{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Yastık & Yorgan > Yün Yastıklar (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Calme Yün Yastık - Bej Calme Yün Yastık - Bej
417,99 TL /
Sepette
209.00 TL
Yün Yastık Ölçüleri Nelerdir?

Yün yastıklar, diğer yastıklarla yalnızca dolgu malzemesi bakımından ayrışırlar. Yatak odası tekstili ürünlerinde belirlenen standart ölçüler, elbette yün yastıklar için de geçerlidir. Hem yumuşak hem de sıcacık tutan yün malzemeyle doldurulan bu ürünler, 50 x 70 cm ebatlarında üretilir. Herhangi bir kılıf veya örtüye uyabilecek olan bu boyutlar, yatak odalarında kullanılan tüm pamuk, polyester ve yün yastıklar için geçerlidir.

Yün Yastık Modelleri

Yastıklar, genellikle modellere ayrılırken renk ve desen olarak değil, dolgu malzemesi ve kumaş bakımından kategorize edilirler. Yün yastık modelleri ise, etrafına kılıf geçirilerek kullanıldıklarından şık duruşlarını sade halleriyle elde edemezler. Sıklıkla beyaz kaplama kumaşına sahip olan yün yastık modellerinde; tamamen yün, silikon ve yün, pamuk ve yün gibi farklı dolgu malzemelerine rastlamak mümkündür.

Yün Yastık Sağlıklı Mı?

Geçmişten bugüne yatak odası tekstilinde güvenle kullanılan yün malzeme oldukça sağlıklıdır. Vücut ısısını hemen alabilen ve ısıyı eşit şekilde dağıtan yün, aynı zamanda terlemenin de önüne geçtiği için en sık tercih edilen dolgu malzemelerinden birisidir. Cilde hava aldıran yapısı, nem dengesinin korunmasında da oldukça etkili olan yün yastıklar, pamuklu kumaş kaplamaları sebebiyle de yatak odanızda yer verebileceğiniz en sağlıklı tekstil ürünleri arasında yer alır.

Yün Yastık Fiyatları Ne Kadar?

Uyku kalitenizi arttıracak, kaliteli ve sağlıklı yün yastık modellerini bulabileceğiniz Madame Coco’da; herkesin ulaşabilmesi açısından yün yastık fiyatları oldukça uygun düzeylerde belirlenmiştir. Dilediğiniz yün yastık modelini seçerek sepetinize ekleyebilir, hızlıca sipariş vererek sağlıklı bir tekstil ürününe sahip olabilirsiniz.

Yün Yastık Konforlu Mu?

Söz konusu uyku olduğunda, herkes en rahat en sağlıklı ürünlere sahip olmak ister. Onlarca çeşitte malzemeyle üretilen yatak odası tekstili ürünleri, sağladıkları bazı özellikler sebebiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yün yastıkların sağladığı konfor ise tartışmasız en yüksek düzeydedir. Hava alan yapısı sayesinde terlemenize neredeyse izin veremeyen yün yastık, gece boyu başınızı rahat ettirecektir. Gevşek yapısı, iz oluşumunu engellediği için uzun yıllar herhangi bir bozulma yaşamaksızın kullanabileceğiniz yün yastığınızda uyumak, size bulutların arasında uyuyormuşsunuz gibi hissettirecektir. Çünkü kendi yapısını koruyan bu eşsiz dolgu malzemesi, başınızı yastığınıza her koyduğunuzda veya başınızı her çevirdiğinizde en ideal formu alarak boyun boşluğunuzu yumuşacık yünle dolduracaktır.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KYAST0151", "name": "Calme Yün Yastık \u002D Bej", "price": 417.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116771719", "variant": "BEJ", "category": "Yün Yastıklar", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yastık - Yün", "dimension13": "TEKSTİL/Yastık", "dimension14": "1KYAST0151149", "dimension15": "8682116771719", "dimension16": " 417.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "47678" } ] } } }