{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Rock Koleksiyonu" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Rock Koleksiyonu Ürünleri Neler?

Rock Koleksiyonu

Uzun ömürlü bir özelliğe sahip olan Rock Tencereler ve diğer mutfak gereçleri mükemmel bir kullanım deneyimi sunuyor. Rock Koleksiyonu içerisinde yer alan yeni nesil mutfak gereçleri tam anlamıyla özel bir tasarım özeliğine sahip! Siz de Madame Coco’da yer alan Rock Koleksiyonlarını inceleyerek yeni nesil ürünleri değerlendirin.

Rock Koleksiyonunun Özellikleri Nelerdir?

Rock Koleksiyonunun Özellikleri

Alman teknolojisinin harika ürünleri olan rock koleksiyonu mutfak gereçleri; kendine özgü dış yüzey kaplamasına ve yanmaz yapışmaz iç kaplamaya sahiptir. Bu sayede lezzetli yemeklerin püf noktası olarak karşımıza çıkan bu ürünler, son zamanların favori ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm ocak tiplerine uygun olarak üretilmiştir (İndüksiyon ocak dahil). İnsan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmayan bu ürünler saf alüminyumdan üretilmiş özel döküm ürünleridir.

Rock Koleksiyonunun Kullanım Amaçları Nelerdir?

Rock Koleksiyonu Kullanım Amacı

Mutfaklarda mükemmel bir kullanım özelliğine sahip olan Rock Koleksiyonu ürünleri çok sayıda önemli kazanımı kullanıcısına sunmak konusunda da iddialı olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yanmaz ve yapışmaz bir özelliğe sahip olan Rock mutfak gereçleri, pratik bir kullanım özelliğine de sahiptir. Her kullanıma uygun çeşit ve ebatları ile rock koleksiyonu , mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca saf alüminyumdan üretilmiş olan bu güzel ürünler kolay temizlenebilir mutfak gereçleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rock Koleksiyonunun Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Leke tutmaz bir özelliğe sahip olan bu ürünler, konforlu bir kullanım özelliğine de sahip olmaktadır. Enerjiden tasarruf etmek konusunda iddialı olan bu ürünler; yeni tasarım özellikleri sayesinde son derece iddialı olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik mutfaklara bambaşka bir ambiyans katmak konusunda da iddialı olan Rock Koleksiyonu ürünleri; ürün çeşitliliğinde de iddialı olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "65" } ] } } }