{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
"Nevresim" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Nevresim Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Nevresim Takımı Modelleri

Markamızda yer alan nevresim takımı modelleri, ürün çeşitliliği kapsamında her yatak odasına uyumlu formda üretiliyor. Gerek renk gerekse doku olarak farklı ve üstün bir kaliteye sahip olmakla birlikte, uyku esnasında benzersiz bir konfor sağlıyor. Boyutlarına göre nevresim takımları incelenmek istenir ise:

Tek Kişilik Nevresim Takımı
Çift Kişilik Nevresim Takımı

kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Farklı nevresim takımı modeli tercih edenler için en yeni seçeneklerden olan Pazen Nevresim sayfamızda şık ürünler bulunabilir.

Aleo Vera, Bambu, Coco Crep ve Vintage Yıkamalı nevresimler, markamızın özgün tasarımları arasında yer alıyor. Pamuklu olma özelliği sayesinde ise sağlıklı bir uykunun kaçınılmaz olduğunu belirtmek isteriz.

Nevresim takımı modelleri arasında yer alan flanel nevresim takımları  soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak! Pürüzlü yüzeyi ve pamuklu olma özelliği sayesinde terleme yapmaz, sizi soğuk havaların etkisinden korur. Tüm bu çeşitlerin yanı sıra saten modelleriyle class bir şıklık sergileyen saten takımlar, markamızın modernize edilmiş benzersiz ürünleri arasında yer alıyor. 


Nevresim Nasıl Katlanır?

Nevresim yorgan ve battaniye gibi ürünlerin üzerine geçirilen bir tekstil ürünüdür. Nevresim takımları zaman zaman katlanma konusunda zorluklar çıkarabilir. En bilinen ve kullanılan katlama çeşitlerinden bir tanesi, dörde katlamadır. Nevresim takımı için katlama adımları:

1.Ürünün iki ucundan tutarak karşı taraftaki uçlarla birleştirin.

2.Daha sonra aynı işlemi katladığınız uçlar için tekrarlayın.

Böylece kolayca dörde katlamış ve çok kolay bir şekilde yerleştireceğiniz yere yerleştirmiş olacaksınız.

Nevresim Takımı Nasıl Yıkanır?

Nevresim genellikle pamuklu yapıya sahip olan ürünlerdir ve sıkça temizliğe ihtiyaç duyar. Dolayısıyla yıkarken hassas programların tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Madame Coco online mağazamızda yer alan ürünlerimiz, %100 pamuktan üretilir. Pamuk içerikli ürünlerimizin çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanması ürünlerin uzun ömürlü olması için önemli bir detaydır. Aynı zamanda mağazamızdaki ürünlerimiz çekme ve renk atması yapmadığı için gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.

Nevresim Nasıl Ütülenir?

Nevresim yıkandıktan sonra mutlak suretle ütüye ihtiyaç duyar, aksi takdirde kırışma problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz ve yorgana geçirmesi zor bir hal alır. Nevresim takımı çeşitlerini de yine bütün tekstil ürünlerinde olduğu gibi kurutma işleminin ardından ütülemeniz gerekmektedir. Eğer nevresim seti ütülemekte zorluk çekiyorsanız, bu takımı dörde katlayarak da kolayca ütüleme sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Nevresim Takımı Hangi Programda Yıkanır?

Nevresim takımı , kullandığınız çamaşır makinesine göre farklı derecelerde yıkanmalıdır. Mağazamızda bulunan nevresim takımlarının birçoğu yüzde yüz pamuk olduğu için 30 derecenin üzerinde yıkamamanız önemlidir. Çünkü pamuk, diğer tekstil materyallerine göre daha hassastır. Bu kural nevresim seti için de geçerlidir. Yine aynı şartlarda nevresim setinizi de yıkayabilirsiniz.

Nevresim Takımı Kumaşı Nasıl Olmalı?

Nevresim takımlarının farklı kumaş çeşitleri bulundurur. Daha dayanıklı ve efektif bir kullanım için kumaş seçimini pamuktan yana yapılması tavsiye edilmektedir. Pamuk, hem esneme hem de çekme yapmayan niteliği ile size yumuşak ve konforlu bir uyku deneyimi sunar. Nevresim seti içerisinde birden fazla ürün barındırır. Mağazamızdaki nevresim seti çeşitleri, pamuklu yapıda olduğu için bütün ürünlerde aynı rahatlığı kolayca hissedeceksiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }