{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Alum Taşı" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Alum Taşı Nedir?

Alum Taşı 

Alum taşı nedir? Doğal formüllü kozmetik ürünleri sadece bitki özlerinden değil kristalize taşlardan da meydana gelebilmektedir. Bu taşların en önemlilerinden biri olan alum , insan cildine olan faydaları ile bilinmektedir. Beyaz ve yarı saydam görünümünün altında pek çok mucizevi etkiyi barındırır. Madame Coco’nun favori seçkilerinde de bu taşa en özel hali olan deodorant formu ile yer verilmektedir.

Alum Taşı Faydaları Nelerdir?

Alum Taşı Faydaları

Répertoire Alum Taşının en dikkat çekici özelliklerinden biri, alüminyum , alkol ve paraben içermeyen formülüdür. Alum taşı denildiğinde şüphesiz ilk akla gelen etkisi ter kokusunu önleyebilmesidir. Üstelik bunu yaparken gözeneklerini tıkamaz ve doğal sürecin işleyişini engellemez. Bu yüzden de deodorantların içeriğinde kullanılır.

Alum Taşı Bazlı Kristal Deodorant Özellikleri Nedir?

İçeriğinde doğal Alum taşı , aloe vera özü ve yeşil çay ekstresi bulunduran kristal deodorant, stick formdadır. Böylece basınçlı sprey formların çevreye olan zararı en aza indirilmiştir. Aynı zamanda hassas ve alerjik bünyeler için de en iyi alternatiflerden biri olmaktadır. Kristal yapıdaki deodorant, tere bağlı olan kokunun baskılanmasını sağlar böylece gün boyu kendinizi fresh hissedebilirsiniz.

Alum Taşı Bazlı Kristal Deodorant Nasıl Kullanılır?
Temiz ve arınmış cilde uygulanması gereken deodorant için en uygun zamanlar banyo ya da duş sonrası olmaktadır. Koltuk altınıza çok baskı uygulamadan süreceğiniz deodorantı önceden biraz ıslatmanız çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Kurumasının ardından giysilerde iz bırakmayacak ve uzun süreli etkiye de imkan tanıyacaktır. Uygun fiyatı ve yüksek kalitedeki performansı ile ilk denemenizden sonra bile memnuniyetinizi kazanacaktır.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "92" } ] } } }