{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Mutfak > Saklama & Düzenleyici (158 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Daily 2'li Dikdörtgen Saklama Kabı - Koyu Yeşil Daily 2'li Dikdörtgen Saklama Kabı - Koyu Yeşil
27,99TL
22,99 TL
İndirimli Ürün
Daily 2'li Kare Saklama Kabı - Carmen Kırmızı Daily 2'li Kare Saklama Kabı - Carmen Kırmızı
19,99TL
14,99 TL
İndirimli Ürün
Küçük Raf Düzenleyici - Pudra Küçük Raf Düzenleyici - Pudra
10,99TL
8,24 TL
İndirimli Ürün
Kare Saklama Kabı 2'li - Koyu Yeşil
12,99TL
9,74 TL
İndirimli Ürün
Daily 2'li Dikdörtgen Saklama Kabı - Soft Pudra
27,99TL
22,99 TL
İndirimli Ürün
Actuel 8'li Yumurta Kabı - Taş Actuel 8'li Yumurta Kabı - Taş
9,99TL
7,49 TL
İndirimli Ürün
Büyük Raf Düzenleyici - Pudra Büyük Raf Düzenleyici - Pudra
16,99TL
12,74 TL
İndirimli Ürün
Freman Küçük Sepet - Yeşil
5,99TL
4,99 TL
İndirimli Ürün
Actuel 8'li Yumurta Kabı - Mürdüm Actuel 8'li Yumurta Kabı - Mürdüm
9,99TL
7,49 TL
İndirimli Ürün
Küçük Raf Düzenleyici - Koyu Mürdüm Küçük Raf Düzenleyici - Koyu Mürdüm
10,99TL
8,24 TL
İndirimli Ürün
Daily 2'li Yuvarlak Saklama Kabı - Carmen Kırmızı
14,99TL
11,99 TL
İndirimli Ürün
Küçük Raf Düzenleyici - Yeşil Küçük Raf Düzenleyici - Yeşil
10,99TL
8,24 TL
İndirimli Ürün
Yuvarlak Saklama Kabı 2'li - Teal Blue Yuvarlak Saklama Kabı 2'li - Teal Blue
24,99TL
18,74 TL
İndirimli Ürün
Büyük Raf Düzenleyici - Koyu Mürdüm Büyük Raf Düzenleyici - Koyu Mürdüm
16,99TL
12,74 TL
İndirimli Ürün
Kare Saklama Kabı 2'li - Pudra
19,99TL
16,99 TL
İndirimli Ürün
Yuvarlak Saklama Kabı 2'li - Mürdüm Yuvarlak Saklama Kabı 2'li - Mürdüm
24,99TL
18,74 TL
İndirimli Ürün
Daily 2'li Dikdörtgen Saklama Kabı - Mor Daily 2'li Dikdörtgen Saklama Kabı - Mor
27,99TL
22,99 TL
İndirimli Ürün
Yuvarlak Saklama Kabı 2'li - Carmen Kırmızı Yuvarlak Saklama Kabı 2'li - Carmen Kırmızı
24,99TL
18,74 TL
İndirimli Ürün
Kare Saklama Kabı 2'li - Pudra Kare Saklama Kabı 2'li - Pudra
29,99TL
24,99 TL
İndirimli Ürün
Kare Saklama Kabı 2'li - Terra Cotta Kare Saklama Kabı 2'li - Terra Cotta
29,99TL
24,99 TL
İndirimli Ürün
Kare Saklama Kabı 2'li - Mor
19,99TL
16,99 TL
İndirimli Ürün
Kare Saklama Kabı 2'li - Terra Cotta Kare Saklama Kabı 2'li - Terra Cotta
14,99TL
11,99 TL
İndirimli Ürün
Daily 2'li Yuvarlak Saklama Kabı - Pudra
14,99TL
11,99 TL
İndirimli Ürün
Licorne Bulaşık Sepeti - Koyu Mürdüm Licorne Bulaşık Sepeti - Koyu Mürdüm
129,99TL
103,99 TL
İndirimli Ürün

Saklama & Düzenleyici

Kalitesinden ödün vermeyen Madam Coco saklama ve düzenleyici ürünleri ile hayatını kolaylaştırırken sağlıklı gıdalar tüketmene de yardımcı oluyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip saklama kapları farklı boyutları ve kullanım özellikleri sayesinde her yere kolayca taşınabiliyor. Sağlıklı atıştırmalıklarını ve yiyeceklerinin besin değerlerini koruyarak taze kalmasını sağlıyor. Evde, spor salonunda veya dışarıda rahatlıkla kullanabileceğin farklı ebatlardaki saklama ürünleri, yer kaplamayan pratik tasarımıyla kolay kullanım vadediyor.

