{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Yatak Örtüsü (224 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Cagnes Çok Amaçlı Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Mavi Cagnes Çok Amaçlı Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Mavi
69,99TL
49,99 TL
İndirimli Ürün
Petrus Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo Petrus Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo
79,99TL
49,99 TL
İndirimli Ürün
Lalande Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra Lalande Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra
79,99TL
49,99 TL
İndirimli Ürün
Nayomi Ön Yıkamalı SoftTek Kişilik Yatak Örtüsü - Gri / Mavi Nayomi Ön Yıkamalı SoftTek Kişilik Yatak Örtüsü - Gri / Mavi
79,99TL
49,99 TL
İndirimli Ürün
Nimes Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Gri Nimes Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Gri
79,99TL
49,99 TL
İndirimli Ürün
Margoux Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra Margoux Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra
79,99TL
49,99 TL
İndirimli Ürün
Alegron Tek Kişilik Yıkamalı Yatak Örtüsü - Indigo / Beyaz Alegron Tek Kişilik Yıkamalı Yatak Örtüsü - Indigo / Beyaz
79,99TL
63,99 TL
İndirimli Ürün
Alegron Tek Kişilik Yıkamalı Yatak Örtüsü  - Bej / Indigo Alegron Tek Kişilik Yıkamalı Yatak Örtüsü  - Bej / Indigo
79,99TL
63,99 TL
İndirimli Ürün
Abella Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo Abella Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Lalande Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra Lalande Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Mılon Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra Mılon Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Petrus Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo Petrus Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Toucy Çok Amaçlı Çift Kişilik  Yatak Örtüsü - Indigo
89,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Margoux Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra Margoux Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Pudra
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Leovılle Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Gri Leovılle Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Gri
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Nayomi Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Gri / Mavi Nayomi Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Gri / Mavi
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Nimes Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Gri Nimes Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Gri
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Larose Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo Larose Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü - Indigo
99,99TL
69,99 TL
İndirimli Ürün
Silana Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Ekru / Lacivert Silana Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Ekru / Lacivert
119,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün
Pansy Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Bej / Lacivert Pansy Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Bej / Lacivert
119,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün
Pansy Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Ekru / Lacivert Pansy Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Ekru / Lacivert
119,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün
Silana Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Bej / Lacivert Silana Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Bej / Lacivert
119,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün
Trinetta Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Ekru / Lacivert Trinetta Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Ekru / Lacivert
119,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün
Trinetta Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Bej / Lacivert Trinetta Tek Kişilik Yatak Örtüsü - Bej / Lacivert
119,99TL
79,99 TL
İndirimli Ürün

Yatak Örtüsü

Dekorasyon ürünlerinden sofra takımlarına kadar yüzlerce farklı ürünü bir araya getiren Madame Coco, yatak odası tekstili kategorisi altında birbirinden şık yatak örtüsü modelleri sunuyor. Rengarenk ve benzersiz tasarımları ile beğeni toplayan yatak örtüleri, yatak odası dekorasyonunun havasını değiştiriyor. Düz, çiçek desenli, çizgili ya da 3D baskılı örtü modelleri arasından en beğendiğini seçebilirsin. Yastık kılıfı ve yatak örtüsünü bir araya getiren yatak örtüsü takımları, her yaşam stiline hitap ediyor.

Madame Coco yatak odası kategorisi altında nevresim takımları, çarşaf ve yastık kılıfları, pike modelleri, alezler, hurçlar, battaniyeler, yastık ve yorgan çeşitleri gibi farklı tekstil ürünleri de yer alıyor. Yatak örtünü uygun çarşaf, pike ya da nevresim takımları ile tamamlayarak, ev dekorasyonunda hoş bir ambiyans yakalayabilirsin. Mobilyalarına, halı ve perdelerine uygun renklerde örtü çeşitleri tercih ederek şık tarzına vurgu yapabilirsin.

Yatak Örtüsü Modelleri


Yatak örtüleri, pikeler veya battaniye modelleri düzenli ve derli toplu görünen bir yatak odası için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Yatağının düzenli ve şık görünmesi için tek yapman gereken düz, sade, desenli ya da renkli örtülerden en beğendiğini yatağının üzerine sermek. Bu parçalar genellikle dekoratif olarak kullanıldığından her mevsim kendine yer buluyor. Diğer bir ifade ile en sıcak yaz günlerinde de karlı kış aylarında da yatak odası dekorasyonuna eşlik ediyor.

