{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Kurumsal:
İcra Kurulu

İcra Kurulu

Cem Cemal Işık

Cem Cemal Işık

Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Executive MBA eğitimini Sabancı Üniversitesi’nde tamamlayan Işık, kariyerine 2001 yılında ABD’de Circuit City bünyesinde Satış Danışmanı olarak başlamıştır. Aynı firmada Bölge Müdürü pozisyonuna kadar yükselen Işık, ardından Lowes’te Bölge Müdürü olarak görev almış ve sekiz yıllık yurt dışı deneyiminin ardından Türkiye’ye dönüş yapmıştır. 2009 yılında başladığı Teknosa’da Büyük Mağazalar Satış Müdürü, Pazarlama Direktörü, Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği’nin ardından Ayaydın-Miroglio (İpekyol-Twist-Machka)’da Perakende Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir. Mars Sportif bünyesinde Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Işık, Aralık 2020 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.

Fırat Emre İz

Fırat Emre İz

Genel Müdür Yardımcısı – İnsan Kaynakları

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan İz, iş hayatına Beko Elektronik firmasında Üretim Mühendisi pozisyonunda adım atmıştır. Kariyerine İnsan Kaynaklar alanında devam etme kararı alarak Assan Alüminyum’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlamış ve ardından İnsan Kaynakları Müdürü görevine atanmıştır. Akabinde Superlit Boru’da İnsan Kaynakları Müdürü görevini üstlenmiştir. Şölen Çikolata ve DeFacto firmalarında İnsan Kaynakları Direktörü görevini yürüten İz, Haziran 2020 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.

Armağan Gündoğan

Armağan Gündoğan

Yurt İçi Satış Direktörü

Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olmasının ardından İstanbul Kültür Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına Gıdasa Sabancı Gıda Grubu’nda Satış Yöneticisi pozisyonunda başlayan Gündoğan, ardından Frito Lay, Teknosa, Ayaydın-Miroglio Grup firmalarında Satış Şefi, Bölge Müdürü, İş Geliştirme ve Kurumsal Satış Müdürü görevlerini üstlenmiştir. Son olarak Starbucks Türkiye’de Operasyon Müdürü görevini yürüten Gündoğan, Ekim 2020 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.

Erkan Varul

Erkan Varul

Bilgi Teknolojileri Direktörü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü’nden mezun olan Varul, iş hayatına Güçlü Grup’ta Bilgi Teknolojileri Müdürü pozisyonunda başlamıştır. Kariyerine ardından Kıbrıs Online’da Bilgi Teknolojileri Süpervizörü, ODTÜ Kıbrıs Kampüsü’nde Bilgi Teknolojileri Süpervizörü, İstanbul Mars Sportfit’te Bilgi Teknolojileri Müdürü görevlerini üstlenmiştir. Son olarak Mars Media ve Cinemaximum’da Bilgi Teknolojileri Direktörü görevini yürüten Varul, Eylül 2019 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.

Serhat Ağbaba

Serhat Ağbaba

Yurt Dışı Satış Direktörü

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun olan Ağbaba, kariyerine Mavi Jeans şirketinde Mağaza Müdürü pozisyonunda başlamış ve benzer görevi Swatch Group bünyesinde de üstlenmiştir. Zen Pırlanta’da Satış Yöneticisi görevinin ardından Koton’da Yurt Dışı Bölge Müdürü ve Walmart bünyesinde Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. Collezione’da Uluslararası Satış Direktörü ve LC Waikiki’de Ülke Müdürü görevini yürüten Ağbaba, Haziran 2020 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.

Serkan Özkan

Serkan Özkan

Planlama Direktörü

Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Özkan, iş hayatına Philip Morris bünyesinde Müşteri Temsilcisi pozisyonunda başlamış ve ardından Eczacıbaşı Intema Grubu’nda Kategori Uzmanı görevini üstlenmiştir. Perakende sektörüne geçiş yaparak Adidas’ta Kilit Ürünlerden Sorumlu Takım Lideri ve Koton’da Ürün ve Planlama Direktörü görevlerini yürüten Özkan, Ağustos 2020 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.

Haluk Bilginturan

Haluk Bilginturan

Finans Direktörü

Orta doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan; yine aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisans Programı’nı tamamlayan Bilginturan, iş hayatına 1991 yılında adım atmıştır.

Kariyeri boyunca Hacı Ömer Sabancı Holding, Benetton, Douglas Parfümeri, Hummel gibi firmaların bünyesinde birçok farklı sürecin yönetiminden sorumlu olmuştur. Son olarak 2018-2020 yılları arasında Joker & Soobe bünyesinde Finans Genel Müdür Yardımcısı (CFO) görevini başarıyla yerine getiren Bilginturan, Nisan 2021 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.


Erdinç Kurtul

Erdinç Kurtul

Kiralama Direktörü

İstanbul Üniversitesi İthalat İhracat Önlisans Programı’nı tamamlamış ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyeri boyunca Wimpy International, Çelebi Holding, Tansaş, GNC gibi firmaların bünyesinde birçok farklı sürecin yönetiminden sorumlu olmuştur. Son olarak Teknosa firmasında «Bölge Müdürü» ardından «Satış Müdürü» pozisyonlarında görev aldıktan sonra 2014-2021 yılları arasında «Yatırım ve Kira Yönetimi Müdürü» görevini başarıyla yerine getiren Kurtul, Ağustos 2021 itibariyle Madame Coco ekibine katılmıştır.