Beklentilerini karşılayan ve ihtiyaçlarına cevap veren ayaklı raflar ve raf düzenleyiciler, şık ve ferah bir alan oluşturmanı sağlıyor. Hem kullanışlı olmaları hem de yerden tasarruf ederek daha fazla ürün yerleştirmeni sağlamalarıyla yaşam alanlarına düzen getiriyor. Düzenleyici çeşitleri mutfağına, banyona ve odalarına uyum sağlayarak ortamın ambiyansına dekoratif katkıda bulunuyor. Kimi zaman raflı kimi zaman da tek kat seçenekleri ile bulundukları ortamı organize etmeni sağlıyor.

Saklama Kapları


Saklama kapları tasarım alternatifleri, ebatları ve üretildiği malzemesinin türüne göre farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Muhafaza etmek istediğin gıdaların türü ve yaşam tarzın doğrultusunda ihtiyacı uygun olan saklama kapları arasından seçim yapabilirsin. Farklı uzunluklara sahip ürünler dikdörtgen, oval, yuvarlak gibi geometrik şekiller doğrultusunda tasarlanıyor. İlgi çeken tasarımlar arzu edilen simetriyi yakalamaya ve şık takımlar oluşturmaya yardımcı oluyor. Beslenme kutusu olarak sunulan ürünler, kilitli kapağı ve özel boyutu sayesinde yemek yemeği daha kolay hale dönüştürüyor. Her aile bireyinin kullanımına uygun olan yapısı ile beğeni kazanırken tasarımı sayesinde göz kamaştırıyor.

En çok kullanılan mutfak ürünleri içerisinde yer alan saklama kapları işlevsel olmaları ile fonksiyonel bir görev üstleniyor. Sürekli kullandığın ürünleri muhafaza edebileceğin gibi öğün sonrası kalan yemeklerini de kolaylıkla saklayabilirsin. Buzdolabında yer kaplamayan minimal tasarımlar ihtiyaçların doğrultusunda yardımına koşuyor.

Plastik Saklama Kapları


Hafif yapıları ve ergonomik tasarımları ile pratik kullanıma sahip olan plastik saklama kapları sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Spora giderken yanına alacağın meyve, kuruyemiş gibi gıdaları, günlük öğününü birbirinden şık kaplar içerisinde çantanda veya elinde taşıyabilirsin. 800-400 ml, 1500-900 ml ölçülerine sahip kaplar içerisinde, günlük gıdalarını porsiyon halinde muhafaza edebilirsin. Güzel havaların gelmesiyle ortaya çıkan piknik setleri ise bir şeyleri unutmuş olma derdini ortadan kaldırıyor. Görünümüyle kalpleri ısıtan yumurta saklama kabı çeşitleri pratik kullanımıyla da kolaylık sağlıyor.

Farklı ebatlara sahip plastik saklama kaplarını kullanmadığın zamanlarda iç içe geçirerek mutfağında yer tasarrufu sağlayabilirsin. Günlük hayatta sıklıkla kullandığın mercimek, pirinç gibi bakliyat ürünlerini bu kaplar içerisinde rahatlıkla muhafaza edebilirsin. Uzun ve kısa boyları bulunan kaplarda; çay, kahve, baharat gibi elinin altında bulunması gereken ürünleri tezgah üstünde tutabilirsin. Mutfağına düzenli ve sağlıklı bir görünüm kazandıran ürünleri, misafirlerine ikram edebileceğin atıştırmalıkları saklamak için de kullanabilirsin.

Cam Saklama Kapları


Saklamanın yanı sıra soğutma ve ısıtma özelliği de bulunan ürünler gıdaların kokusunu sabitleyerek karışmasını engeller. Gıdaları veya pişirdiğin yemekleri buzdolabında, kolay bozulmayan kuru gıda ürünlerini ise kilerinde, mutfak dolaplarında; istersen boyutuna göre istersen de türüne göre kategorize edebilirsin. Zeytin, peynir ve reçel gibi kahvaltılıkların için yuvarlak ve dikdörtgen kapları kullanabilirsin. Üst üste dizerek, yan yana sıralayarak hoş bir görünüm oluşturabilirsin.

