{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Dekoratif Meyveler, Sebzeler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Dekoratif Meyve Sebze Çeşitleri Neler?

Mutfak dekorasyonunuzu çok daha şık hale getirebileceğiniz yapay sebzeler, dekoratif meyveler ve çok daha fazlası Madame Coco’da sizleri bekliyor. Sarımsak şeritlerinden kurutulmuş biber askılarına, portakaldan elmaya birbirinden renkli ve oldukça doğal görünümlü ürünler; mutfağınızdaki havayı bir anda değiştirebilecek denli güçlü aksesuarlardır. Kırmızı, beyaz, sarı gibi canlı renklerin gerçekçi tasarımlarla buluştuğu bu muhteşem aksesuarlar genellikle konsept halinde tercih edilmektedir. Sarımsak, soğan ve biber; kırmızı biber ve bordo biber; portakal, elma ve üzüm gibi kombinler Madame Coco yapay meyve ve sebzeler içerisinde en sevilenlerin bir araya geldiği aksesuar gruplarıdır.

Yapay Meyve Hangi Alanlarda Dekore Edilebilir?

Mutfak masanız üzerinde kullanabileceğiniz dekoratif meyveler, konsept halinde kullanıldıklarında mutfağınıza oldukça doğal bir hava katacaktır. Yapay meyvelerinizi, ahşap veya ahşap görünümlü geniş bir kase içerisinde mutfak masanıza yerleştirebilir, güneş ışığının aydınlattığı birbirinden canlı renklerle mutfağınızda aydınlık bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Dilerseniz içerisinde dekoratif meyvelerinizin bulunduğu kasenizi, geniş mutfak tezgahınız üzerine de taşıyabilir; bu doğal renklerin hazırlık esnasında size canlılık vermesini sağlayabilirsiniz.

Yapay Sebzeler Nasıl Dekore Edilir?

Meyve düzenlemeleri daha çok bilinse de mutfaklara adeta toprağın kokusunu taşıyan yapay sebzeler pek bilinmez. Fakat istediğiniz doğallık etkisini yaratabilecek en etkili aksesuarlar aslında sebze askılarıdır. Sarımsak, soğan ve biber askılarından oluşan kombininizi mutfak kapınızın hemen yanında askılarda kullanabilir ve misafirlerinizin mutfağınıza adım atar atmaz doğal bir havayı solumasını sağlayabilirsiniz. Yemek masanızın hemen üzerinde sıra sıra asarak yer verebileceğiniz yapay sebzeleriniz, sevdikleriniz ve ailenizle lezzetli yemeklerinizi tüketirken size gülümseyecek ve çok daha sıcak bir ortam yaratmanıza vesile olacaktır.

Dekoratif Sebze ve Meyve Fiyatları Ne Kadar?

Minimal tasarımlı dekoratif öğeler olmaları sebebiyle yapay sebze ve meyve fiyatları oldukça uygundur. Bir adetten çok daha fazla satın alabileceğiniz, yan yana koyarak kombin yapabileceğiniz çeşitli dekoratif meyve ve sebzelere Madame Coco’nun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Gerçek görünümlü, canlı renkli, mutfağınıza doğal bir hava katacak olan birbirinden şık aksesuarları her bütçeye uygun düzenlenmiş fiyatlar sayesinde rahatlıkla satın alabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "120" } ] } } }