{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Hurç Boyları Nasıl?

Hurç Boyları Nasıl?

Hurç Boyları Nasıl?  

Evinizdeki tüm tekstil ürünlerinizi saklamak için en sağlıklı koşulları sağlayan hurçlar, düzenli bir görünüm elde etmenize de olanak sağlar. Poşetlerde veya dolap rafında düzensiz şekilde duran yorgan, battaniye ve diğer tekstil ürünleri, bir süre sonra dağılır. Tekrar tekrar düzenlemek yerine hurçların içerisinde saklayacağınız bu eşyalar, hiçbir bozulma yaşanmaksızın uzun süre muhafaza edilebilirler. Farklı boyutlardaki eşyalarınızı saklamak için doğru ebatlarda tasarlanan hurçlar 4 farklı boyutta üretilirler. 

1. Mini boy hurç 30x22x18 cm ölçülerindedir. Daha küçük boyutlu tekstil ürünleri veya gündelik kullanım için tercih edilirler.

 2. Küçük boy hurçlar ise 52x28x21 cm ebatlarındadır. Uygun boyutları sayesinde çok sayıda alındığında üst üste konulabilirler. 

3. Orta boy hurç boyutları 64x41x35 cm’dir. Küçük evler için en ideal boyutu sunan orta boy hurçlar, pek çok ürünü bir arada koyabilme olanağı tanır. 

4. Büyük boy hurçlar 70x46x46 cm ebatlarında üretilirler. Farklı işlevlerdeki ürünleri bir arada saklama olanağı sunan büyük boy hurçlar, evinizde düzeni sağlamak için en kesin yöntemi sunarlar. Hurç Çeşitleri Nelerdir? Pek çok farklı amaçla kullanılan hurçlar 2 farklı seçenekle satılmaktadır. İlki klasik, yalnızca kumaştan oluşan hurç ikincisi ise karton desteklere sahip kutu hurçtur. Kumaş hurçlar, düzenli olarak durabilecek yastık, kırlent, pike gibi ürünler için tercih edilirken, kutu hurçlar ise dağılmaya müsait bir yapısı olan battaniye, yorgan gibi kalın ürünleri saklamak için tercih edilmektedir. Kumaş hurçlar, daha dar alanlara bastırılarak sığdırılabilirler, fakat üst üste konduklarında kayma ve bozulmaya müsait bir yapıları vardır. Kutu hurçlar ise kartın destekleri sayesinde rahatça üst üste, yan yana saklanabilirler. Fakat elbette kumaş hurçlar kadar dar alanlarda kullanıma müsait değillerdir. 


Hurçta Neler Saklanabilir? 

Hurç kullanımı bir yandan evin genel düzeninin sağlanması için gerekliyken diğer yandan da mevsimsel olarak kaldırılan yorgan, battaniye gibi tekstil ürünlerinin tozlanmaması, sararmaması için sağlıklı bir ortam oluştururlar. Fakat bazı tekstil ürünleri, uzun süre kapalı alanlarda saklanmaya müsait değildir. Bu nedenle sizlerle hurçlarınızda güvenle saklayabileceğiniz ürünleri paylaşacağız. 

• Yorgan, hurç içerisinde güvenle saklayabileceğiniz tekstil ürünlerinden birisidir. Eski tip veya yeni üretim fark etmeksizin hurcunuzun içerisine katlayarak koyacağınız yorganlarınızın arasına çeşitli bitkisel yerleştirerek hoş kokmalarını da sağlayabilirsiniz. 

• Battaniyeler hem mevsimsel olarak hem de misafirler için çıkarılmak üzere hurçlardan rahatlıkla saklanabilecek ürünlerdir. Üst üste yerleştirerek tek bir hurç içerisinde tutacağınız battaniyelerinizi almak çok daha basit bir işe dönüşecektir. 

• Yastıklarınızı hurçlarda güvenle saklayabilirsiniz. Misafirleriniz için yedekte bulundurduğunuz pamuk, yün, kaz tüyü veya elyaf yastıklarınızı kılıflarıyla birlikte hurçlara yerleştirerek kaldırabilir, ihtiyacınız olduğunda temiz olduğundan emin olarak kullanabilirsiniz.Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?