{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Tv Battaniyesi Ölçüleri Nelerdir?

TV Battaniyesi Ölçüleri Nelerdir

TV Battaniyesi Ölçüleri Nelerdir? 

TV battaniyeleri, tek kişilik battaniyelere nazaran çok daha kullanışlı bir seçenek olarak görülebilir. Çünkü boyutları bakımından daha az yer kaplarlar. Televizyon karşısında sinema keyfinizi ikiye katlayacak, koltuğunuzu sıcacık ve yumuşacık hale getirebilecek TV battaniyesi ölçüleri, diğer battaniye seçeneklerine göre daha küçük tasarlanmıştır. Salonda veya oturma odasında konuşlandırabileceğiniz bu tekstil ürünleri, genellikle rafa kaldırılmaksızın kullanıldıkları için en az yer kaplayacak fakat aynı zamanda ortalama insan boyutuna göre tüm vücudunuzu örtecek şekilde boyutlandırılmışlardır. Standart olarak 130 x 170 cm ebatlarında üretilen TV battaniyesi ölçüleri kulağa biraz düşük gelebilir. Öte yandan ikili veya üçlü koltuğunuza uzandığınızda, vücudunuz tam olarak açılmadığı için TV battaniyenizin vücudunuzun her noktasını sıcacık tutacak şekilde örteceğinden emin olabilirsiniz. 


TV Battaniyesi Kumaş Türleri Neler? 

Televizyon karşısında huzurlu bir şekilde uzanırken kullanılan TV battaniyeleri, uzun saatler boyunca üzerinizde kalacak ürünler değildir. Bu nedenle en harika deneyimi yaşatacak kumaş türlerinden üretilmiş olmaları gerekmektedir. Sakin, keyifli bir akşam dinlencesi esnasında sizi ve sevdiklerinizi sarıp sarmalayacak, yumuşacık dokusuyla bulutların üzerinde keyif yapıyormuş hissi uyandıracak ve sıcaklığıyla sizi mayıştırarak belki de uyku öncesi hazırlık sürecinizi hızlandıracak olan Madame Coco TV battaniyeleri polyester ve pamuklu olmak üzere iki farklı kumaş türüne sahiptir. Polyester, çok uzun süre kullanıldığı takdirde ortam sıcaklığını gerekenin üzerine çıkarabilecek bir yapıya sahiptir. Fakat bir yandan da hızlıca beden sıcaklığına uyum sağlayabildikleri için TV battaniyelerinin vazgeçilmez kumaş türlerinden birisidir. Vücudunuz ve özellikle sürekli üşüyen ayaklarınız, polyester TV battaniyenizin altına girdiğinizde hızlıca ısınacak ve keyfini çıkaracağınız dizi ya da filminize odaklanmanızı kolaylaştıracak. Emile Çift Taraflı Emboss Welsoft TV Battaniyesi, %100 polyesterden üretilmiş ve nevresim gerektirmeksizin her iki yüzü de kullanılabilen yumuşacık bir TV battaniyesidir. Yumuşaklık ve hızlı bir ısınma isteyenler için en ideal seçimlerden birisidir. Pamuklu kumaş, TV battaniyeleri için bulabileceğiniz bir diğer kumaş seçeneğidir. Sağlıklı, kaliteli ve dayanıklı pamuklu battaniyeler, salonunuz veya oturma odanızdaki nem dengesini korumak ve dinlencenizi en sağlıklı şekilde yapabilmeniz için gerekli ortamı sağlamak konusunda oldukça başarılıdır. Jemma Dokuma TV Battaniyesi- Mint Yeşili, açık renkli koltuklarınızla uyum sağlamakla kalmayıp sağlıklı bir akşam yaşamanıza katkı sağlayacak pamuklu kumaştan dokunmuş Madame Coco TV battaniyesidir. 


TV Battaniyesi ,Çeyiz Hediyesi Olur Mu?

Çeyiz hediyeleri, mutfaktan banyoya salondan yatak odasına çok çeşitli tekstil ürünlerini kapsayacak şekilde olabilirler. Yatak odası tekstili veya salon tekstili ürünleri ise, yeni evlenenlerin en büyük ihtiyaçlarını oluşturan kategorilerdir. Çeyiz hediyesi olarak alabileceğiniz Madame Coco TV battaniyeleri, sevdiklerinizin rahatına ve sağlığına ne denli özen gösterdiğinizi kanıtlayacak niteliktedir. 


TV Battaniyesi Rengi Neye Göre Seçilmeli?

 Huzuru renklerin uyumunda arayanların tercihleri genellikle tüm tekstil ürünlerinin birbirini tamamlayan renklerde olmasından yanadır. Modeli veya kumaş türü fark etmeksizin seçeceğiniz TV battaniyeleri, zengin renk yelpazesine sahip olduklarından, salonların en rahat tamamlayıcıları arasında yer alabilirler. Geometrik desenli, düz renkli veya çok sayıda rengi bir arada barındıran TV battaniyelerinizi, salon koltuklarınızla kontrast oluşturacak şekilde seçebilirsiniz. Bu zıt renklerin uyumu hem gözlerinizi yormayacak hem de TV battaniyenizi sürekli ortadan kaldırma isteğinizi geri plana itmenize yardımcı olacaktır. Krem rengi tonlarındaki koltuklarınızla kahverengi, kırmızı, bordo gibi koyu renkli TV battaniyelerini; koyu renkli koltuklarınızla ise krem, sarı, turuncu, açık yeşil tonlarındaki TV battaniyelerini tercih edebilirsiniz.Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?