{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Pike (18 ürün)
Filtreler >
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Tilda Çift Kişilik Yastığı Baskılı Düz Pike Seti - Beyaz Tilda Çift Kişilik Yastığı Baskılı Düz Pike Seti - Beyaz
169,99TL
152,99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier Dantelli Çift Kişilik Düz Pike - Beyaz / Pudra Gauthier Dantelli Çift Kişilik Düz Pike - Beyaz / Pudra
99,99TL
89,99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier Dantelli Çift Kişilik Düz Pike - Beyaz / Gri Gauthier Dantelli Çift Kişilik Düz Pike - Beyaz / Gri
99,99TL
89,99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike - Beyaz / Gri Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike - Beyaz / Gri
79,99TL
71,99 TL
İndirimli Ürün
Julien Çift Kişilik Biyeli Düz Pike - Beyaz Julien Çift Kişilik Biyeli Düz Pike - Beyaz
79,99TL
71,99 TL
İndirimli Ürün
Dantelli Çift Kişilik Pike - Beyaz / Bej
99,99TL
89,99 TL
İndirimli Ürün
Aliana Çift Kişilik Pike - Beyaz / Gri Aliana Çift Kişilik Pike - Beyaz / Gri
79,99TL
71,99 TL
İndirimli Ürün
Aliana Tek Kişilik Pike - Beyaz / Gri Aliana Tek Kişilik Pike - Beyaz / Gri
69,99TL
62,99 TL
İndirimli Ürün
Aliana Çift Kişilik Pike - Beyaz / Pudra Aliana Çift Kişilik Pike - Beyaz / Pudra
79,99TL
71,99 TL
İndirimli Ürün
Aliana Tek Kişilik Pike - Beyaz / Pudra Aliana Tek Kişilik Pike - Beyaz / Pudra
69,99TL
62,99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier King Size Dantelli Pike - Beyaz / Pudra Gauthier King Size Dantelli Pike - Beyaz / Pudra
109,99TL
98,99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier King Size Dantelli Pike - Beyaz / Gri Gauthier King Size Dantelli Pike - Beyaz / Gri
109,99TL
98,99 TL
İndirimli Ürün
Provence Tek Kişilik Bordürlü Pike Seti - Beyaz / Taş Provence Tek Kişilik Bordürlü Pike Seti - Beyaz / Taş
119,99TL
107,99 TL
İndirimli Ürün
Provence Çift Kişilik Bordürlü Pike Seti - Beyaz / Taş Provence Çift Kişilik Bordürlü Pike Seti - Beyaz / Taş
169,99TL
152,99 TL
İndirimli Ürün
Garen Çift Kişilik Bordürlü Pike Seti - Beyaz / Pudra Garen Çift Kişilik Bordürlü Pike Seti - Beyaz / Pudra
169,99TL
152,99 TL
İndirimli Ürün
Dimanche Tek Kişilik Gofre Pike - Beyaz / Gri Dimanche Tek Kişilik Gofre Pike - Beyaz / Gri
119,99TL
107,99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike - Beyaz / Pudra Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike - Beyaz / Pudra
79,99TL
71,99 TL
İndirimli Ürün
Petekli Düz Tek Kişilik Pike - Beyaz Petekli Düz Tek Kişilik Pike - Beyaz
69,99TL
62,99 TL
İndirimli Ürün

Pike

Yatak odası tekstilinden kozmetik ürünlerine kadar yaşamının her anına eşlik eden Madame Coco, pike modelleri ile tam not alıyor. Serin yaz akşamlarında ya da bahar günlerinde rahat bir uyku çekmene yardımcı olan pikeler hafif ve yumuşacık yapıları ile öne çıkıyor. Desenli veya düz tasarımlar her eve hitap ediyor.

Her mevsim yatağında olmasını isteyeceğin Madame Coco pike modelleri, pamuklu kumaş materyali kullanılarak üretiliyor. Doğal kumaş, hava geçirgenliği sunuyor ve cildinin nefes almasına izin veriyor. Böylece uyurken terleme ve nem nedeniyle rahatsızlık hissetmez ve derin bir uykuya dalabilirsin. Hava geçirgenliği aynı zamanda terlemenin sebep olduğu bakteri oluşumuna da engel oluyor.

Pike modelleri benzersiz tasarımları ile diğer yatak odası tekstili ürünlerini de kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Rengarenk alternatifler sunan nevresim takımları; çarşaf, yastık kılıfları, yatak örtüleri ve şık pike modelleri ile kusursuz bir şekilde tamamlanıyor. Dilersen yatak odası dekorasyonuna uygun renkteki bir pikeyi yaz aylarında yatak örtüsü olarak da kullanabilirsin. Pikeyi kullanmadığın zamanlarda rahatlıkla yıkayıp kaldırabilirsin. Diğer küçük eşyaların gibi pikeleri de hurçlarda saklayabilir ve tertemiz kalmasını sağlayabilirsin.

Pike Modelleri


Yalın dekorasyondan ve sade bir görünümden hoşlanıyorsan tek renk pike modellerini inceleyebilirsin. Pastel tonlardaki tek renk pikeler, hemen hemen her renk ile mükemmel bir şekilde uyum gösteriyor. 3D baskılı tasarımlar yatak odanın havasını değiştiriyor. Pastel tonlardaki tek pike modellerini desenli yastık kılıfları ve çarşafları ile takım haline getirebilirsin. Yan kısmı şerit detaylı, dantelli ya da baskılı pike tasarımları alternatiflerini artırıyor. Ana kumaşın sadeliğinin kenar kısımlardaki şerit detaylarla tamamlandığı modeller geniş renk yelpazesi ile her stile hitap ediyor. Bej, pudra, gri, açık mavi ya da beyaz gibi açık tonlardaki tasarımlar ferah bir görünüm sunuyor. Lacivert, bordo gibi koyu renklerdeki pikeler, tercih alanını genişletiyor. Gösterişli tasarımların yanında düz pike modellerine yer verilerek sadeliği sevenler unutulmuyor.

Madame Coco, tek veya çift kişilik pike çeşitleri yanında pike takımları ile de beğeni topluyor. Çarşaf, yastık kılıfları ve pikeyi bir araya getiren pike takımları, rahatlık sağlıyor. Farklı renk ve modelde üretilen pike takımları yatak odanın en şık parçalarından biri oluyor.

Pike Setleri


Madame Coco pike takımı modelleri farklı ebatlarda üretiliyor. Pike takımı tek kişilik tasarımlarda 150 x 220 cm tek kişilik pike, 160 x 240 tek kişilik çarşaf ve 50 x 70 cm 1 adet yastık kılıfı bulunuyor. Tek kişilik pike takımı modellerinde uygun desen ve renklerdeki pike, yastık kılıfı ve çarşaf tasarımları bir arada beğenine sunuluyor. Düz çarşaf ve kılıf ile 3D baskılı düz bir pikeyi buluşturan pike takımı modelleri yatak odana sade bir şıklık getiriyor. Baskılı tek kişilik pike takımları çocuk odasında da rahatlıkla kullanılıyor.

Pike takımı çift kişilik tasarımlarda 50 x 70 cm ölçülerinde 2 adet yastık kılıfı, 240 x 260 cm çift kişilik çarşaf ve 200 x 220 cm pike yer alıyor. King size olarak üretilen takımlarda çarşaf, pike ölçüleri değişebiliyor. Çift kişilik pike setleri, tüm parçaların sade olduğu takımların yanı sıra yastık kılıflarının desenli, pike ve çarşafın tek renk olduğu modeller de içeriyor. Desenli yastık kılıfları, çarşaf, tek renk düz bir pikeden oluşan pike takımları yatak odanın havasını değiştiriyor. Yan kısmı şerit detaylı pudra renginde pike, pudra çizgili çarşaf, mavi ve pudra renklerde kareli yastık kılıflarını bir araya getiren pike setleri ile enerjik stilini yansıtabilirsin. Setlerde hemen hemen her renk kullanılıyor.

Dantelli Pikeler


Madame Coco, dantelli pike modelleri ile yatak odana zarafet katıyor. Kenar kısımları işlemeli dantelli pikeleri istersen yatak örtüsü olarak da kullanabilirsin. Pike kategorisimde dantelli pikeleri tek parça olarak ya da takım halinde bulabilirsin. Tek parça dantelli pikeler renk alternatifleri ile seçeneklerini artırıyor. Beyaz, gri, pudra, pembe gibi farklı renklerle sunuluyor. Dilersen evdeki çarşaf ve yastık kılıflarına uygun renklerdeki tek parça dantelli pikelerle kendi pike takımını yaratabilirsin. Beyaz kumaş kullanılan ve kenar kısmında pudra renk dantel detaylara sahip bir pikeyi, dantel rengi ile aynı renkte bir çarşaf ve yine bu renkte yastık kılıfları ile birleştirebilirsin. Mavi kumaş üzerine beyaz dantel detaylı pike, açık mavi çarşaf ve mavi çiçek desenli yastık kılıfları da göz alıcı bir görünüm oluşturuyor.

Pike takımları dantelli tasarımıyla birbirinden şık parçaları bir araya getirerek, seni çarşaf ve yastık kılıfı seçmekten kurtarıyor. Gri ve beyaz, pudra ve beyaz, indigo ve beyaz gibi uyumlu renkleri buluşturan dantelli pike takımları sade bir şıklık sunuyor. Sana sadece zarif dantel detaylı pike takımını yatağa sermek kalıyor.

Pike Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar


Pike satın alırken dikkate alınması gereken unsurların başında kumaş ve dikim kalitesi yer alıyor. Kumaş kalitesi, hem pikenin doğal iplikten üretilmiş olması hem de yıkama sonrasında çekmemesi ile ölçülüyor.

Günlük kullanım için alacağın pikelerin sık sık yıkanacağını aklında bulundurman gerekiyor. Doğal iplik genel olarak pamuklu dokumayı ifade ediyor. Pamuklu pike kumaşları bir taraftan sağlıklı bir uyku için bir taraftan da yüksek sıcaklıkta yıkamaya dayanıklı olduğu için önem taşıyor. Pikenin yıkama sonrasında renginin bozulmamasını da kalite kavramı içerisinde değerlendirebilirsin.

Pike takımı satın alırken ürün ölçülerini mutlaka kontrol etmen gerekiyor. Özellikle standart ölçüler dışında bir yatağın varsa takımda yer alan çarşafın yatağın için uygun olup olmayacağını göz önüne almalısın. Pikeyi yatak örtüsü olarak kullanmak istiyorsan pike ölçüsünün yeterince büyük olduğundan emin olmalısın.

Pikeler sıcak havalarda sağlıklı ve konforlu örtü görevi gördüğü gibi aynı zamanda evinin dekoratif parçaları da oluyor. Bu nedenle pike seçerken yatak odanın dekorasyonuna ve kişisel tercihlerine de özen göstermen gerekiyor. Perdelerin ve yatak odası mobilyaların açık renkse koyu ve zıt renklerde pike takımı tercih ederek yatak odanda göz alıcı bir dekorasyon elde edebilirsin. Daha ferah bir görünüm istiyorsan açık renklerdeki pikelerle istediğin etkiyi yaratabilirsin.

