{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Sofra (35 ürün)
Filtreler >
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Bellanita Kupa - Soft Gri - 350 ml Bellanita Kupa - Soft Gri - 350 ml
% 8
indirim
64,99TL
59,99 TL
Iva Runner - Gri - 45x160 cm Iva Runner - Gri - 45x160 cm
Özel Fiyat
79,99 TL
Patricia 6 Parça Yemek Takımı - Antrasit Patricia 6 Parça Yemek Takımı - Antrasit
% 8
indirim
249,99TL
229,99 TL
Patricia 2'li Kase Seti - Antrasit Patricia 2'li Kase Seti - Antrasit
% 8
indirim
64,99TL
59,99 TL
Tilda 8 Parça Yemek Takımı Tilda 8 Parça Yemek Takımı
% 8
indirim
249,99TL
229,99 TL
Flori  Runner - Gri - 50x180cm Flori  Runner - Gri - 50x180cm
Özel Fiyat
199,99 TL
Bayonne Süzgeçli Kupa - Antrasit - 400 ml Bayonne Süzgeçli Kupa - Antrasit - 400 ml
% 8
indirim
149,99TL
137,99 TL
Manon Cam Şişe - Gri Manon Cam Şişe - Gri
% 9
indirim
69,99TL
63,99 TL
Sofra Ürünleri Neler?

Sofra Ürünleri

Beslenme insanların yaşamında olan en temel gereksimler arasındadır. Türk kültüründe ise yemek yemek başlı başına bir ritüel olup insanlar uzun uzun yemek masalarında sevdikleri ile sohbet ederler. Türk kültüründe dünden bugüne gelen çok özel bir sofra kültürü yer alır. Nitekim bu kültürde de ister eş dost ağırlansın, ister ağırlanmasın sadece aile içinde olsun çok özel ürünler bulunur. Bu ürünler sofra ürünleri olarak adlandırılırken Madame Coco'nun benzersiz tasarımlarıyla beğeninize sunulmaktadır.

Sofra Ürün Çeşitleri Hangileri?

Sofra Ürün Çeşitleri

Genel olarak bakıldığında bardaklar bu işin en olmazsa olmaz olan ürünleridir. Farklı türden içecekler özel olarak hazırlanan irili ufaklı bardaklar yer alır. Üçlü, dörtlü, altılı olan ve setler halinde satılan bu bardakların yanı sıra çay setleri de yer alır. Ayrıca french press, özel kupalar, çok özel tasarım şekerlikler, elbette yemek takımları, özel kaseler, muhtelif türden şişeler ve özel demlikler sofra ürünleri kapsamında ilk olarak söylenebilecek olan ürünleridir.

Sofra İçin Ürün Seçimleri Nasıl Olmalı?

Sofra Ürün Seçimi

Genel olarak bakıldığında bu tür ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken en temel husus alınan ürünlerin kendi içinde uyumlu olmalarıdır. Keza kullanacak kişi sayısına uygun olarak seçimler yapılmalıdır. Tüm bunların yanı sıra kişiler elbette kendi zevklerini göz önüne alarak tercihlerini yapması gerekir.

Sofra Ürünleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Sofra ürünleri seçilirken ayrıca kalitesinden emin olunan, uzun yıllar kullanılacak olan ürünlerin seçilmesine de dikkat etmek gerekir. İnsanlar yemek yerken kullandıkları objelerden keyif almalı ve ambiyansa uygun olmalıdır. Madame Coco her zaman iddialı ürünlerin adresi konumunda yer aldığı için nitelikli sofra ürünlerini de sizlerle buluşturuyor.

