{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Banyo > Banyo Aksesuarı > Banyo Düzenleyicileri (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Freman Küçük Sepet 5,5 Lt
39,99 TL /
Sepette
20.00 TL
Banyo Düzenleyicileri Nelerdir?

Banyo Düzenleyicileri

Banyo düzenleyicileri neler? Organizer adıyla da bilinen düzenleyiciler, kolayca dağılabilen eşyaların bir araya getirilmesini sağlarken aynı zamanda mekandan da büyük ölçüde tasarruf sağlar. Madame Coco, özellikle de basit ve minimal yaşamı kendisine ilke edinen bireyleri düşünerek birbirinden şık ve zarif organizerleri koleksiyonlarında buluşturuyor. Pamukları, kulak çubuklarını ya da tuvalet kağıdı gibi pek çok eşyayı kolayca stoklayabilirken evinizin şıklığını da organizerler sayesinde oluşturun!

En Çok Kullanılan 3 Banyo Düzenleyici:

1. Kağıt Havluluk

Kağıt havluluklarını asabileceğiniz bu kullanışlı model, evinizde pratik bir kullanım alanı yaratacaktır. 

2. Tuvalet Kağıtlığı

Tuvalet kağıtlığı, tuvalet kağıtlarını asabileceğiniz pratik eşyalar olarak öne çıkar.

3. Vakumlu Askılık

​Vakumlu yapıları sayesinde yapıştırdığınız alana kolayca monte olabilen bu banyo düzenleyiciler, yaşamınızı kolaylaştırır.

Banyo Düzenleyici Çeşitleri Neler?

Banyo Düzenleyici Çeşitleri

İlk akla gelen modellerden biri tuvalet kağıdı standı olmaktadır. Duvarlara montelenmiş tuvalet kağıdı askıları yerine geçen bu metal ayaklı düzenleyiciler, klasik modellere nazaran daha pratik bir kullanım sağlarken aynı zamanda çok daha modern ve yenilikçi bir görünüme katkı sağlamaktadır. Bir diğer banyoda kullanılan düzenleyici ise pamuklarınızı stoklayacağınız organizerlerdir. İşlevselliği ve depolama alanı dışında bu ürünler hijyenik bir kullanıma da imkan sağlamaktadır.

Banyo Düzenleyicileri Ne İçin Kullanılır?
Evinizde ve banyonuzda sakin ve derli toplu bir dekoru seviyor ayrıca eşyaların pratik ve temiz kullanımına da önem veriyorsanız düzenleyiciler tam sizin için yaratılmış ögelerdir. Banyo araç gereçlerini her zaman aradığınız yerde bulmak için, cilt bakım ürünlerinizi doğru saklamak için düzenleyicilerden büyük ölçüde faydalanabilirsiniz.
Banyo Düzenleyicileri Fiyatları Nedir?
Saklama ve sergileme alanındaki maharetini ortaya koyan Madame Coco organizer seçkileri, uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanımı en uygun fiyatlarla birlikte sunuyor. Geniş çeşitlilik skalasında yer alan her bir seçki, bütçe dostu yapısıyla beğenileri toplamayı başarıyor.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "SEP", "name": "Freman Küçük Sepet 5,5 Lt", "price": 39.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116139571", "variant": "SOFT EKRU", "category": "Banyo Düzenleyicileri", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Sepet Organizer", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSEPT0435093", "dimension15": "8682116139571", "dimension16": " 39.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34859" } ] } } }