{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Pike Bornoz" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Erkek Pike Bornoz Çeşitleri Hangileri?

Erkek Pike Bornoz

Madame Coco ürünlerimiz arasında yer alan erkek pike bornoz serisi ile evlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alacaktır. Sade ve hafif ince yapısıyla giydiğinizde ağırlık yapmayan bu ürünleri uzun vadede kullanma imkanınız olacaktır.

Erkek Pike Bornoz Kumaş Yapısı Nasıl Olmalı?

Kaliteli Erkek Pike Bornoz Seçimi

Hangi ürünü alırsanız alın bakacağınız ilk şey kumaş türü, kumaşın özelliği,dünya standartlarında test edilip edilmediği olmalıdır. Yıkanmalara karşı rengi atmamalı, yıkandığında çekme olmamalı. Madam Coco ürünlerimizde bu gibi detayları dikkate alarak erkek pike bornoz serisini kumaşını pamuktan oluşan yapısıyla sizlere sunuyoruz. Üretilen bornozların kumaşı çekmezlik ve dönme değeri ile dünya standartlarında sabitlenmiştir. Özel pamuk ipliği ile yumuşak hafif bir yapı ortaya çıkarmıştır.

Erkek Pike Bornoz Modelleri Nelerdir?
Sadelikten vazgeçmeyenler için üretilen erkek pike bornozları iki model ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Kimono modelinde beyaz beden, kol ve cep detayında ince gri çizgiler sadeliğe biraz hareket katmaktadır. Beyaz rengin kullanımı ile ürünün modeli daha da ortaya çıkmıştır. Şal yaka modelinde lacivert renk tercih edilmiştir. Cep detayı bu model de bulunmaktadır. Uzun bornoz sevmeyenler için boyları diz altında olarak tasarlanmıştır. Bu boydaki bornozlar yazın tercih edilmelidir. Kış aylarında ise uzun bornoz tercihi yapılmalıdır.
Erkek Pike Bornoz Fiyatları Nedir?
Banyo kategorisinde yer alan bornozlar size rahatlık sunmalıdır. Banyo sonrası bornozu uzun süre üzerinden çıkarmak istemeyenler için bu modeller rahatlık sunacaktır. Sert bir kumaş sizi rahatsız eder. Yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilmiş bornozlar ile konforu rahatlıkla yakalarsınız. Çekme özelliği olmayan, sade şık görünümlü erkek pike bornozları uygun fiyatlarla sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "92" } ] } } }