Madame Coco yatak örtülerinde çift kişilik tasarımlar genel olarak 250 x 260 cm boyutlarda üretiliyor. 2 adet 60 x 85 cm ölçülerde yastık kılıfı ile birlikte sunulan yatak örtü seti modelleri, şık bir görünüm vadediyor. Standart ölçüler dışında daha büyük ebata sahip yataklar için king size ölçülerde örtüler de bulabilirsin. 160 x 220 cm ölçülere sahip tek kişilik yatak örtüsü modelleri ise tek kişilik baza ve yataklara kusursuz bir şekilde uyum gösteriyor. Yatak örtüsü tek kişilik set halinde sunulan ürünlerde 1 adet de 60 x 85 cm ölçülerde yastık kılıfı yer alıyor.

Kaliteli pamuk iplik kullanılarak üretilen Madame Coco yatak örtüleri ve pike modelleri her mevsim rahat bir kullanım sunuyor. Farklı oranlarda pamuk iplik karışımına sahip tasarımlar arasından dilediğini seçebilirsin. %100 pamuk kullanılan örtüler yumuşacık dokusu ile beğeni topluyor. Pastel renklerdeki tasarımlar sadeliği ile yatak odanı tamamlıyor. %100 pamuk vintage yıkamalı yatak örtüsü modelleri ütü gerektirmeyen kumaş yapısı ile pratiklik vadediyor. Mat saten yatak örtüleri zarif tasarımı ile hoş bir görünüm sağlıyor. Dolgulu dokuya ve şık dikim detaylarına sahip kapitone örtü tasarımları ev dekorasyonuna şık bir dokunuş yapıyor. Yumuşacık kadife örtü modelleri tercih alanını genişletiyor.

Çok Amaçlı Yatak Örtüleri


Çok amaçlı yatak üzeri örtü modelleri hafif ve yumuşak dokuları ile hem dekoratif örtü olarak hem de pike olarak kullanılabiliyor. Desenli ya da sade tasarımlar bir taraftan gözüne hitap ediyor bir taraftan da rahat bir uyku çekmeni sağlıyor. İki yönlü kullanım sunan Madame Coco çift taraflı yatak örtüsü modelleri esneklik sağlıyor. Bir tarafı etnik desenli bir tarafı sade tasarıma sahip modellerle yatak odanda istediğin zaman enerjik bir hava yaratabilir istediğin zaman sakin ve romantik bir ambiyans yakalayabilirsin. Çiçek desenleri ile geometrik çizgileri aynı örtüde bir araya getiren modeller alternatiflerini artırıyor. Çok amaçlı yatak örtüleri çift ya da tek kişilik ölçüleri ile seni bekliyor.

Yatak Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Yatağın üzerinde hoş bir görünüm yaratan örtüler, yatak odasına girdiğinde ilk dikkatini çeken dekoratif ürünlerden biri. Bu nedenle seçiminde öncelikle örtünün desen ve renklerinin yatak odanın genel dekorasyonu ile uyumlu olmasına dikkat etmen gerekiyor. Yatak odanda sade bir dekorasyon tercih ettiysen yatak örtüsünün de buna uyumlu olarak sade olması gerekiyor. Tek renk kapitone örtüler, dokuma yatak örtüleri, pastel renklerde örme yatak örtüleri sade bir şıklık için tercih edebileceğin modeller arasında yer alıyor. Yatak odanı tamamlamak için açık renk kadife örtüleri de kullanabilirsin. Yatak odanda daha gösterişli aksesuarlar kullanıyorsan desenli yatak örtülerini inceleyebilirsin. Canlı renklerde çiçek desenli örtü çeşitleri arasından tercihini rahatlıkla yapabilirsin. Patchwork tasarıma sahip örtüler ise hareketli ve enerjik tarzını öne çıkaran modeller oluyor.

Yatak odası dekorasyonunda bej, krem gibi nötr renkler kullandıysan ve odaya biraz renk katmak istiyorsan yatak örtünü koyu renkli modeller arasında da seçebilirsin. Lacivert ya da bordo gibi koyu renk örtüler, açık renklerle mükemmel bir kontrast yakalıyor. Böylece dengeli ve şık bir görünüm elde edebilirsin. İki tarafı farklı desen ve renklerde tasarlanan çok amaçlı yatak örtüsü modelleri yatak odası dekorasyonunda esneklik sağlıyor. Sık sık değişiklik yapmaktan hoşlanıyorsan çift taraflı kullanılabilen yatak örtülerini tercih edebilirsin.

