{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Aydinlatma > Mumluklar & Fenerler (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Ölçü
Materyal
Fiyat
Elaina Mumluk Elaina Mumluk
44,99TL
31,49 TL
İndirimli Ürün
En Güzel Mumluk ve Fenerlik Modelleri Hangileridir?

Mumluk ve Fenerlik Modelleri

Mumluklar ve fenerlikler  yaşam alanlarınızı renklendiren ve bulunduğunuz ortama hoş bir ambiyans katan dekorasyon ürünleridir. Peki, evinizin aurasını canlandıracak en güzel mumluklar hangileridir? Mumluklar kullanılacakları alanlara göre değişiklik gösteren ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekorasyon dünyasına etkili tasarımlar kazandıran Madame Coco, en güzel mumluk ve fenerliklerin de adresi konumundadır.

Mumluk ve Fenerliklerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Mumluklar ve Fenerliklerin Dekoratif Kullanımı

Yanan mumların sabit bir şekilde durmasını mümkün kılan mumluklar; çok önemli bir ev aksesuarı olarak da karşımıza çıkıyor. Mumun güzel bir şekilde yanmasını ve yanarken de romantik bir atmosfer oluşturmasını sağlayan mumlukların çok geniş kapsamlı bir kullanım alanı da bulunmaktadır. Fincan tarzında bir oyukluk bulunan mumluklar klasik tarzda tasarlanmış ürünlerdir. Oysa oval ve kare şeklinde dizayn edilmiş mumlukların ise yeni nesil mumluklar olduklarını söylemek mümkündür. Mumluklar ve fenerlikler , iç mekanlarınızın herhangi bir noktasında kullanıldığında alana bambaşka bir aura kazandıracaktır. İster masada, ister yer aksesuarı olarak kullanabileceğiniz gibi çok sevdiğiniz bir köşenizde de tercih edebilirsiniz.

Yeni Nesil Fenerlikler Hangileridir?

Çok eskiden bu yana kullanılan şamdanların yerini artık yeni nesil fenerlikler almak üzeredir. Çünkü yeni nesil fenerlerin hem kullanım özellikleri bakımından hem de tasarım özellikleri bakımından estetik bir özelliğe sahip ürünler olduklarını söyleyebiliriz. Bu sebeple fenerliklere olan ilgi de günden güne artış gösteriyor.

Mumluk Çeşitleri Nelerdir?

Led fenerlilerin kullanımının pratik olması ve harika bir estetik değer olarak karşımıza çıkması, bu ürünlerin favori olmasını da mümkün kılıyor. Yine seramik mumluklarla desteklenen küçük fenerlerin harika ambiyansların oluşmasını mümkün kıldığını da söyleyebiliriz. Dekorasyonunuza şık bir dokunuş katan Madame Coco, geniş ürün yelpazesiyle karşınıza çıkıyor.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KMUML0439", "name": "Elaina Mumluk", "price": 31.49, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116112635", "variant": "STD", "category": "Mumluklar \u0026 Fenerler", "main_category" : "571", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Dekoratif - Mumluk", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Cam", "dimension14": "1KMUML0439139", "dimension15": "8682116112635", "dimension16": " 44.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34885" } ] } } }