{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Kurumsal:
İcra Kurulu

İcra Kurulu

Cem Cemal Işık

Cem Cemal Işık

Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Executive MBA eğitimini Sabancı Üniversitesi’nde tamamlayan Işık, kariyerine 2001 yılında ABD’de Circuit City bünyesinde Satış Danışmanı olarak başlamıştır. Aynı firmada Bölge Müdürü pozisyonuna kadar yükselen Işık, ardından Lowes’te Bölge Müdürü olarak görev almış ve sekiz yıllık yurt dışı deneyiminin ardından Türkiye’ye dönüş yapmıştır. 2009 yılında başladığı Teknosa’da Büyük Mağazalar Satış Müdürü, Pazarlama Direktörü, Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği’nin ardından Ayaydın-Miroglio (İpekyol-Twist-Machka)’da Perakende Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir. Mars Sportif bünyesinde Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Işık, Aralık 2020 itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.

Erkut Gündüz

Erkut Gündüz

E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Gündüz, Koç Üniversitesi Yönetici Gelişim Programı’nı (Turquality) başarıyla tamamlamıştır. Kendisi halen İstanbul Üniversitesi’nde MBA Programı’na devam etmektedir. Kariyerine 2004 yılında başlayan Gündüz, Eurotex, A&Y Marka, Boyner, Teknosa, MediaMarkt, Chalhoub Group gibi firmaların bünyesinde birçok farklı sürecin yönetiminden sorumlu olmuştur. Son olarak Samsung bünyesinde «E-Ticaret ve OmniChannel Direktörü» görevini başarıyla yerine getiren Gündüz, Ekim 2021 itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.Serdar Akpapuk

Serdar Akpapuk

Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Akpapuk, kariyerine 1999 yılında EGSBank şirketinde «Sistem Analisti» pozisyonunda başlamıştır.

Daha sonra Deniz Harp Okulu, U&G Danışmanlık, Tepum, Allianz Türkiye, Infina, Johnson Controls, Teknosa ve ERGO Türkiye gibi firmaların bünyesinde «Yazılım Geliştirme, Oracle Geliştirme, Sistem Geliştirme, Büyük Veri» gibi pek çok sürecin yürütülmesinde görev almış ve yönetiminden sorumlu olmuştur.

Son olarak ATP firması bünyesinde «IT Direktörü» görevini başarıyla yerine getiren Akpapuk, Aralık 2021 itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.Armağan Gündoğan

Armağan Gündoğan

Yurt İçi Satış Direktörü

Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olmasının ardından İstanbul Kültür Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına Gıdasa Sabancı Gıda Grubu’nda Satış Yöneticisi pozisyonunda başlayan Gündoğan, ardından Frito Lay, Teknosa, Ayaydın-Miroglio Grup firmalarında Satış Şefi, Bölge Müdürü, İş Geliştirme ve Kurumsal Satış Müdürü görevlerini üstlenmiştir. Son olarak Starbucks Türkiye’de Operasyon Müdürü görevini yürüten Gündoğan, Ekim 2020 itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.

Erdinç Kurtul

Erdinç Kurtul

Kiralama Direktörü

İstanbul Üniversitesi İthalat İhracat Önlisans Programı’nı tamamlamış ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyeri boyunca Wimpy International, Çelebi Holding, Tansaş, GNC gibi firmaların bünyesinde birçok farklı sürecin yönetiminden sorumlu olmuştur. Son olarak Teknosa firmasında «Bölge Müdürü» ardından «Satış Müdürü» pozisyonlarında görev aldıktan sonra 2014-2021 yılları arasında «Yatırım ve Kira Yönetimi Müdürü» görevini başarıyla yerine getiren Kurtul, Ağustos 2021 itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.

Gökhan Uyan

Gökhan Uyan

Global Sourcing Direktörü


Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Uyan, kariyerine ilk olarak 2000 yılında başlamıştır. Emsan, Tefal, GoldMaster, Schafer ve Sinbo firmaları bünyesinde «Satış, Ürün Geliştirme, Üretim, Tedarik Zinciri Yönetimi ve İş Geliştirme» gibi pek çok sürecin yürütülmesinde görev almış ve yönetiminden sorumlu olmuştur. Son olarak Sinbo firması bünyesinde «Commercial Director» görevini başarıyla yerine getiren Uyan, Ekim 2017 itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.

Haluk Bilginturan

Haluk Bilginturan

Finans Direktörü

Orta doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan; yine aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisans Programı’nı tamamlayan Bilginturan, iş hayatına 1991 yılında adım atmıştır.

Kariyeri boyunca Hacı Ömer Sabancı Holding, Benetton, Douglas Parfümeri, Hummel gibi firmaların bünyesinde birçok farklı sürecin yönetiminden sorumlu olmuştur. Son olarak 2018-2020 yılları arasında Joker & Soobe bünyesinde Finans Genel Müdür Yardımcısı (CFO) görevini başarıyla yerine getiren Bilginturan, Nisan 2021 itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.


Mustafa Tilkat

Mustafa Tilkat

Global Tedarik Zinciri Planlama ve Veri Analitiği Direktörü


Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Tilkat, MEF Üniversitesi’nde Büyük Veri Analitiği (Big Data Analytics) Yüksek Lisans Programı’nı başarıyla tamamlamıştır.

Kariyerine 2010 yılında başlayan Tilkat, LC Waikiki, Mediamarkt gibi firmaların bünyesinde «Ürün Planlama, İş Analitiği, Forecasting» gibi tedarik zinciri süreçlerinde görev almış ve yönetiminden sorumlu olmuştur.

Son olarak Dubai/BAE’de Chalhoub Group bünyesinde «Veri Analitiği Müdürü» görevini başarıyla yerine getiren Tilkat, Aralık 2021 tarihi itibarıyla Madame Coco ekibine katılmıştır.