{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra > Çatal & Kaşık & Bıçak > Bıçak > Tatlı Bıçağı (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Materyal
Fiyat
La Rosee 6-Lı Tatlı Bıçağı La Rosee 6-Lı Tatlı Bıçağı
339,99 TL /
Sepette
170.00 TL
Tatlı Bıçağı Setleri Kaç Adetten Oluşur?

Tatlı Bıçağı Modelleri

Lezzetli ikramların vazgeçilmezi tatlıları, kolayca dilimlemeye yarayan tatlı bıçağı genellikle set halinde sunulur. Çatal kaşık bıçak takımınızın yeterli gelmediği durumlarda veya daha şık sunumlardan gerçekleştirmek istediğinizde imdadınıza koşan tatlı bıçağı setleri kişi sayısına bağlı olarak oluşturulur. Bu setlerde minimum 6 adet tatlı bıçağı yer alır. Bu ürünlerden birisi olan AL Noktalı 6'Lı Tatlı Bıçağı Seti, mutfağınızda kesinlikle altıdan fazla bulundurmak isteyeceğiniz oldukça şık tatlı bıçaklarından oluşur. Altın ve gümüş renklerinin kusursuz uyumunu gözler önüne seren bu muhteşem tasarım, sap kısmındaki noktalarda taçlandırılmıştır. La Rosee 6'lı Tatlı Bıçağı Seti ise benzer bir ürün olmakla beraber, gümüş renginin çok daha fazla ön plana çıktığı sade bir tasarımdır.

Tatlı Bıçağı Takımı Kaç Kişiliktir?

Pek çok mutfak setinde olduğu gibi kişi sayısıyla orantılı oluşturulan tatlı bıçağı setleri genellikle 6 kişiliktir. Günlük ikramlarınızda kullanabileceğiniz bu sayıyı, kalabalık misafirleriniz için arttırabilir veya bir setten birkaç adet satın alabilirsiniz. Tatlı bıçağı, tek adet olacak şekilde de sunulabilen mutfak gereçlerinden birisidir. Takımınızın eksik kalan parçasını bu tek adetlik tatlı bıçaklarla tamamlayabilir veya bunlardan oluşan bir seti, dilediğiniz kişi sayısına denk gelecek şekilde oluşturabilirsiniz. Fleur De Lys Tatlı Bıçağı, tek olarak sunulan Madame Coco ürünlerinden birisidir. Şıklığı, asil duruşu ve sağlamlığı ile kullanıcıların beğenisini toplayan Fleur De Lys Tatlı Bıçağı; ailenize, sevdiklerinize, dostlarınıza, misafirlerinize hazırladığınız birbirinden leziz tatlılarınızı servis ederken en büyük yardımcınız haline gelecektir.

Tatlı Bıçağı Fiyatları Ne Kadar?

Tatlı Bıçağı Fiyatları

Tatlı bıçakları, çelikten üretilir. Bu malzeme, çoğu zaman özel işlemler gerektiren uzun bir süreçten geçerek sofralarınıza taşınır. Üyelerinin yakından tanıdığı Madame Coco paslanmaz çelik malzemesinin kalitesi, uzun yıllar güvenle kullanılabilecek ürünler ortaya çıkarır. Tatlı bıçağı fiyatlarının belirlenmesinde en etkili unsur olan çelik malzeme, suya ve ısıya karşı yüksek direnci sayesinde paslanma, bozulma, lekelenme veya çizilme yaşamaksızın yıllar boyu kullanacağınız birçok ürünün hammaddesidir. Böylesi bir kaliteyi kullanıcılarla buluşturmak yalnızca profesyonellerin işidir ve Madame Coco yüksek kalitedeki ürünleriyle her evde en az bir ürünü bulunan bir markadır. Şık, kaliteli ve dayanıklı tatlı bıçağı setlerini Madame Coco’nun online mağazasından uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KBICK0033", "name": "La Rosee 6\u002DLı Tatlı Bıçağı", "price": 339.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044446273", "variant": "STD", "category": "Tatlı Bıçağı", "main_category" : "40", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Sofra - Bıçak", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Çatal - Bıçak - Kaşık", "dimension14": "1KBICK0033139", "dimension15": "8680044446273", "dimension16": " 339.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "12916" } ] } } }