{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Hobi Kutuları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Hobi Kutusu Ne İçin Kullanılır?

Hobi Kutusu Çeşitleri

Hobi kutuları çoğu evde bulunan ve aslında hayat kurtaran bir üründür. Çünkü bazı zamanlar çok fazla kullandığımız ya da tam aksine çok fazla kullanamadığımız ürünleri kaldırmak veya gözümüzün önünde tutmak isteriz. Bu tür durumlarda da imdadımıza ahşap hobi kutusu yetişir. İçerisine kitaplardan başlayarak takı, toka, kolye, havlu vesaire koyabileceğiniz bu çok amaçlı hasır hobi kutuları sayesinde hem odanızı bir çırpıda toparlayabilecek hem de hepsine tek seferde kolayca ulaşabileceksiniz.

Ahşap Hobi Kutusu Ölçüleri Nedir?

Hobi Kutusu Ölçüleri

Ahşap hobi kutusu bu kutular arasında en çok satın alınanlardan bir tanesi. Özellikle de ahşabın vintage bir duruşunun olmasıyla odanıza da farklı bir hava katacak olan bu kutular Madame Coco’da sizleri bekliyor. Üstelik hepsine uygun ve indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz kutuların boyutları küçük, orta ve büyük olmak üzere farklı ölçülerde bulunuyor. Büyük olanları 30-45 cm boyutlara sahipken küçük olanlar daha minimal eşyalarınızı koyabilmek için biçilmiş kaftandır.

Hobi Kutusu Nasıl Kullanılır?

Eğer bir hobi kutusu satın aldıysanız, geriye yapacak tek bir şey kalıyor. İçerisine ne koyacağına karar vermek! İçerisine koyacağınız ürünlere karar verdikten sonra tek yapmanız gereken organize bir şekilde eşyalarınızı kutuya kaldırmak olacak. Dahası, kutuyu hemen yanı başınıza koyarak ihtiyacınız olan şeyleri sırayla ve kolayca çıkarabileceksiniz. Elinizin hemen altında bulunacak kutular Madame Coco’da sizleri bekliyor.

Hobi Kutusunun İçerisine Neler Konur?

Ahşap hobi kutusu içine her şeyi koyabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kutuları kategorilere ayırıp kafanızın karışmasını önlemek olacak. Çoraplardan başlayarak kitaplara kadar her türlü giysiyi ve aksesuarı dahil edebileceğiniz bu kutular sizler için çok güzel bir saklama alanı olacak. Birkaç tane kutu alarak çoraplarınızı düzenleyebilirsiniz. Daha büyük bir kutu alarak ders kitapları, okuma kitapları ve defterlerinizi kolayca organize edebilirsiniz.

İndirimli Hobi Kutuları Nerede?

Hobi kutuları değişik boyut ve çeşitlerle sizlerle Madame Coco’da buluşuyor. Siz de uygun ve indirimli fiyatlarla kutulara sahip olabilir, evinizin her yerinde kullanabilir ve dağınık eşyalarınızı kolayca organize edebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "120" } ] } } }