{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
"Peştamaller" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Peştamal Nasıl Bağlanır?

Peştamal Modelleri

Peştamallar , banyo havlularının yerine tercih edilebilecek en sağlıklı banyo tekstili ürünleri arasında yer alır. İnce yapıları, sık dokuma kumaşları ve hafiflikleriyle hem sahilde hem havuz kenarında hem de banyodan sonra kurulanmak için kullanabileceğiniz peştamal çeşitlerini tıpkı kalın dokulu klasik havlularda olduğu gibi bir köşesini göğsünüzün üst kısmına sıkıştırıp diğer köşesini gergin peştamal kenarına sıkıştırarak bağlayabilirsiniz. Vücut ölçülerinize göre büyük bir peştamal tercih ettiyseniz doğrudan peştamalınızın iki köşesini birbirine bağlayarak da kullanmanız mümkün. Yumuşacık bir dokuya sahip olan peştamalları, ne kadar sıkı bağlarsanız bağlayın cildinizde tahrişe yol açmayacaktır.

Peştamal Ölçüleri Nedir?

Peştamal boyutları kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Banyolarınızda yer vereceğiniz peştamallar vücut ölçülerine daha yakın olacak şekilde tasarlanmışlardır. 80x160 cm kenarlara sahip olan bu tekstil ürünleri, ortalama insan kilo ve boyu için ideal bir biçim oluştururlar. Kullanım yeri sahiller veya havuz kenarları olan peştamal modellerinde ise boyutlar bir miktar daha büyük olacak şekilde ayarlanır. 90x100 cm boyutlarında, plaj için rahat bir kullanım sağlayan peştamalları bağlamadan vücudunuza örtebilir ve kurulanabilirsiniz. Hangi peştamal ölçüsünü seçerseniz seçin banyonuzda en az yer kaplayacak, sizi suyun içerisinde bulunan cilde zararlı maddelerden hızla arındıracak ve kolayca temizlenebilecek bir tekstil ürününe sahip olmuş olacaksınız.

Peştamal Nerede Satılır?

Kurulanmanın ve suyun cilde vereceği hasarlardan sıyrılmanın en sağlıklı yollarından birini sunan peştamal fiyatları , kumaş türü ve boyuta göre farklılık gösterebilir. Buna rağmen Madame Coco online mağazasında veya tüm şubelerinde bulabileceğiniz peştamallar, bütçenizi kesinlikle aşmayacak fiyatlandırmalara sahiptir. Banyonuzda kullanmak üzere veya plajda çok daha hafif bir kurulanma gerecine ihtiyaç duyduğunuzda, Madame Coco’nun kaliteli ve uzun ömürlü peştamal modelleri içerisinden seçeceğiniz herhangi bir ürünü sepetinize ekleyebilir ve adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ucuz Peştamal Fiyatları Nerede?

Uygun fiyatlarına ek olarak çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenleyen Madame Coco, peştamal fiyatları konusunda her bütçeye hitap edecek düzenlemelere sahiptir. Zengin renk seçeneklerine ve kullanımınıza uygun boyutlardaki peştamal modellerine ulaşmak için madamecoco.com adresinde arama yapabilir ve uygun peştamal fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "92" } ] } } }