{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Pike Bornoz" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Kadın Pike Bornoz Çeşitleri Neler?

Kadın Pike Bornoz

Yerli ve kaliteden ödün vermeyen ürünlerimiz ile evinizin her köşesine dokunuyor, pike bornoz serisini sizlerle buluşturuyoruz. Farklı çizgisiyle piyasada ön olanda olan Madam Coco kaliteli malzemelerin sadelikle buluşturduğu kadın pike bornoz modellerini beğeninize sunuyor.

Kadın Pike Bornoz Modelleri Hangileri?

Kadın Pike Bornoz Modelleri

Banyo sonrası kurulanma ihtiyacını tam karşılayacak ürünlerin dokusu kadar modelleri de elbette önemlidir. Bornoz takımı almak istemeyenler için tekli bornoz çeşitleri hem fiyat olarak hem de fazla parçaları istemeyenler için ideal ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Birkaç model şeklinde üretilmiş bu ürünleri alırken kafanız çok fazla karışmayacaktır. Kimono, kapüşon, şal yaka seçenekleri ile karşınızda. Kimononun cazibesi bu defa bornozda kendini gösteriyor. Uzak Doğu’nun esintilerini üzerinde taşımak isteyenler için kimono modelinin iki renk çeşidi bulunmaktadır. Bedeni beyaz, kol ve yaka kısmı gri olan ; kol ve yaka detayı pudra olan renkleri ile canlılık kazandırılmıştır. Baş havlasuna gerek kalmayacak kapüşonlu bornoz modelleri ; gri beden, beyaz kol ve yaka olarak tasarlanmıştır.

Kadın Pike Bornoz Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo tekstilinin vazgeçilmez ürünü olan bornozu alırken kumaşına çok dikkat etmek gerekir. Bornozun ne kadar su çekebileceği kısa sürede kurutma ve anti bakteriyel özelliklerine bakılmalıdır. Madame Coco tarafından %100 pamuklu kumaş tarafından üretilmiş kadın pike bornoz çeşitleri, ihtiyaçları karşılayacak niteliktedir.

Kadın Pike Bornoz Fiyatları Nasıldır?
Yerli üretim olan Madam Coco ürünlerimiz hem kalite hem fiyat konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kadın pike tekli bornozları inceleyerek dilediğiniz ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "92" } ] } } }