{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
75 TL ve Üzeri Kargo Bedava
Ana Sayfa : Kozmetik : Tüm Seriler : Répertoire
Répertoire Kokulu Mum Violette
Répertoire Kokulu Mum Violette
X
X
Répertoire Kokulu Mum Violette

Répertoire Kokulu Mum Violette

Ürün Kodu: 1KMUML0377317
4.99 TL
Özel Fiyat
Renk Seçenekleri :

Devam edebilmek için lütfen renk seçimi yapınız.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Répertoire Violette

%100 doğal wax’tan üretilen Repertoire mumları, ezberbozan içeriğiyle muma farlı bir bakış açısı getiriyor. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen kaliteli esansları ile yaşam alanlarınızı aydınlatırken müthiş kokusu ile huzur ve mutluluk veriyor. Muazzam bir koku yayılımı sağlayan özel formülü ve %100 Sandalağacından oluşmuş diğer mumlardan farklı özel fitili, mumunuzu yaktıktan sonra, koku yayılımını en üst seviyeye çekmek için, üst yüzeyde bir sıvı havuzunun oluşmasını sağlar. Hiçbir şekilde; Petrol türevi toksik madde, GDO, Pestisit ve Parafin içermez. Bu ürün siyah duman yaymaz. Aynı zamanda, tamamı doğada çözünen, çevre dostu mumlarımız hayvanlar üzerinde de test edilmemektedir.

Tarihte, yüzlerce mitoloji edebiyatı, şiir yazı ve resim gibi sanat alanlarına konu olan Violette, ilham veren hoş kokusuyla yaşam alanlarınıza konuk oluyor. Gözlerinizi kapattığınızda Fransa’nın sonsuz mutluluk ve huzur veren bahçelerinde gezintiye çıkabileceğiniz gerçek duygular yaşatan ayrıcalığı Répertoire violette ile yaşayabilirsiniz.

*Bu ürünün satıldığı seçili mağazalar için tıklayınız.

İADE VE DEĞİŞİM
Eğer aldığınız üründen tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde iade edilecek olan ürünün ambalajı açılmamış, denenmemiş, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olması durumunda iade edebilirsiniz.
Ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo aracılığı ile iade edebilirsiniz.
Herhangi bir Madame Coco mağazasında değişim yapabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.
HANGİ MAĞAZADA VAR?
ARA

{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "1KMUML0377", "sku": "2672881068240", "main_category" : 150, "category": "RÉPERTOIRE", "brand": "Madame Coco", "name": "Répertoire Kokulu Mum Violette", "price": 4.99, "variant": "VIOLET", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Kozmetik Ev", "dimension13": "KOZMETİK/Kozmetik", "dimension14": "1KMUML0377317", "dimension15": "2672881068240", "dimension16": " 4.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "3271" } } }