Yatak örtüsünün kumaşı da seçimde göz önüne alman gereken unsurlardan biri oluyor. Kolay temizlenebilen kumaşa sahip örtüler konforunu artırıyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen ve leke tutmayan kumaşlar her zaman tertemiz bir görünüm sunuyor. Daha uzun süreli bir kullanım için ürünün bilgi etiketinde yer alan yıkama talimatlarını mutlaka dikkate almalısın. Ütü için çok fazla zamanın olmuyorsa ütü istemeyen kumaşa sahip yatak örtülerini inceleyebilirsin. Çok fazla kırışmayan kumaşa sahip örtü ve çarşaf takımı çeşitleri pratiklik vadediyor.

Kalite, her üründe olduğu gibi yatak örtülerinde de en önemli faktörlerden biri oluyor. Kaliteli ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsin. Şık bir görünüm için kumaş kalitesi kadar dikim kalitesi de önem taşıyor. Ayrıca yatak örtüsü ölçüleri de mutlaka kontrol etmen gereken detaylar arasında yer alıyor. Zarif bir görünüm için yatak örtünün yatağın yan kısımlarını kapatması gerekiyor.

Yatak Örtüsü Fiyatları


Madame Coco yatak örtüleriyle her tarza uyum gösteriyor. İndigo, mürdüm gibi koyu renklerden beyaza kadar hemen hemen her rengin kullanıldığı örtüler; düz, çizgili ya da desenli tasarımları ile beğeni topluyor. Sadelikten taviz vermiyorsan açık renk ve desensiz yatak örtülerini tercih edebilirsin. Kenarları dantel detaylı dantelli yatak örtüleri ya da kadife yatak örtüleri yatak odana nostaljik bir hava katıyor. Pastel tonlardaki örtülerle de sade bir şıklık yakalayabilirsin. Desenli, patchwork tasarıma sahip ya da etnik baskılı örtüler enerjik tarzını sergilemene olanak tanıyor. Canlı renklerde desenli yatak örtüleriyle evine renk katabilirsin.

Yatak odası dekorasyonunu mükemmel bir şekilde tamamlayan yatak örtüleri %100 pamuk ya da pamuk karışımlı kumaş materyali sayesinde rahatlık sunuyor. %100 pamuk kumaşlı yatak örtülerini pike olarak da kullanabilirsin. Dilersen tek parça yatak örtülerini uygun renklerde çarşaf ve yastık kılıfları ile tamamlayarak kendi yatak örtüsü takımını oluşturabilirsin.

