{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Kurumsal :
İcra Kurulu

İcra Kurulu

Zeliha Çakmakoğlu

Zeliha Çakmakoğlu
Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunudur. PriceWaterhouseCoopers’da Bağımsız Denetim Departmanında iş hayatına başlamış. Firmamıza katılmadan önce, Nivea Beiersdorf Turkey’de Satış & Pazarlama Kontrol Müdürü akabinde Kontrol Direktörü, Koton’da Finansal Planlama ve Analiz Direktörü, görevlerinde bulunmuştur. 2019 Eylül ayında Madame Coco’da CFO olarak göreve başlamış, 2020 Ocak itibarıyla Genel Müdür Yardımcısı görevine atanmıştır.

Volkan Üzüm

Volkan Üzüm
Satış Operasyon Koordinatörü

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler & Reklamcılık Ön Lisans eğitimi ardından İşletme bölümü lisans eğitimini tamamlamış, Marmara Üniversitesi Global Pazarlama bölümünden ise yüksek lisans derecesini almıştır. Kariyerinde; Collezione’da birçok ülkede Ülke Müdürlüğü, Hatemoğlu’nda Bölge Satış Yöneticisi, Madame Coco’da Bölge Müdürü, Batik’te Uluslararası Satış Müdürü görevlerinde bulunmuştur. 2016 Aralık – 2020 Ocak yılları arasında Madame Coco’da Uluslararası Satış Müdürü görev yapmış, 2020 Ocak itibarıyla Satış Operasyon Koordinatörü görevine atanmıştır.

Ayşegül Barbaros

Ayşegül Barbaros
Pazarlama Direktörü

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne Ekonomi ve Koç Üniversitesi EMBA eğitimlerinin ardından; en son New Balance Türkiye Pazarlama Müdürü olmak üzere, yurt içi ve yurt dışı pek çok perakende markasında çalışmış, Kasım 2019 tarihinden bu yana Madame Coco’da Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Moda Akademisi’nde Pazarlama Yönetimi derslerini vermektedir.

Erkal Ceyhan

Erkal Ceyhan
E-ticaret Direktörü

Çukurova Üniversitesi Ekonomi bölümü lisans eğitimini tamamlamış, Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi bölümünden ise yüksek lisans derecesini almıştır. Firmamıza katılmadan önce Trendyol’da Kategori Müdürü ve Vepa Group’ta E-Ticaret & Marka Müdürü görevlerinde bulunmuştur. Ekim 2019 tarihinden bu yana Madame Coco’da E-Ticaret Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Kadri Turan

Kadri Turan
Planlama Direktörü

Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümü mezunudur. Firmamıza katılmadan önce Avon’da Kıdemlı Satın Alma Uzmanı, Lc Waikiki’de Tedarik Zinciri Müdürü, Boyner’de Planlama ve Alokasyon Müdürü ve Best Advice Danışmanlık’ta Kurucu görevlerinde bulunmuştur. Ocak 2020 tarihinden bu yana Madame Coco’da Planlama Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Tansel Eser

Tansel Eser
Denetim Direktörü

Bilkent Üniversitesi Muhasebe bölümü mezunudur. İş hayatına HSBC Bank’ta Finansal Planlama ve Kontrol Uzmanı olarak başlamıştır. Daha sonra, HSBC Bank ve EuroBank Tekfen Teftiş Kurulu Başkanlıkların da Müfettiş ve Kıdemli Müfettiş olarak görev almıştır.Kariyerine Aktiv Group Holding’te Denetim Müdürlüğü, Esas Holding/Ayakkabı Dünyası’nda Denetim Direktörlüğü görevleriyle devam etmiştir. Ağustos 2019 tarihinden bu yana Madame Coco’da Denetim Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Serhat Akgül

Serhat Akgül
Lojistik Direktörü

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. Firmamıza katılmadan önce Eurasia Trans Team Kazakhstan’da Genel Müdür, Lc Waikiki’de Global Lojistik Direktörü, Metro Cash&Carry’de Lojistik Grup Müdürü görevlerinde bulunmuştur. Eylül 2019 tarihinden bu yana Madame Coco’da Lojistik Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Erkan Varul

Erkan Varul
Bilgi Teknolojileri Direktörü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümü mezunudur. Firmamıza katılmadan önce Güçlü Grup’ta Bilgi Teknolojileri Müdürü, Kıbrıs Online’da Bilgi Teknolojileri Süpervizörü, Kıbrıs Odtü Kampüsü’nde Bilgi Teknolojileri Süpervizörü, İstanbul Mars Sportfit’te Bilgi Teknolojileri Müdürü, Mars Media ve Cinemaximum’da Bilgi Teknolojileri Direktörü görevlerinde bulunmuştur. Eylül 2019 tarihinden bu yana Madame Coco’da Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak görev yapmaktadır.