{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Dekorasyon > Yılbaşı Aksesuarları (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Renard Biblo Renard Biblo
603,99 TL /
Sepette
302.00 TL

Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı Hediyesi Ne Alabilirim?

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri


Yeni bir yılı yeni eşyalarla karşılamak isteyen herkesin kolaylıkla tercih edebileceği ev tekstili ürünleri, yılbaşı hediyeleri içerisinde en sık tercih edilenlerdir. Yılbaşı hediyesi fikirleri arasında; çorap, havlu, tek kişilik battaniye ve yorganlar, nevresim takımları, fincan setleri, çay bardakları, detoks mataraları olabilir. Hediye alınacak kişinin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda karar verilebilecek olan yılbaşı hediyelerinin tümü Madame Coco’dan temin edebilirsiniz!

Yılbaşı İndirimleri Ne Zaman Başlar?

Yılbaşı İndirimleri


Yılbaşı indirimleri , Aralık ayının kendisini göstermesiyle birlikte başlıyor! Madame Coco ‘da yeni yıl yalnızca tek bir gün değil! Yılbaşına sayılı günler kala yeni yıl indirimleri için heyecan başlar. Madame Coco her yıl olduğu gibi bu yıl da bu heyecanın başını çekiyor! Aralık ayından itibaren hediye olmaya elverişli tüm ürünler büyük indirimlerle satışta!

Yeni Yıl Kampanyaları

Yeni yıl kampanyaları her marka için farklı tarihlerde başlayabilmektedir. Yeni yıla yaklaşık 2-3 hafta kala başlayan yılbaşı kampanyaları içerisinde her bütçeye her tarza uygun birer hediye bulmak mümkündür. Madame Coco kullanıcıları, yeni yıl öncesi alışverişinde yalnızca sevdikleri için değil kendileri için de pek çok ürün seçeneğine indirimli fiyat avantajlarıyla sahip olabilirler.

Anneye ve Babaya Yılbaşı Hediyeleri

Birlikte çay, kahve içmeyi seven anne babalar için en iyi yılbaşı hediyesi iki kişilik çay ve kahve takımlarıdır. Sohbetin bahanesi olan çay ve hatırı yıllar süren kahve için alınacak olan fincanlar, yeni yılda bir yudum mutluluk alınmasına vesile olacak hediyelerdir. Anne ve babalara yeni yıl hediyesi olarak şık bir nevresim takımı almak, en güzel tercihlerden biridir. Eskiyen banyo havluları, paspasları ve bornozları değiştirmek için de yeni yıl harika bir fırsattır. Anne ve babaların kullanabileceği çift kişilik banyo havlusu ve bornoz takımları yumuşak dokuları sayesinde, eskimiş ve yıpranmış havluların sert dokusundan kurtulmalarına yardımcı olacaktır. 

Bir nostalji yaparak anne ve babaların düğün fotoğrafları baskı alınarak Madame Coco’nun her eve uygun çerçeveleri içerisine konulabilir. Bu hediye, tüm ailenin birbirine duyduğu sevgi bağını kuvvetlendirecek muhteşem bir yeni yıl hediyesidir. Bir bütün halinde değil, anne ve babalara ayrı ayrı hediyeler almak isteyenler için de pek çok ürün bulunmaktadır. Anneler için demleme çay bardakları, takı askıları, tek kişilik fincan takımları birer hediye olabilir. Babalar için ise şık bir ev terliği veya tek kişilik bir battaniye unutulmaz bir yılbaşı hediyesi olacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Ev dekorasyon ürünleri sevgiliye alınabilecek yeni yıl hediyelerinin başında gelir. Şık buzdolabı magnetleri, çerçeveler ve biblolar yılbaşının vazgeçilmez hediyeleridir.

Hem yılbaşı günü hem de sonrasında kullanılabilecek, romantik ortamların vazgeçilmezi şarap kadehleri sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediyeleri arasında yer alır. Diğer özel günlerde alınan takıların birbirine dolaşmadan yerleştirebileceği takı askıları, parfümler ve tekli kahve fincanları kız arkadaşlara alınabilecek kullanışlı bir hediyelerdir. Erkek arkadaşlar için tercih edilebilecek hediyeler ise sıcak tutan tek kişilik battaniyeler, bornoz veya havlu takımları, evde veya dışarda kullanılabilecek spor terliklerdir. Madame Coco ile yılbaşı hediyesi arayışınıza son verebilirsiniz. İndirimli ürünleri ve Madame Coco yeni yıl kampanyaları için ürünlerimizi incelemeyi unutmayın!

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KBIBL1189", "name": "Renard Biblo", "price": 603.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116220798", "variant": "STD", "category": "Yılbaşı Aksesuarları", "main_category" : "", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Biblo", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Dekoratif", "dimension14": "1KBIBL1189139", "dimension15": "8682116220798", "dimension16": " 603.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "40195" } ] } } }