{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Kozmetik > El Ve Vücut Bakımı > Domates Ekstreli Jel (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Fiyat
Domates Ekstreli Jel Nedir?

Domates Ekstreli Jel

Domates ekstreli jel , yaşlanmaya karşı koruma sağlayan, domatesin ekstresinin cilt açısından faydalarının yansıtıldığı bir üründür. Bu ürünleri kullanarak yaşlanmaya karşı cildinizi koruma altına alabilirsiniz. Böylelikle daima genç görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Madame Coco markası, domates ekstresine sahip olan jel satışını kaliteli bir şekilde gerçekleştirir ve sizlerle buluşturur. Bu sayede bu ürüne Madame Coco farkıyla her daim ulaşabilirsiniz.

Domates Ekstreli Jel Özellikleri Nelerdir?

Domates Ekstreli Jel Özellikleri

Cildinizde oluşan leke, sivilce ve pürüz gibi izleri gidermek için kullanılabilecek olan bu ürün, bu olumsuzluklara karşı savaşır ve cildinizin genç görünmesini sağlar. Canlandırıcı yapısı ile birlikte kolaylıkla emilebilen yapısı sayesinde cildinize etkisi hemen gösterilecektir. Bu sayede bu ürünün özelliklerinin sonuçlarını hızlı bir şekilde görebilirsiniz diyebiliriz. Aknelere karşı koruyucu özelliklere sahip olan bu ürün aynı zamanda, cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Domates Ekstreli Jel Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

Domates ekstreli jel , genel olarak cildin genç görünmesini sağlamak amacıyla ve ciltte yer alan izleri, sivilceleri gidermek amacıyla kullanılmaktadır. Ürünün kullanımında ayrıca cilt bakımını gerçekleştirmek için de ek özellikler bulunmaktadır. Eğer siz de cilt bakımını kaliteli ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Madame Coco web sitesinden ürünleri inceleyebilir, sonraki aşamalarda sipariş vererek çok daha sağlıklı ciltlere kavuşabilirsiniz.

Domates Ekstreli Jel Fiyatları
Madame Coco markası olarak benimsemiş olduğu fiyat politikaları, fiyat stratejileri gereğince genel olarak uygun fiyatlı bir politika benimsemekteyiz. Böylelikle müşterilerin bütçesini sarsmadan alışveriş yapabilmesini sağlamaktayız. Genel olarak ürünlerin fiyat aralığı minimum düzeylerdedir. Bu sayede uygun fiyatlara kaliteli ürünleri alabilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KYJEL0002", "name": "RÉPERTOIRE Domates Ekstreli Nemlendirici Jel \u002D 300 ml", "price": 79.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044722117", "variant": "ALOE VERA", "category": "Domates Ekstreli Jel", "main_category" : "150", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Vücut Bakım", "dimension13": "KOZMETİK/Kozmetik-Kişisel", "dimension14": "1KYJEL0002836", "dimension15": "8680044722117", "dimension16": " 79.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "24849" } ] } } }