Cam kaplar arasında bulunan yuvarlak ve silindir kavanoz çeşitleri, özel tasarım kapakları ve şık dizaynlarıyla salonunda veya mutfağında kullanıma uygundur. Bu sayede misafirlerine sunacağın şeker veya çikolataları yemek odanda tutabilir ve istediğin an ikrama hazır hale getirebilirsin.

Pratik Düzenleyiciler


Bir evin olmazsa olmazları arasında yer alan pratik düzenleyiciler az alana sahip olan ve bulunduğu alanı işlevsel kullanmak isteyenlerin imdadına koşuyor. Evin her alanında düzeni sağlayan organizerler estetik bir görünüm kazandırırken dağınıklığı ortadan kaldırıyor. En çok kullanılan temizliği destekleyen bulaşık sepetleri hijyen sağlarken yıkadıklarının çabucak kurumasını sağlıyor. Elde yıkadığın bulaşıklarını kendi kullanımına göre dizme kolaylığı sunuyor. Altında bulunan plastiği ve kaşıklarını koyman için içerisinde bulunan küçük bölmeyi isteğin doğrultusunda takıp çıkarabilirsin.

Farklı boyutlarda bölmelere sahip çatal bıçaklıklar bambudan üretiliyor. Bu sayede bakteri oluşumunu azaltarak daha sağlıklı bir kullanım sunuyor. 4 bölmeli ürünlerde çatal, kaşık ve bıçak setlerini yerleştirebileceğin uzun alanların yanı sıra çay kaşığı gibi daha küçük servis ürünleri için sunulan bir alan bulunuyor. Özel yapısı ve dayanıklı olması ile uzun süreli kullanacağın düzenleyici, mutfağına estetik bir görünüm kazandırıyor.

Çok amaçlı olarak kullanabileceğin farklı boyutlara sahip sepetler ve kutularda deterjan, temizlik ürünleri gibi malzemelerini bir arada toplayabilirsin. Mutfakta ve banyoda kullanabileceğin gibi çocuğunun oyuncaklarını toplamak için veya odanda dağınıklığa sebep olan ürünleri ortadan kaldırmak için bu ürünlerden faydalanabilirsin. Metal görünüme sahip estetik çizgilere sahip kutularda şekerlemelerini, küçük hediyeliklerini saklayabilirsin.

Pratik düzenleyiciler içerisinde yer alan katlı organizer ve ayaklı raf düzenleyiciler ise kullanışlı olmaları yönünden de pratiklik sağlar. Ayaklı raflar büyük ve küçük olmak üzere seçenek sunar. Mutfakta yeri dar olanlar için mucizevi çözüm sunan bu ürünler altı ve üstlü kullanımları ile yer açar. Bardak, tabak çeşitleri gibi servis ürünlerini raflı aparatlara dizerek kullanabilirsin. Yemek yaparken elinin altında bulunarak kolaylık sağlayan tuz, karabiber gibi ürünleri ise raflara dizeceğin baharatlık modelleriyle kendine yakın tutabilirsin. Raf düzenleyicileri dolap içerisine yerleştirerek kullanabileceğin gibi tezgâh üzerinde de kullanabilirsin.

Katlı seçenekleri ile avantaj sağlayan katlı organizerlere kış için hazırladığın turşu, reçel, erişte gibi en lezzetli yiyeceklerini yerleştirebilirsin. Dilersen her türlü erzağın için her katta ayrı bir yer ayırabilirsin. Kullanımı kolay ve pratik olan ürünlerin, bütün halinde veya rafları ayırarak kullanma avantajı da bulunuyor. Mutfak ürünlerinin yanı sıra banyo ürünleri arasında bulunan havlularını, duş jellerini ve sabunlarını dizmek için de düzenleyicileri değerlendirebilirsin. Raflı modelleri banyonun en güzel köşesine yerleştirerek ortamın havasını güzelleştirebilirsin.

Saklama ve Düzenleyici Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?


Gıdalarını ve yiyeceklerini sakladığın kaplarda öncelikli olarak dikkat etmen gereken şey kapların temizliğidir. Yiyecekler bittiğinde ya da başka kaba transfer ederken kokuların karışmaması için mutlaka yıkanması gerekir. Hassas yapıya sahip olan yiyecekleri kapalı kaplarda saklayabilir, bozulmasını engelleyerek kullanım süresini uzatabilirsin. Temizliği çok kolay olan ürünleri elde yıkayabileceğin gibi bulaşık makinesinde de güvenle yıkayabilirsin.

