{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Yün Battaniyeler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Yün Battaniye Ölçüleri Nelerdir?

Geçmişten bugüne tüm kışların kurtarıcısı yün battaniyeler, hafif ve kolay temizlenebilir olmaları sebebiyle yatak odalarının vazgeçilmezleri arasındadır. Sağlıklı olması, terletmemesi ve hızla ısıtması nedeniyle en sık tercih edilen dolgu malzemelerinden birisi olan yün; aynı zamanda uzun ömürlü olmasıyla da bilinir. Hem taşıdığı birçok özellik hem de geçmişten gelen alışkanlıklar nedeniyle yün battaniye kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabileceğiniz en iyi yatak odası tekstili ürünlerinden birisidir. En verimli kullanımı ise yatağınıza uygun boyutlarda seçildiğinde olacaktır. Pek çok tekstil ürünü gibi belirli standart ölçülere sahip olan yün battaniyeler tek kişilik veya çift kişilik olarak boyutlandırılır. Tek kişilik yün battaniye ölçüleri 150x200 cm iken, çift kişilik yün battaniye ölçüleri ise 180x220 cm’dir. Bu ölçüler; gece boyu uyku esnasında hareket etseniz dahi vücudunuzun tümünü saracak şekilde belirlenmiştir.

Yün Battaniye Modelleri Neler?

Yün Battaniye Modelleri

Her yatak odasının ihtiyacı olan yün battaniyeler; birbirinden şık desenler ve motiflerle süslenmiş, canlı veya mat renklerde çeşitli modellerde üretilir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği yün battaniye modelleri ise genellikle çizgili veya kareli olanlardır.

·Corin Tek Kişilik Yün Battaniye, lacivert zemin üzerine çekilmiş ince sarı çizgileriyle kareler oluşturulan bir desene sahiptir. Tek kişi için 150x200 cm ebatlarında üretilmiştir. ·Femand Çift Kişilik Yün Battaniye; mavi ve kahve tonlarından oluşan şık çizgileriyle kullanıcıların beğenisini toplamıştır.

·Aleron Çift Kişilik Yün Battaniye ise daha canlı renkleri tercih edenlerin favori ürünlerinden birisidir. Sarı zemin üzerine beyaz ve mor çizgilerin oluşturduğu karelerden oluşan desenleriyle yatak odalarına hareketlilik katan bu ürün, Madame Coco kalitesini kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Yün Battaniye Fiyatları Ne Kadar?

Yün Battaniye Fiyatları

Tek veya çift kişilik olmaları, yün battaniye fiyatlarının belirlenmesinde tek etmendir. Boyut değiştikçe artan veya azalan yün kullanımı sebebiyle, farklı boyutlardaki yün battaniyeler değişik fiyatlandırmaya sahiptir. Fakat Madame Coco üyeleri, özel avantajlar sayesinde en uygun ve ucuz yün battaniyeleri anında satın alabilmektedir.

Yün Battaniye Nasıl Yıkanır?

Yün, sıcağa karşı yüksek direnci olmayan bir malzemedir. Bu nedenle yün battaniye temizliğinde ısı oldukça önemlidir. Mevsimsel kullanımın ardından kaldıracağınız yün battaniyelerinizi, çamaşır makinanızda en düşük sıcaklıkta ve varsa yün, yoksa hassas programda yıkayabilir; asarak kurutarak ofrmunu korumasını sağlayabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }