{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Bidonlar" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Bidon Boyutları Nasıldır?

Temizliğin olmazsa olmazı bidonlar, binlerce farklı çeşitte üretilen gereçlerden birisidir. Boyutları küçüldükçe saklama olanağı artan bidonlar; piknikten kampa, ev temizliğinden çiçek sulamaya pek çok farklı alanda kullanılabilir ürünlerdir. Ayrıca yedek kullanım suyu bulundurmak için de ideal bir forma sahiptirler. Geniş hazneli bir bidona sahipseniz, kısa süreli su kesintilerinde tasalanmanızı gerektirecek bir durum yok demektir. Fakat elbette bu işlevleri saymakla bitmeyen gerecin çok miktarda kullanma suyu alabilmesi şarttır. Hacmi genişledikçe boyutları da genişleyen bidonları; evde, arabada veya çadırda saklamak ise oldukça zordur.
Madame Coco’nun özel olarak tasarladığı akerdeon bidon ise, geniş hacmine rağmen asla yer kaplamayan muhteşem bir üründür. Açık haliyle 25x30 cm iken, katlandığında yalnızca çapı 25 cm ve yüksekliği yaklaşık 8 – 10 cm ölçülerine gelir. Yalnızca kullanacağınız anlarda açacağınız, aksi durumlarda ne evinizde ne aracınızda ne de çadırınızda asla yer kaplamayacak olan Madame Coco bidonları en sevdiğiniz tatil gereçlerinden birisi haline gelecek.

Bidonlar Kaç Lt?

Su kesintilerine karşı önlem olarak, günübirlik pikniğinizde sebzelerinizi veya yeme gereçlerinizi yıkamak, kamplarınızda duş almak veya ellerinizi yıkamak için kullanabileceğiniz birbirinden güzel bidonlar Madame Coco’da sizleri bekliyor. Üstelik 10 litrelik hacmine rağmen, özel tasarımı sayesinde katlanarak çok az yer kaplar hale getirilen Oceane Akordeon Bidon - Beyaz - 10 Lt; vanalı kapağı ve minimal dizaynıyla size inanılmaz bir fırsat sunacak. İster tatilinizde duş başlığı olarak kullanın ister günübirlik veya çadırlı seyahatlerinizde yiyeceklerinizi yıkamak için… Oceane Akordeon Bidon’un kullanım kolaylığı ve vanalı kapağı, tatilinizin çok daha keyifli hale gelmesine yardımcı olacaktır.

Plastik Bidon Fiyatları Ne Kadar?

Sayısız işlevi bulunan plastik bidonlar, her evin ihtiyacıdır. Bidon fiyatları; su alma kapasitesi, üretim malzemesi gibi farklı etmenler çerçevesinde belirlenir. Plastik bidon fiyatları ise yalnızca hacme göre şekillenmektedir. Fakat malzeme ve kapasite ne olursa olsun Madame Coco size; kaliteli, uzun yıllar kullanabileceğiniz, şık, geniş ve oldukça kullanışlı bir bidon sunmaktadır. Her bütçeye uygun bidon fiyatları sayesinde online mağazadan dilediğiniz üründen dilediğiniz adette seçebilir ve hızlıca sahip olabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "65" } ] } } }