Kullanacağın gıdanın sağlıklı şekilde korunması için kabın doğru seçilmesi gerekir. Cam veya plastik olarak seçenek sunan saklama kabı çeşitleri arasından besin değerini koruyan ve taze kalmasını sağlayan ürünü tercih etmelisin. Eğer sıcak bir yemek taşımak ya da saklamak istiyorsan ısıya dayanıklı cam ürünleri kullanmakta fayda göreceksin.

Saklama ve Düzenleyici Fiyatları


Sadece mutfaklarda değil evin her yerinde eşyalarını düzenlemek ve kategorize etmek için saklama ve düzenleyicileri kullanabilirsin. Küpelerini ya da yüzüklerini farklı renklerdeki saklama kaplarına yerleştirip kendi tarzını yansıtabilir, seyahate çıkarken yanında taşıyarak pratiklik sağlayabilirsin. Hoş bir görünüm sağlamak için yan yana dizip dilersen kapaklarını kullanmayabilirsin.

Madam Coco saklama ve düzenleyici fiyatları farklı boyutları ve işlevselliği ile her bütçeye hitap ediyor. Mor, pembe, bej, gri gibi soft renklerin yanı sıra koyu yeşil, indigo, hardal gibi renk seçenekleri ile ortamın enerjisini yüksek tutuyor. Küçük büyük her türlü ebattaki ürünü Madam Coco’da rahatlıkla bulabilirsin. İkili seçenekleri ile takım oluşturabileceğin gibi farklı ürünler arasından tek tek seçerek de kendi yaşam tarzına uygun bir takım oluşturabilirsin. Madame Coco koleksiyonlarında bütünlüğün ve uyumun hayranlık uyandıran duygusu herkesin gönlünde taht kurmayı başarıyor!
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1PLSE007", "name": "Daily 2\u0027li Dikdörtgen Saklama Kabı \u002D Koyu Yeşil", "price": 22.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044545969", "variant": "KOYU YEŞİL", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0368385", "dimension15": "8680044545969", "dimension16": " 27.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27153" }, { "product_id": "1PLSE008", "name": "Daily 2\u0027li Kare Saklama Kabı \u002D Carmen Kırmızı", "price": 14.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8680044541350", "variant": "CARMEN KIRMIZI", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0370386", "dimension15": "8680044541350", "dimension16": " 19.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27788" }, { "product_id": "1KDZNL0023", "name": "Küçük Raf Düzenleyici \u002D Pudra", "price": 8.24, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8680044919630", "variant": "PUDRA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Mutfak - Dolap İçi Düzenleyici", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KDZNL0023103", "dimension15": "8680044919630", "dimension16": " 10.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "24058" }, { "product_id": "1KSAKL0382", "name": "Kare Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Koyu Yeşil", "price": 9.74, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116085786", "variant": "KOYU YEŞİL", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0382385", "dimension15": "8682116085786", "dimension16": " 12.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32697" }, { "product_id": "1PLSE007", "name": "Daily 2\u0027li Dikdörtgen Saklama Kabı \u002D Soft Pudra", "price": 22.99, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116056205", "variant": "SOFT PUDRA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0368094", "dimension15": "8682116056205", "dimension16": " 27.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31491" }, { "product_id": "1KMGRC0054", "name": "Actuel 8\u0027li Yumurta Kabı \u002D Taş", "price": 7.49, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8682116044134", "variant": "TAŞ", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Mutfak - Hazırlık Grubu", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KMGRC0054104", "dimension15": "8682116044134", "dimension16": " 9.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30041" }, { "product_id": "1KDZNL0022", "name": "Büyük Raf Düzenleyici \u002D Pudra", "price": 12.74, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8680044919609", "variant": "PUDRA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Mutfak - Dolap İçi Düzenleyici", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KDZNL0022103", "dimension15": "8680044919609", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "24078" }, { "product_id": "SEP", "name": "Freman Küçük Sepet \u002D Yeşil", "price": 4.99, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8682116139281", "variant": "YEŞİL", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Sepet Organizer", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSEPT0435089", "dimension15": "8682116139281", "dimension16": " 5.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34851" }, { "product_id": "1KMGRC0054", "name": "Actuel 8\u0027li Yumurta Kabı \u002D Mürdüm", "price": 7.49, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8682116042628", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Mutfak - Hazırlık Grubu", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KMGRC0054105", "dimension15": "8682116042628", "dimension16": " 9.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30042" }, { "product_id": "1KDZNL0023", "name": "Küçük Raf Düzenleyici \u002D Koyu Mürdüm", "price": 8.24, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8680044919654", "variant": "KOYU MÜRDÜM", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Mutfak - Dolap İçi Düzenleyici", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KDZNL0023394", "dimension15": "8680044919654", "dimension16": " 10.