{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Nevresim Takımı İçinde Neler Olur?

Nevresim Takımı İçinde Neler Olur?

Nevresim Takımı İçinde Neler Olur? 

Nevresim takımları her evde çok sayıda bulunması gereken, sık sık değiştirilerek temizlenen ve yorgan, battaniye gibi büyük ölçüdeki ürünlerin kirlenme süresini uzatan yatak odası tekstili ürünleridir. Nevresim takımı içinde neler olur ?Yatak odalarında aranan uyumu sağlamaları, benzer renkler içeren ürünleri bir araya getirmeleri sebebiyle takım halinde satılırlar. Tek kişilik, çift kişilik ve king size olarak ayrılan nevresim takımları içerisinde bulunan ürünler kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. Tek kişilik nevresim takımları içerisinde 1 çarşaf, 1 yastık kılıfı ve 1 adet nevresim bulunurken, king size ve çift kişilik nevresim takımları içerisinde 1 adet nevresim, 1 adet çarşaf ve 2 adet yastık kılıfı yer alır. 


Çeyiz Hediyesi Nevresim Takımı Olur Mu? 

Nevresim takımları çeyizlik hediyelerin en başında gelir. Her evin ihtiyacı olan bu ürünler, çok sayıda bulunması gerektiğinden en işe yarar ve en kullanışlı çeyiz hediyelerini oluştururlar. Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşan takımlar yeni evlenen çiftlere alınabilecek en şık hediyelerdir. Hem kendileri için hem de yatılı olarak ağırlayacakları misafirleri için kullanabilecekleri tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları, ihtiyaç duyulmadıkça açılmadığından uzun yıllar sonra dahi kullanılabilme özelliğine sahiplerdir. 


Nevresim Takımının Yanında Neler Alınabilir? 

Sevdiklerinize, yeni evlenen dostlarınıza hediye edebileceğiniz nevresim takımlarının yanında tamamlayıcı nitelikte ürünler de satın almak isteyebilirsiniz. Bu ürünlerden ilki çarşaflardır. Takım içerisinde bulunmasına rağmen çok daha sık değiştirilmeleri sebebiyle daha çok sayıda ihtiyaç duyulan çarşafları, tercih ettiğiniz takımın renkleriyle ve kumaşıyla uyumlu seçmeniz, şık bir hediye paketi hazırlamanıza vesile olacaktır. Bir diğer ürün ise pikedir. Bahar ve yaz aylarının örtüleri olan ince pikeler, yumuşacık yapıları ve hafiflikleriyle en sevilen örtülerdendir. Televizyon karşısında uyuklarken üstlerine alabilecekleri veya şıklığıyla yatak odalarını renklendirebilecekleri bir pike nevresim takımlarının yanında alınabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Battaniye ve yorganlar, sonbahar ve kış aylarında sıcak tutan, bir odayı yuva haline getiren tekstil ürünleridir. Sevgileriyle içinizi ısıtan sevdiklerinize, nevresim takımlarının yanında hediye edebileceğiniz yorgan ve battaniyeler, onları mutlu etmenin yanı sıra aranızdaki sıcaklığın da hep diri kalmasını sağlayacaktır.


Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?