{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Ev & Yaşam > Düzenleyiciler > Hurçlar (20 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Hurç Boyları Nasıldır?

Hurç

Hurç , eşyaların saklanmasına yarayan, içerisinde hava olmayacak şekilde ayarlanabilen bir üründür. Bu ürünü kullanarak eşyalarınızı kaliteli bir şekilde saklayabilir, eşyalarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Bununla birlikte Madame Coco farkıyla, kaliteli ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Madame Coco, eşsiz tasarımlara sahip ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Farklı boyut ve ebatlarda hurç boylarını sayfamızdan inceleyebilir, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. 

Hurç Çeşitleri Neler?

Hurç Çeşitleri

Genel olarak eşyaların zarar görmeyeceği şekilde içerisinde hava olmadan saklanmasını sağlayan hurçlar , Madame Coco aracılığıyla en kaliteli şekilde sizlere ulaşmaktadır. Bununla birlikte bu ürünleri kullanarak kullanmadığınız eşyalarınızı rahat ve kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. Bütün bu özellikleri başarılı bir şekilde yansıtan Madame Coco, aynı zamanda uygun fiyatlı yapılara sahip ürünler ile birlikte çok daha verimli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Tüm bu hurç çeşitlerinin yanı sıra evinizde düzen sağlamak adına kullanabileceğiniz hurçlar bulunur. Bunlar; ayakkabı hurcu veya baza altı hurç olarak kullanılabilir. Aynı zamanda evlilik hazırlıklarında olanlar için çeyizlik hurç çeşitleri de bulunur. 

Hurç Özellikleri Nelerdir?

Evinizde düzen sağlamak için kullanabileceğiniz Çiçek Desen Varaklı Hurç – Beyaz hurç ürününün genel özellikleri şu şekildedir. %100 polipropilen ürününden üretilmiş olan bu ürün 74 x 46 x 46 cm ebatlara sahiptir. Tek bölümlü yapısıyla eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz kutu hurç çeşitleri de tamamen yerli üretim özelliklerine sahiptir. 4 farklı hurç boyutu ile ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilir, bu sayede kaliteyi Madame Coco farkıyla kendinizle buluşturabilirsiniz.

Yorgan Hurcu Fiyatları Ne Kadar?

Madame Coco olarak fiyat politikamızı tamamen müşteri odaklı, bütçe dostu olacak şekilde belirlemekteyiz. Bizi tercih ederek kaliteli ürünleri tamamen uygun fiyatlara satın alabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla beraber ürünlerin tamamında uygun fiyat politikası belirlenirken, kalite faktöründen asla vazgeçilmez. Bu sayede hurç fiyatları konusunda çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