Madame Coco yatak örtülerini gerektiğinde çamaşır makinesinde yıkayabilirsin. Ürünler yıkama esnasında çekme yapmıyor ve renklerini koruyor. Sen de yatak odana şık bir dokunuş yapmak ve ev dekorasyonunu tamamlamak için Madame Coco örtü modellerinden en beğendiğini satın alabilirsin. Madame Coco yatak örtüsü fiyatları her bütçeye hitap ediyor.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "YÖ-211", "name": "Cagnes Çok Amaçlı Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Mavi", "price": 49.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116048392", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0358106", "dimension15": "8682116048392", "dimension16": " 69.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31405" }, { "product_id": "YÖ-429", "name": "Petrus Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Indigo", "price": 49.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116158756", "variant": "İNDİGO", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0414243", "dimension15": "8682116158756", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37885" }, { "product_id": "YÖ-423", "name": "Lalande Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Pudra", "price": 49.99, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116158695", "variant": "PUDRA", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0408103", "dimension15": "8682116158695", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38172" }, { "product_id": "YÖ-426", "name": "Nayomi Ön Yıkamalı SoftTek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Gri / Mavi", "price": 49.99, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116158725", "variant": "GRİ/MAVİ", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0411218", "dimension15": "8682116158725", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37995" }, { "product_id": "YÖ-425", "name": "Nimes Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Gri", "price": 49.99, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116158718", "variant": "GRİ", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0410123", "dimension15": "8682116158718", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37883" }, { "product_id": "YÖ-431", "name": "Margoux Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Pudra", "price": 49.99, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8682116158770", "variant": "PUDRA", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0416103", "dimension15": "8682116158770", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37888" }, { "product_id": "1KYOTK0426", "name": "Alegron Tek Kişilik Yıkamalı Yatak Örtüsü \u002D Indigo / Beyaz", "price": 63.99, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8682116180382", "variant": "İNDİGO/BEYAZ", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Yıkamalı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0426967", "dimension15": "8682116180382", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37972" }, { "product_id": "1KYOTK0426", "name": "Alegron Tek Kişilik Yıkamalı Yatak Örtüsü \u002D Bej / Indigo", "price": 63.99, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8682116180375", "variant": "BEJ/İNDİGO", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Yıkamalı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0426658", "dimension15": "8682116180375", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37971" }, { "product_id": "YÖ-424", "name": "Abella Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Indigo", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8682116158527", "variant": "İNDİGO", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0517243", "dimension15": "8682116158527", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37871" }, { "product_id": "YÖ-423", "name": "Lalande Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Pudra", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8682116158503", "variant": "PUDRA", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0515103", "dimension15": "8682116158503", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "38171" }, { "product_id": "YÖ-428", "name": "Mılon Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Pudra", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8682116158602", "variant": "PUDRA", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Yıkamalı - Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0525103", "dimension15": "8682116158602", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37889" }, { "product_id": "YÖ-429", "name": "Petrus Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Indigo", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8682116158626", "variant": "İNDİGO", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0527243", "dimension15": "8682116158626", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37890" }, { "product_id": "YÖ-380", "name": "Toucy Çok Amaçlı Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Indigo", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "2672881046422", "variant": "İNDİGO", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0227243", "dimension15": "2672881046422", "dimension16": " 89.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "19856" }, { "product_id": "YÖ-431", "name": "Margoux Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Pudra", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8682116158664", "variant": "PUDRA", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0531103", "dimension15": "8682116158664", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37880" }, { "product_id": "YÖ-422", "name": "Leovılle Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Gri", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8682116158480", "variant": "GRİ", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0513123", "dimension15": "8682116158480", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37867" }, { "product_id": "YÖ-426", "name": "Nayomi Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Gri / Mavi", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8682116158565", "variant": "GRİ/MAVİ", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Yıkamalı - Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0521218", "dimension15": "8682116158565", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37993" }, { "product_id": "YÖ-425", "name": "Nimes Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Gri", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8682116158541", "variant": "GRİ", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0519123", "dimension15": "8682116158541", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37870" }, { "product_id": "YÖ-430", "name": "Larose Ön Yıkamalı Soft Çift Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Indigo", "price": 69.99, "brand": "Madame Coco", "position": 18, "sku": "8682116158640", "variant": "İNDİGO", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOCK0529243", "dimension15": "8682116158640", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37894" }, { "product_id": "YÖ-227", "name": "Silana Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Ekru / Lacivert", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 19, "sku": "8682116127509", "variant": "EKRU/LACİVERT", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Dokuma", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0383614", "dimension15": "8682116127509", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34735" }, { "product_id": "YÖ-223", "name": "Pansy Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Bej / Lacivert", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 20, "sku": "8682116131766", "variant": "BEJ/LACİVERT", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Dokuma", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0379242", "dimension15": "8682116131766", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34697" }, { "product_id": "YÖ-223", "name": "Pansy Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Ekru / Lacivert", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 21, "sku": "8682116127462", "variant": "EKRU/LACİVERT", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Dokuma", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0379614", "dimension15": "8682116127462", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34730" }, { "product_id": "YÖ-227", "name": "Silana Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Bej / Lacivert", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 22, "sku": "8682116131803", "variant": "BEJ/LACİVERT", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Dokuma", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0383242", "dimension15": "8682116131803", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34700" }, { "product_id": "YÖ-225", "name": "Trinetta Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Ekru / Lacivert", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 23, "sku": "8682116127486", "variant": "EKRU/LACİVERT", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Dokuma", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0381614", "dimension15": "8682116127486", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34733" }, { "product_id": "YÖ-225", "name": "Trinetta Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Bej / Lacivert", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 24, "sku": "8682116131780", "variant": "BEJ/LACİVERT", "category": "Yatak Örtüsü", "main_category" : 2, "dimension10" : "", "dimension11" : "19 KIŞ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Dokuma", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0381242", "dimension15": "8682116131780", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34692" } ] } } }