemeklerde kullanabileceğiniz materyallerden birisi olan çatal ürününün set halinde, takım halinde bulunmasıdır. Genellikle 6’lı ya da 10’lu setler halinde bulunan bu ürünler, zarif tasarımı ve estetik görüntüsü ile sizleri cezbetmeye devam ediyor. Madame Coco markası farkıyla elde edeceğiniz bu ürünlerin tamamı kaliteli özelliklere sahiptir. İhtiyacınıza göre setteki ürün sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz.
Çatal Seti Ne İşe Yarar?
Yemeklerde kullanabileceğiniz çatal seti, genel olarak ergonomik yapısı ile kullanımı fonksiyonel bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu şekilde fonksiyonel bir ürün elde edebilir, kullanışlılık ve estetik görüntü sayesinde verimliliği yakalayabilirsiniz.
Çatal Çeşitleri Nelerdir?
Çeşitlilik genel olarak kullanılan malzeme ve tasarım özellikleri ile birlikte gerçekleştirilir. Buna göre her ihtiyaca uygun bir çeşit bulabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı öncelikle belirlemeli ve sonraki aşamalarda buna uygun olarak alışveriş yapmanız gerekir. Madame Coco, birbirinden güzel, estetik duruşu olan, tasarımsal özellikler olarak ileri seviyede olan ürünleri sizler için sunmaya devam ediyor.
Çatal Fiyatları
Madame Coco olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışmamızın sonucunda kaliteyi uygun fiyata sunma prensibi ediniyoruz. Siz de kaliteyi uygun fiyatlara almak istiyorsanız Madame Coco markasını tercih edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek en yeni, en uygun ve en iyi ürünleri bir bütün olarak inceleyebilir, daha sonraki aşamalarda satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KCATL0063", "name": "Darel 10\u0027lu Çatal Seti \u002D Soft Ekru", "price": 6.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116140706", "variant": "SOFT EKRU", "category": "Çatallar", "main_category" : "40", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Çatal", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KCATL0063093", "dimension15": "8682116140706", "dimension16": " 6.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "35718" } ] } } }