{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Dekorasyon > Düzenleyici > Mandallar (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Yuvarlak Askılı Mandal Yuvarlak Askılı Mandal
279,99 TL /
Sepette
140.00 TL
Mandal Çeşitleri Nelerdir?

Mandal Çeşitleri

Mandallar boyutlarına göre farklı amaçlarla kullanılabilen aksesuarlardır. Genellikle çamaşır asma işlemi için ev işine yardımcı olarak görülseler de çoğu zaman dekoratif seçenekler de sunarlar. Ortalama boyutlardaki renkli metal veya ahşap mandallar ıslak çamaşırlar gibi ağır nesneleri tutturmak için kullanılabilirler. Fakat küçük mandal çeşitleri, salon, mutfak gibi sık kullanılan ev bölümlerinde dekorasyonu tamamlamak için de harika bir seçenek sunar. Mini mandallar ise sade tasarımları ve oldukça küçük olan boyutlarıyla yalnızca fotoğraf veya not kağıdı gibi hafif nesneleri tutturmak için kullanılabilecek aksesuarlardır. Ahşabın doğal altın rengine sahip Mini Mandal Set – Gold, sahip olabileceğiniz minik mandallardan oluşan şık bir settir.

Mandal Boyutları Nasıldır?

Küçük mandallar, sevdiklerinize hediye ettiğiniz bir fotoğraf ağacına minik fotoğraflarınızı tutturmak için kullanabileceğiniz en şık aparatlardan birisidir. Rengarenk görsellerin ağaç dallarıyla hoş bir görüntüye sahip olmasını sağlayan, salonunuza sevgi dolu, sıcacık bir hava katacak olan minimal tasarımlı bu aksesuarlar en sevdikleriniz arasında yer tutacak. Fotoğraf mandalı olarak da bilinen ahşap, 2.5 cm boyutlarındaki mandallar, elbette yalnızca fotoğraflarınız için değildir. Dilediğiniz ince uzun bir nesneye notlarınızı tutturmak için de fark yaratan dekoratif bir seçenek olarak karşınızda dururlar. Şirinlikleri ve pek çok renkle uyumlu doğal ahşap yapıları sayesinde bulundukları ortama neşe katacak notların ve sevgi dolu fotoğrafların aranan aksesuarlarıdırlar.

Fotoğraf Mandalı Nerede Satılır?

Küçük mandal modelleri renk ve boyut bakımından çok fazla seçenek sunulmasa da evinizdeki pek çok mobilyayla doğal bir uyum içerisinde bulunacak olan ahşap bir dokuya sahiptir. Yer kaplamamaları ve çok sayıda fotoğraf tutturulabilecek eşyalarla birlikte kullanıldıkları için set halinde satılırlar. Madame Coco Mini Mandal Set – Gold minik dokunuşların, evinizin sıcaklığı üzerindeki etkisine tanık olabilmeniz için mükemmel bir mandal setidir. İçten fotoğraflarınızı ve minik notlarınızı tutturabilmeniz için tasarlanan bu dekoratif aksesuarlara Madame Coco online mağazasından ulaşabilirsiniz. Küçük mandal fiyatları içerisinde en uygun indirim ve kampanyaları yakalayabileceğiniz Madame Coco fırsatlarını kaçırmamak için, düzenli olarak sitemizi takip edebilir, dilediğiniz ürünleri hızlıca sipariş verebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KASKI0161", "name": "Yuvarlak Askılı Mandal", "price": 279.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116038409", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Mandallar", "main_category" : "120", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Plastik-Mandal", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KASKI0161152", "dimension15": "8682116038409", "dimension16": " 279.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30039" } ] } } }