Pike Fiyatları


Pikeler her mevsim kullanabileceğin yatak odası tekstili ürünleri arasında yer alıyor. Hafif ve nefes alan kumaş dokusu sayesinde konforlu bir uyku vadeden pikeler tek başına ya da takım olarak Madame Coco’da seni bekliyor. Madame Coco pike modelleri ve pike setleri, kaliteli materyal kullanılarak üretiliyor ve uzun yıllar boyunca eskimeden ilk günkü yeniliği ile uykuna eşlik ediyor. Çekme yapmayan ve rengi bozulmayan pikeler dantelli, 3D baskılı, şerit detaylı, desenli gibi farklı tasarımları ile her yaşam tarzına hitap ediyor. Çarşaf, yastık kılıfı ve uyumlu pikelerin bir araya getirildiği pike takımları şık çizgileri ile dikkat çekiyor. Sen de Madame Coco yatak odası kategorisinde yer alan onlarca pike ve pike seti modellerini inceleyebilir ve tarzına en uygun pikelere kolaylıkla sahip olabilirsin. En beğendiğin pike setini avantajlı pike takımı fiyatları ile satın alabilirsin.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "PDS-04", "name": "Tilda Çift Kişilik Yastığı Baskılı Düz Pike Seti \u002D Beyaz", "price": 152.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116075534", "variant": "BEYAZ", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Pike - Set Düz Petekli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCS0098101", "dimension15": "8682116075534", "dimension16": " 169.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30788" }, { "product_id": "PDA-04", "name": "Gauthier Dantelli Çift Kişilik Düz Pike \u002D Beyaz / Pudra", "price": 89.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116064798", "variant": "BEYAZ/PUDRA", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Pike - Dantelli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0264111", "dimension15": "8682116064798", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30624" }, { "product_id": "PDA-04", "name": "Gauthier Dantelli Çift Kişilik Düz Pike \u002D Beyaz / Gri", "price": 89.99, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116064804", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Pike - Dantelli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0264152", "dimension15": "8682116064804", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30621" }, { "product_id": "PDA-04", "name": "Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike \u002D Beyaz / Gri", "price": 71.99, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116064835", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Pike - Dantelli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKTK0247152", "dimension15": "8682116064835", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30623" }, { "product_id": "PDP-07", "name": "Julien Çift Kişilik Biyeli Düz Pike \u002D Beyaz", "price": 71.99, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116054300", "variant": "BEYAZ", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Pike - Düz Petekli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0263101", "dimension15": "8682116054300", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30729" }, { "product_id": "PDA-01", "name": "Dantelli Çift Kişilik Pike \u002D Beyaz / Bej", "price": 89.99, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8680044751926", "variant": "BEYAZ/BEJ", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Pike - Dantelli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0243174", "dimension15": "8680044751926", "dimension16": " 99.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "21258" }, { "product_id": "PPB-12", "name": "Aliana Çift Kişilik Pike \u002D Beyaz / Gri", "price": 71.99, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8682116161497", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Pike - Bordürlü", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0289152", "dimension15": "8682116161497", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36853" }, { "product_id": "PPB-12", "name": "Aliana Tek Kişilik Pike \u002D Beyaz / Gri", "price": 62.99, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8682116161350", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Pike - Bordürlü", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKTK0271152", "dimension15": "8682116161350", "dimension16": " 69.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36852" }, { "product_id": "PPB-12", "name": "Aliana Çift Kişilik Pike \u002D Beyaz / Pudra", "price": 71.99, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8682116161473", "variant": "BEYAZ/PUDRA", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Pike - Bordürlü", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0289111", "dimension15": "8682116161473", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36850" }, { "product_id": "PPB-12", "name": "Aliana Tek Kişilik Pike \u002D Beyaz / Pudra", "price": 62.99, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8682116161336", "variant": "BEYAZ/PUDRA", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 KIŞ", "dimension12": "Pike - Bordürlü", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKTK0271111", "dimension15": "8682116161336", "dimension16": " 69.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36846" }, { "product_id": "PD-1", "name": "Gauthier King Size Dantelli Pike \u002D Beyaz / Pudra", "price": 98.99, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8682116161169", "variant": "BEYAZ/PUDRA", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Pike - Dantelli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0290111", "dimension15": "8682116161169", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36842" }, { "product_id": "PD-1", "name": "Gauthier King Size Dantelli Pike \u002D Beyaz / Gri", "price": 98.99, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8682116161183", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Pike - Dantelli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCK0290152", "dimension15": "8682116161183", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36839" }, { "product_id": "PBS-1", "name": "Provence Tek Kişilik Bordürlü Pike Seti \u002D Beyaz / Taş", "price": 107.99, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "8682116163651", "variant": "BEYAZ/TAŞ", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Pike - Bordürlü Set", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKTS0117117", "dimension15": "8682116163651", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36779" }, { "product_id": "PBS-1", "name": "Provence Çift Kişilik Bordürlü Pike Seti \u002D Beyaz / Taş", "price": 152.99, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8682116163378", "variant": "BEYAZ/TAŞ", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Pike - Bordürlü Set", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCS0117117", "dimension15": "8682116163378", "dimension16": " 169.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36774" }, { "product_id": "PBS-3", "name": "Garen Çift Kişilik Bordürlü Pike Seti \u002D Beyaz / Pudra", "price": 152.99, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8682116163392", "variant": "BEYAZ/PUDRA", "category": "Pike", "dimension10" : "", "dimension11" : "20 YAZ", "dimension12": "Pike - Bordürlü Set", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKCS0119111", "dimension15": "8682116163392", "dimension16": " 169.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "36770" }, { "product_id": "PDP-05", "name": "Dimanche Tek Kişilik Gofre Pike \u002D Beyaz / Gri", "price": 107.99, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8682116077651", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Pike - Düz Petekli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKTK0265152", "dimension15": "8682116077651", "dimension16": " 119.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32062" }, { "product_id": "PDA-04", "name": "Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike \u002D Beyaz / Pudra", "price": 71.99, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8682116064828", "variant": "BEYAZ/PUDRA", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Pike - Dantelli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKTK0247111", "dimension15": "8682116064828", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30625" }, { "product_id": "PDP-03", "name": "Petekli Düz Tek Kişilik Pike \u002D Beyaz", "price": 62.99, "brand": "Madame Coco", "position": 18, "sku": "8680044755856", "variant": "BEYAZ", "category": "Pike", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Pike - Düz Petekli", "dimension13": "TEKSTİL/Pike", "dimension14": "1KPKTK0234101", "dimension15": "8680044755856", "dimension16": " 69.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "23365" } ] } } }