{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"4 Kişilik Yemek Takımları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

4 Kişilik Yemek Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

4 Kişilik Yemek Takımı

4 Kişilik yemek takımı sıklıkla 16 parçadan oluşmaktadır. Keyifli bir aile sohbetini renklendirecek sofralar için bu yemek takımlarını tercih edebilirsiniz. Eskiyen yemek takımınızı yenilemek ve mutfağınızda taze ve enerjik bir hava estirmek istiyorsanız birbirinden güzel modelleri Madame Coco’da bulabilirsiniz. Her tarza hitap eden tasarımlar ve orijinal modeller ile evinizin ve mutfağınızın enerjisini yükseltecek bir alışveriş yapabilirsiniz. 16 parça yemek takımı 4 kişilik bir yemek takımı sofrasının tüm tabak ihtiyaçlarını karşılayacak seçeneklere sahiptir. Ailece keyifli zaman geçirmek ve beraber mutlu anların tadını çıkartmak için lezzetli yemeklerinizi göz alıcı tabaklarda sunabilirsiniz.

4 Kişilik Yemek Takımı İçerisinde Hangi Ürünler Yer Alıyor?

4 kişilik yemek takımı içerisinde çukur tabak, pasta tabağı, yemek tabağı ve servis tabağı beraber bulunmaktadır. Dörder tane bulunan bu tabaklar ile aile yemeklerinizde göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz. Tabakların materyali modellere göre değişmekle beraber benzersiz tasarımlar her daim öne çıkmaktadır. Birbirinden güzel tabaklarınızı sofrada adeta bir tablo gibi sergileyebilirsiniz. Bununla beraber modellere göre değişen tabak boyutları ile masanıza ve mutfaktaki depolama alanlarınıza uygun tabak seti seçimleri yapabilirsiniz.

4 Kişilik Yemek Takımı Modelleri Nelerdir?

4 kişilik yemek takımı modelleri her zevke hitap eden seçenekler ile öne çıkıyor. Koyu renk tabaklar, açık renk yemek takımları, desenli yemek takımı gibi son dönemin popüler seçeneklerini Madame Coco’da bulabilirsiniz. Her tarza hitap eden renk ve tasarım seçenekleri ile mutfağınızda tarzınızı konuşturabilirsiniz. Yemek takımları mutfağın karakteri niteliğindedir. Her sofraya ve sohbete dahil olan bu tabaklar anılarınızı biriktireceğiniz tablolara benzer. Zevkinize, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap eden yemek takımı modelleri ile uzun yıllar keyifle bu tabakları kullanabilirsiniz. Mürdüm, gold, gri, cam, altın sarısı ve modern yemek takımı tasarımları ile mutfağınıza ruhunuzu yansıtabilirsiniz. Sadece çeyiz alışverişi içerisinde değil, eskiyen yemek takımlarınızı da yenilemek için yeni modeller tercih edebilirsiniz. Modern ve çekici tasarımların yer aldığı tüm mutfak ürünleriyle yemek yaparken enerjinizi yükseltecek bir ortam sağlayabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "40" } ] } } }