{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Mutfak Paspası" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Mutfak Paspası Nasıl Seçilir?

Mutfak Paspasları

Mutfaklarda vakit geçirenler için zeminin yumuşak bir dokusunun olması büyük önem taşıyor. Mutfak dolapları ve duvarlar ile uyumlu olan mutfak paspası veya halı kullanımı mutfağın çok daha şık görünmesine yardımcı oluyor. Paspas kullanımı pratik olması sebebiyle daha fazla tercih ediliyor. Yemek yaparken zeminin kirlenmesi ihtimaline karşı paspas kullanılıyor. Kirlenen paspasın yıkanması kadınlar için temiz bir mutfak açısında önem taşıyan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Mutfak Paspasını Diğer Türlerinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Mutfak Paspası Özellikleri

Mutfak paspasının yumuşak dokusu sıcacık bir ortam sağlıyor. Bu ortamda geçirilen vakitlerin rahat ortamlarda geçirilmesi peluş paspaslar ile mümkün oluyor. Bu sebeple zeminlerin kaplamasında bu paspasları kullanarak mutfağınızda daha kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Her zaman şık tasarımlara imza atan Madame Coco, kaliteli ve kullanışlı mutfak paspası ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Neden Mutfak Paspası Kullanılmalı?

Yemek yapılan ve bu lezzetli yemeklerin yenildiği yer olan mutfaklarda kullanılan eşyaların birbiri ile uyumlu olması bu alanların zevkli ortamlar olmasını sağlıyor. Mutfakta yemek yapılması, bulaşık yıkanması gibi işlerin yoğun olarak yapılması bu ortamın zeminin daha çabuk kirlenmesine sebep oluyor. Bu durumda kullanılan mutfak paspasının yıkanabilir özellikte olması gerekiyor. Belli dönemlerde yıkanan paspas temiz bir ortam oluşturuyor.

Mutfak Paspası Renkleri Nelerdir?

Mutfaklarda pratik kullanıma uygun mutfak paspası kullanımı kadınlar için büyük bir kolaylık anlamına geliyor. Gri, indigo, mürdüm, pudra, antrasit gibi renklerin kullanıldığı mutfak paspasları mutfak döşemenize uygun olabiliyor. Bu paspasların seçimini yapmanız güzel bir mutfağa sahip olmanızı sağlayacak ve bu ortamda bulunmanız sizin için daha zevkli olacaktır. Mutfak paspaslarında her zaman alternatifi bol renk seçeneği sunabilen Madame Coco, son derece şık mutfak paspaslarını sizlerle buluşturuyor.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "65" } ] } } }