{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Kozmetik > Tüm Seriler > Savon de Marseille (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Fiyat
Savon De Marseille Sabun Çeşitleri Neler?

Savon De Marseille 

Temizlik kültürünün başında gelen el yıkama alışkanlıkları için özel olarak üretilmekte olan sıvı sabunlar, kalıp sabunların hayatımızdan çıkması ile banyolarda yerine almaya başlamıştır. Savon de Marseille sıvı sabunları sayesinde eller daha sağlıklı ve daha hijyenik. Zeytinyağı özleri kullanılarak özel olarak yapılan bu ürün zeytinyağının mucizevi etkilerini yaşamanız için üretilmektedir. 500 ml olarak tasarlanan şık şişeleriyle ile kolay kullanım sağlarken , 1lt boyutuyla daha ekonomik bir deneyim yaşamanızı sağlar. Cilde dost ph yapısı ile cildinizi korurken beslemektedir.

Savon De Marseille Sabunu Nasıl Kullanılır?

Savon De Marseille Sabun

Kullanılan ürünlerin kokuları onları kullanan insanları etkisi altına almaktadır. Güzel kokan bir ürün kullanmak insanlarda duyguları harekete geçirebilmektedir. Günün stresini ve yorgunluğunu alacak kokular ile bezenmiş Savon De Marseille sıvı sabunları hoş kokuları ile sizi de cezp edecektir. Madame Coco hoş kokulu sabunları sizlerle buluşturmaktadır.

Savon De Marseille Sıvı Sabunu Fiyatları Ne Kadar?

Günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan sabun, markaların özel dokunuşları ile adeta parfüm edasına bürünmüş durumdadır. Kullanım sonrasında bile ellerinizden gitmeyecek hoş kokularının yanı sıra yaşam alanlarınız için kolay kullanım sağlayacak tasarımları ile dikkatleri çekmektedir. Répertoire Savon De Marseille sabunları özel dokusu ve hem ekonomik hem her bütçeye uygun fiyatlandırmaları ile vazgeçilmeziniz olacak.

Savon De Marseille Fiyatları Nasıldır?

Temizliğin olmazsa olmazları arasında yer alan sıvı sabunlar değişik fiyat aralıkları ile karşımıza çıkmaktadırlar. Kullanacağınız sabunun sentetik köpürücü içermemesi çok önemlidir. Satın almayı ve kullanmayı planladığınız sabunun dermatolojik özelliklerini dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Pek çok markanın yüksek ph değeri ile cildinizde sorunlara neden olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Savon de Marseille sıvı sabunları piyasadaki benzer ürünlerine oranla makul fiyatı ile dikkat çekerken, kalitesi ile rakiplerine açık ara fark atmaktadır.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KSBUN0072", "name": "RÉPERTOIRE Sıvı Sabun \u002D Savon de Marseille (Zeytinyağlı) 500 ml Mimosa (Mimoza)", "price": 19.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044494410", "variant": "Mimosa", "category": "Savon de Marseille", "main_category" : "150", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Kozmetik Kişisel", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Kozmetik", "dimension14": "1KSBUN0072929", "dimension15": "8680044494410", "dimension16": " 19.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "16001" } ] } } }