{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Ön Yıkamalı Soft Yatak Örtüleri" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Ön Yıkamalı Soft Yatak Örtüsü Modelleri Nasıldır?

Ön Yıkamalı Soft Yatak Örtüsü 

Yatak odalarının vazgeçilmezleri olarak bildiğimiz yatak örtüleri dekoratif anlamda da yıllar boyunca popülerliğini sürdürmüştür. Ön yıkamalı soft yatak örtüsü yıkama konusunda pratik temizlik sağlayan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu örtüler makinelerde kolaylıkla yıkanabilmekte ve yıkama sonrasında özelliklerini kaybetmemektedir.

Ön Yıkamalı Soft Yatak Örtülerinin Diğer Çeşitlerinden Farkı Nedir?

Ön Yıkamalı Soft Yatak Örtülerinin Özellikleri

Ön yıkamalı soft yatak örtüsü ile yatak odanızı gösterişli hale getirebilir ve odanızda farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Bu örtüler farklı renk ve desenlerde tasarlanmış olup odanızdaki mobilyalara ve dekorlara uygun olanı seçebilirsiniz. Yatak örtülerindeki çift taraflı kullanım istediğiniz zaman istediğiniz deseni kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Her zaman en kaliteli ev tekstili ürünlerinin adresi konumunda yer alan Madame Coco, yeni nesil yatak örtülerini sizlerle buluşturuyor.

Ön Yıkamalı Soft Yatak Örtüsü Kullanımı Nasıldır?

Ön Yıkamalı Soft Yatak Örtüsü Kullanımı

Tek kişilik ve çift kişilik olarak tasarlanan ön yıkamalı soft yatak örtüsü tek kişilik ve çift kişilik olarak tasarlanmıştır. Çift yönlü kullanıma sahip bu yatak örtüleri dekoratif dikişleri ile çok gösterişli hale gelebilmektedir. Seçeceğiniz yatak örtüsü sizin için hem odanızla uyumlu hem de pratik kullanıma sahip olmalıdır. Yatak örtünüzün temizliği sırasında kolaylık sağlanması ve yıkanan örtünün renginin bozulmaması gerekmektedir.

Yatak Örtüsü Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Odanızda kendi zevkinize uygun bir dekorasyon için yatak örtünüzün uygun seçilmesi gerekir. Bu konuda her zevke uygun olarak tasarlanmış olan yatak örtüsü seçenekleri arasından istediğiniz modeli seçebilir ve kullandıktan sonra da çok rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Böylece uzun yıllar kullanacağınız bir yatak örtüsüne sahip olabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }