{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
"Tek Kişilik Pikeler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Tek Kişilik Pike Takımı Boyutları Nasıldır?

Tek Kişilik Pike Takımı

Tek kişilik pike takımı evlerin mutlaka olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Çift kişilik takımlara göre daha az yer kaplayan ve daha ufak ölçülere sahip olan tek kişilik pike takımları Madame Coco mağazasında sizleri bekliyor. Tek kişilik pike takımı en ucuz fiyatları ile Madame Coco’da. Pike takımı tek kişilik boyutları 150x220 cm ile başlamakta olup artarak çeşitlenmektedir. Farklı boyutlardaki tek kişilik pike ürünlerinin tamamına Madame Coco mağazasından ulaşabilir ve odanıza farklı bir dokunuş getirebilirsiniz

Tüm Çeşitler için Pike

Çift Kişilik Çeşitler İçin Çift Kişilik Pike 

Tüm takım çeşitleri için Pike Takımı kategomizi ziyaret edebilirsiniz.

Tek Kişilik Pike Takımı Renk Seçenekleri Neler?

Tek Kişilik Pike Modelleri

Tek kişilik pike takımı farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemlerin modası olan fosforlu renkler tek kişilik pike takımlarını da etkisi altına alıyor. Turkuaz gibi aykırı renklerin çok sevildiği pike takımı tek kişilik ürünleri arasında dilediğiniz renk tercihini yapabilir ve odanızı kolay bir şekilde renklendirebilirsiniz. Pudra, turuncu, nane rengi, indigo, bej gibi farklı renk çeşitlerini de içerisinde barındıran marka, size birini seçseniz diğerinde aklınızın kalacağı onlarca tek kişilik pike takımı rengi çeşidi sunuyor.

Tek Kişilik Pike Takımı Hangi Kumaştan Yapılmıştır?

Madame Coco mağazasında yer alan pike takımı tek kişilik modellerinin tamamı yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Pamuk yatak ürünlerinde vazgeçilmez bir kumaş haline gelmektedir. Özellikle gerek kış gerekse yaz aylarının favorisi olan pamuk, terletme yapmaz ve sizi boğmaz. Nefes alabilmesi özelliği ile uykunuzda bile konforu hissedeceksiniz.

Tek Kişilik Pike Takımı En Ucuz Nerede?

Tek kişilik pike takımı en ucuz fiyatlarıyla Madame Coco’da. Üstelik ucuz olmasının yanında ayrıca indirimli fiyatları ile de sizi mutlu edecek olan marka sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bütün pikeler, odanıza yepyeni bir aura kazandıracak.

Tek Kişilik Pike Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Yatak odası tekstili ürünleri içerisinde en kolay kullanıma sahip olan ve nevresim gerektirmeksizin doğrudan örtülebilen pikeler; set halinde kullanıcıyla buluşturulan parçalar arasında yer alır. Yatak, nevresim, yastık gibi ürünlerde olduğu gibi tek kişilik pike takımlarında da belirli standartlara göre üretim zorunludur. Pike takımı tek kişilik seçeneklerinde bulunan ürünlerin her biri, bu standartlara uygun biçimde ölçülendirilir. 160x240 cm çarşaf ve 50x70 cm yastık kılıfının yer aldığı takım içerisinde 150x220 cm ebatlarında bir adet pike de yer alır. Boyutlandırma, küçük farklılıklar dışında dünyanın her yerinde aynıdır ve bu durum kullanıcılara ürün seçimi konusunda inanılmaz bir kolaylık sağlamaktadır.


Tek Kişilik Pike Takımı Seti İçeriğinde Neler Var?

Genellikle takım veya set halinde satılan yatak odası tekstili ürünleri içerisinde hem çeyizlik hem de kullanım amaçlı üretilen bu ürünler; uygun mevsimde açıldıklarında doğrudan kullanılabilen, ek bir parçaya ihtiyaç duymaksızın yatağınıza serebileceğiniz parçalardan oluşur. Tek kişilik olması sebebiyle birer adet bulundurulan bu parçalardan ilki, standart boyutlardaki yastık kılıfıdır. Tek kişilik pike takımı içerisinde yer alan diğer ürünler ise çarşaf ve pikedir. Her biri, birbiriyle kusursuz bir uyum sağlayacak şekilde desen ve renk düzenlemesinin bulunduğu bu ürünler hem pratik olmaları hem de set halinde bulunmaları sebebiyle en sık tercih edilen yatak odası tekstili ürünleri arasında yer alır.

Tek Kişilik Pike Nasıl Temizlenir?

Tekstil ürünleri içerisinde belki de temizliğe en az ihtiyaç duyan ürünler örtülerdir. Mevsimsel geçiş dönemlerinde sıkça tercih edilen tek kişilik pikeler; mart ve mayıs ayları ile eylül ve kasım ayları arasında her yatak odasında örtü olarak kullanılır. Kısa süreli kullanılmalarına rağmen, dönem ortasında ve sonunda birer kez yıkanmaları hijyen açısından gereklidir. Tek kişilik pikeler, küçülebilir olmaları sebebiyle çamaşır makinanızda rahatlıkla yıkayabileceğiniz ürünlerdir. Elbette formlarını kaybetmemeleri için maksimum 30 derece sıcaklıkta ve hassas programda yıkanmaları gerekmektedir. Ayrıca makinadan çıkarıldıktan sonra asılarak kurutulmaları tavsiye edilmektedir.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }