{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "user": { "email": "" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Filtrele
Sırala
Görünüm
0 Ürün

Aradığınız sonuç bulunamadı

Banyo Askıları

Banyo Askısı Çeşitleri Neler?


Banyo Askısı Banyolarda kullanılan pek çok askı tipi olmakla beraber bu askılar çok çeşitli kullanımlar için de oldukça müsaittir. Fakat hepsinin ana amacı ürünlerin sergilenmesi ya da ıslak eşyaların kurumasını sağlayabilmektir. İlk akla gelenlerden biri olan havlu askıları, hem havluları kullanıcısına sunar hem de ıslaklığın çabucak geçmesini sağlar. Diğer çeşitler ise el bezi, çorap ya da daha farklı türdeki eşyaların kurutulması için kullanılır. Banyo askıları ; ayaklı, duşakabin, havlu ve bornozlarınız için özelleştirilmiş çeşitlerden oluşmaktadır. Genel itibariyle çamaşırları kurutmak için tercih edilirler.


Banyo Askılık Modelleri Nelerdir?


Banyo Askılık Modelleri Direkt olarak duvara sabitlenen ya da başka askılara konumlandırılarak kullanılabilen Madame Coco seçkileri, banyolarda tam verimli bir kullanım sağlarken tasarımlarıyla da ortamın dekoruna katkıda bulunmayı unutmuyor. Kompakt ve ergonomik tasarımların yer aldığı koleksiyon en güzel tonlara bürünüyor. Yuvarlak askılı mandal modelleri, kendinden var olan mandallar ile küçük havluları ya da giysileri direkt olarak asmanıza olanak sağlıyor.


Banyo Askısı Duvara Nasıl Monte Edilmeli?


Banyo askısı montajlama işlemi zor bir işlem olmamasına karşın bazı incelikleri bilmeyi gerektirir. Bunlardan en önemlisi yüksekliktir. Çok alçak ya da çok yüksek olacak askılama işlemi, kullanımı zorlaştırırken hoş olmayan görünümlere de neden olmaktadır. Eğer banyo duvarlarınız fayanslarla kaplıysa, gözü yormamak adına askıyı iki fayans arasında değil tam ortasına yerleştirmelisiniz.


Banyo Askılık Fiyatları Nedir?


Banyonuzun en özel tekstil ürünlerini duvarlarda sergileyerek depolayın. Yumuşacık havluları en özel askı modelleri ile birlikte ağırlayın. Uygun fiyatları ve en cazip kampanyaları kaçırmamak için Madame Coco’yu keşfetmeye hemen başlayın!

{ "type": "productListViewed", "payload": [] }

Sepeti Temizle

Tüm ürünleri kaldırmak istediğinize emin misiniz?