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "24111" }, { "product_id": "1KSAKL0383", "name": "Daily 2\u0027li Yuvarlak Saklama Kabı \u002D Carmen Kırmızı", "price": 11.99, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8682116085885", "variant": "CARMEN KIRMIZI", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0383386", "dimension15": "8682116085885", "dimension16": " 14.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33089" }, { "product_id": "1KDZNL0023", "name": "Küçük Raf Düzenleyici \u002D Yeşil", "price": 8.24, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8680044919647", "variant": "YEŞİL", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Mutfak - Dolap İçi Düzenleyici", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KDZNL0023257", "dimension15": "8680044919647", "dimension16": " 10.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "24045" }, { "product_id": "1KSAKL0387", "name": "Yuvarlak Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Teal Blue", "price": 18.74, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "8682116085748", "variant": "TEAL BLUE", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0387384", "dimension15": "8682116085748", "dimension16": " 24.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32333" }, { "product_id": "1KDZNL0022", "name": "Büyük Raf Düzenleyici \u002D Koyu Mürdüm", "price": 12.74, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8680044919623", "variant": "KOYU MÜRDÜM", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Mutfak - Dolap İçi Düzenleyici", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KDZNL0022394", "dimension15": "8680044919623", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "24055" }, { "product_id": "1KSAKL0385", "name": "Kare Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Pudra", "price": 16.99, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8682116085366", "variant": "PUDRA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0385103", "dimension15": "8682116085366", "dimension16": " 19.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32700" }, { "product_id": "1KSAKL0387", "name": "Yuvarlak Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Mürdüm", "price": 18.74, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8682116085472", "variant": "MÜRDÜM", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0387105", "dimension15": "8682116085472", "dimension16": " 24.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32326" }, { "product_id": "1PLSE007", "name": "Daily 2\u0027li Dikdörtgen Saklama Kabı \u002D Mor", "price": 22.99, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8680044546577", "variant": "MOR", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0368256", "dimension15": "8680044546577", "dimension16": " 27.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "27152" }, { "product_id": "1KSAKL0387", "name": "Yuvarlak Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Carmen Kırmızı", "price": 18.74, "brand": "Madame Coco", "position": 18, "sku": "8682116085922", "variant": "CARMEN KIRMIZI", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0387386", "dimension15": "8682116085922", "dimension16": " 24.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32327" }, { "product_id": "1KSAKL0388", "name": "Kare Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Pudra", "price": 24.99, "brand": "Madame Coco", "position": 19, "sku": "8682116085397", "variant": "PUDRA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0388103", "dimension15": "8682116085397", "dimension16": " 29.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32969" }, { "product_id": "1KSAKL0388", "name": "Kare Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Terra Cotta", "price": 24.99, "brand": "Madame Coco", "position": 20, "sku": "8682116085663", "variant": "TERRA COTTA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0388383", "dimension15": "8682116085663", "dimension16": " 29.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32967" }, { "product_id": "1KSAKL0385", "name": "Kare Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Mor", "price": 16.99, "brand": "Madame Coco", "position": 21, "sku": "8682116085540", "variant": "MOR", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0385256", "dimension15": "8682116085540", "dimension16": " 19.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32702" }, { "product_id": "1KSAKL0384", "name": "Kare Saklama Kabı 2\u0027li \u002D Terra Cotta", "price": 11.99, "brand": "Madame Coco", "position": 22, "sku": "8682116085625", "variant": "TERRA COTTA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0384383", "dimension15": "8682116085625", "dimension16": " 14.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32403" }, { "product_id": "1KSAKL0383", "name": "Daily 2\u0027li Yuvarlak Saklama Kabı \u002D Pudra", "price": 11.99, "brand": "Madame Coco", "position": 23, "sku": "8682116085342", "variant": "PUDRA", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Saklama Kabı", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KSAKL0383103", "dimension15": "8682116085342", "dimension16": " 14.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33085" }, { "product_id": "1KBLSP0002", "name": "Licorne Bulaşık Sepeti \u002D Koyu Mürdüm", "price": 103.99, "brand": "Madame Coco", "position": 24, "sku": "8680044928304", "variant": "KOYU MÜRDÜM", "category": "Saklama \u0026 Düzenleyici", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Bulaşık Sepeti", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Mutfak Gereçleri", "dimension14": "1KBLSP0002394", "dimension15": "8680044928304", "dimension16": " 129.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26260" } ] } } }