{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Kurumsal :
Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Türkiye'nin Süper Markası

Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda uluslararası bağımsız bir otorite olan SuperBrands, marka yönetimi konusunda üstün başarı gösteren firmaların dünya çapında seçimini ve tanınmasını sağlıyor. 89 ülkede faaliyet gösteren bu organizasyonun her biri alanında uzman jüri üyelerinin belirleyip; halk oylamasına sunduğu ve 4986 markanın değerlendirildiği Nielsen tarafından yapılan SuperBrands Türkiye'de Madame Coco, yılın en iyi markalarından seçilerek süper marka ödülüne layık görüldü.

Odullerimiz 1

Dijitali En İyi Kullanan Marka

Madame Coco, gerek toplumun her açıdan iyileştirilmesine yönelik sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği özveri ile gerekse dijital medyada öncülük ettiği pek çok paylaşım tarzı ile Digital Age dergisinin “dijitali en iyi kullanan markalar” listesinde 30 perakende devi arasında yer aldı.

Odullerimiz 1

Sosyal Medyanın Lider Markası

BoomSocial verilerini ve BoomSonar teknolojilerini kullanarak markaların sosyal medya performansını tamamen tarafsız ve objektif şekilde ölçümleyen bir puanlama platformu olan SocialBrands, markalar için en popüler sosyal medya kanalları olan Facebook, Twitter ve Instagram’da yer alan 25 binden fazla marka hesabını inceleyerek; 2017 yılında Madame Coco’yu tam 8 kez Sosyal Medyada birinci seçti. Marketing Türkiye tarafından Boomsonar iş birliğiyle gerçekleşen Social Media Awards 2017 ve 2018 yıllık değerlendirmelerinde Dayanıklı Tüketim / Ev ve Dekorasyonkategorisinde iki kez üst üste sektörünün birincisi seçildi. Ayrıca Türkiye’nin en prestijli sosyal medya ödülü olan 2018 Grand Prix ödülünün de sahibi oldu.

Kaynak: https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/social-media-awards-2018-sosyal-medyanin-en-iyileri-odullerine-kavustu/

Odullerimiz 1

IK'nın yıldızları ve En İyi Videolu İș İlanı

Secretcv.com tarafından 17 Nisan 2019 tarihinde Secretcv HR Summit’ te "Dijitalleşen İK – Duygular Nerede?" teması ve birbirinden değerli konuşmacıların katılımı ile gerçekleştirilen zirve sonrasında İK' nın Yıldızları Ödül Töreni sahiplerini buldu. Bu önemli gecede Madame Coco; Sektöre yeni bir bakış açısı getiren, bir işveren markası haline gelmiş, çalışanlarına ve adaylara verdiği değer ile başarılarını pekiştiren firma olarak, “İK’ nın Yıldızı 2018” ve özel ödüller kategorisinde “En İyi Videolu İş İlanı” ödüllerine layık görülmüştür.

Odullerimiz 1