{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
0 Ürün

Aradığınız sonuç bulunamadı

Banyo Keseleri

Banyo Kesesi Ne İşe Yarar?


Günün veya haftanın yorgunluğunu sıcak su altında bıraktığınız banyonuzun en verimli haline gelebilmesi için vücut kirlerinizden arınmak oldukça önemlidir. Sırt, bacak, bel ev koltuk altı bölgesinde biriken kirler, cildinizin nefes almasını önleyerek atam anlamıyla dinlenmenizin önüne geçebilir. Cildinizin nefes alması için deri üzerinde biriken kirlerin kabartılması ve duru suyla temizlenmesi gerekir. Bu noktada yardımınıza koşarak tek gereç ise banyo kesesidir. Vücudunuzun her noktasını temizlemenize yardımcı olan duş kesesi, ergonomik tasarımlara sahip olduğunda tek başınıza tüm vücudunuzu temizleyebilmenizi sağlar. Böylece banyo keyfiniz hem hijyen hem de dinlence ile noktalanabilir.


Hangi Kese Daha İyi?


İnsan vücudunun en hassas noktaları, dışarıdan herhangi bir zarara açık olmamaları için deri ile kaplıdır. Bu deri; kir, toz, bakteri ve daha pek çok zararlı bileşenin vücudunuzdan içeri girmesini engellemektedir. Tam da bu nedenle derinlemesine temizlenmesi gereken cilt dokusu, maalesef hassas bir yapıya sahiptir. Cildinizle doğrudan temas edecek her şey, dikkatle ve özenle seçilmelidir. Alerjen maddelerden arındırılmış, doğal malzemeden üretilmiş ve cildinize uygun sertlikte bir banyo sırt kesesi aynı zamanda kolay temizlenebilir de olmalıdır. Tüm bu ince noktaları bir araya getiren Madame Coco banyo kese seti ürünleri, her evde mutlaka olması gerekenler arasındadır.


Banyo Kesesi Yumuşaklığı Nasıl Olmalı?


Cildinizin hassas yapısına zarar vermeyecek ölçüde yumuşak olması gereken banyo kesesi, aynı zamanda kirleri kabartabilecek sertliğe sahip olmalıdır. Bu nedenle tek bir malzeme değil birkaç malzemenin bir araya getirdiği duş keseleri tercih edilmelidir. En az bir yumuşak dokulu kumaş ve en az bir sert yapıya sahip kumaştan üretilmiş olması gereken banyo sırt keselerini Madame Coco ayrıcalığıyla temin edebilirsiniz.


Duş Kesesi Hangi Malzemeden Yapılır?


Tercih edeceğiniz kese ister tekli olsun ister banyo kese seti halinde, dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri üretim malzemesidir. Ciltte alerjik reaksiyona sebep olma ihtimali bulunan bileşenler, hijyen sağlamamanın yanı sıra cildinize zarar verebilmektedir. Pamuk ve polyester gibi bilindik, cilt dostu malzemeler duş kesesinde kullanılan tekstil ürünleridir.


Banyo & Duş Kesesi Fiyatları Ne Kadar?


Banyo kese seti, içerisinde farklı boyutlarda banyo kesesi bulunması sebebiyle diğer tekli keselere nazaran bir miktar daha pahalı olabilmektedir. Fakat Madame Coco’dan satın alacağınız tüm banyo ve duş kesesi ürünleri, bütçe dostu fiyatlara sahiptir.

{ "type": "productListViewed", "payload": [] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?