{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Bulaşık Sepetleri" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

En Uygun Bulaşık Sepeti Nasıl Seçilir?

Bulaşık Sepeti  Seçimi

Mutfaklarınızda en çok ihtiyaç duyulan gereçlerden birisi de bulaşık sepetleridir. Elinizde yıkadığınız ve suyu hala süzülmekte olan bulaşıkların dizilmesini sağlayan bu yapılar, pek çok çeşitle de karşınıza çıkmaktadır. Fakat en uygun ve pratik kullanıma sahip olan modeller fazla suyun kolayca süzülmesini sağlayan, alanı tam verimle kullanan ve devrilmeyi önleyen yapıda olanlardır. Plastik ya da metal materyallerden oluşan bulaşık sepeti modelleri arasından seçim yaparken renk tercihi için mutfak dolaplarınızı ya da tezgahınızı baz alabilirsiniz.

Bulaşık Sepeti Modelleri Hangileridir?

Bulaşık Sepeti Modelleri 

Madame Coco’nun mutfak koleksiyonunda önemli bir düzenleyici görevi gören bulaşıklık çeşitleri, en zarif tasarım ve en canlı renklerle mutfağınıza katılmayı bekliyor. Güçlü plastik malzemelerden oluşan seçkiler paslanmanın da önüne geçiyor. Bulaşıklık modelleri kaşıklığı, tutacakları ve alt tabağı olmak üzere üç parçadan oluşuyor. Eğimli alt tabağı sayesinde fazla su birikmiyor ve istenmeyen kokular ortaya çıkmıyor. Üstelik mutfakta kullandığınız her türlü araç gereç kolayca bu sepete konumlandırılabiliyor.

Bulaşıklık Nasıl Temizlenir?
Her ne kadar temiz ürünlerinizi kurutmaya bıraktığınız bu sepetler doğrudan bir kirle temas etmese de, sürekli suyla temas halinde olan yapı belirli bir zamandan sonra yeterince hijyenik olarak kalmayacaktır. Üstelik çeşme suyuna bağlı kireçli yapılar da zamanla meydana gelebilir. Bu yüzden temizlik sırasında güçlü kireç çözücüler yerine limon, sirke ya da kaya tuzundan yardım alarak kireç yapıları kolayca çözeltebilirsiniz.
Bulaşık Sepeti Fiyatları Nelerdir?
Ebatına, kullanılan malzemesine ve tasarım anlayışına göre fiyatlandırılan bulaşıklık modelleri geniş bir bütçe aralığında yer almaktadır. Fakat Madame Coco’nun en gözde seçkileri, kalitesiyle farkına ortaya koyarken aynı zamanda fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ürünlerimizi inceleyemeye hemen başlayın, fırsatları keşfedin!
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "65" } ] } } }