{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Dekorasyon > Aksesuarlar (83 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Ruban Seramik Vazo - Taş Ruban Seramik Vazo - Taş
589,99 TL /
Sepette
295.00 TL
Ruban Seramik Vazo - Taş Ruban Seramik Vazo - Taş
259,99 TL /
Sepette
130.00 TL
Ruban Seramik Vazo - Taş Ruban Seramik Vazo - Taş
579,99 TL /
Sepette
290.00 TL
Petit Concept Mini Vazo - 10,6 cm Petit Concept Mini Vazo - 10,6 cm
99,99 TL /
Sepette
50.00 TL
Petit Concept Mini Vazo - 7,5 cm Petit Concept Mini Vazo - 7,5 cm
89,99 TL /
Sepette
45.00 TL
Gisella Cam Balerin Gisella Cam Balerin
249,99 TL /
Sepette
125.00 TL
Le Chien Cam Biblo Le Chien Cam Biblo
319,99 TL /
Sepette
160.00 TL
Silvano Cam Vazo Silvano Cam Vazo
159,99 TL /
Sepette
80.00 TL
Tifani Küçük Vazo - Taş Tifani Küçük Vazo - Taş
239,99 TL /
Sepette
120.00 TL
Rochelle Büyük Vazo - Yeşil Rochelle Büyük Vazo - Yeşil
639,99 TL /
Sepette
320.00 TL
Aventurin Seramik Vazo - Yeşil Aventurin Seramik Vazo - Yeşil
479,99 TL /
Sepette
240.00 TL
Ruban Seramik Vazo - Yeşil Ruban Seramik Vazo - Yeşil
579,99 TL /
Sepette
290.00 TL
Sofie Küçük Vazo - Taş Sofie Küçük Vazo - Taş
299,99 TL /
Sepette
150.00 TL
Rochelle Küçük Vazo - Taş Rochelle Küçük Vazo - Taş
299,99 TL /
Sepette
150.00 TL
Aventurin Seramik Vazo - Taş Aventurin Seramik Vazo - Taş
299,99 TL /
Sepette
150.00 TL
Rochelle Büyük Vazo - Taş Rochelle Büyük Vazo - Taş
639,99 TL /
Sepette
320.00 TL
Aventurin Seramik Vazo - Yeşil Aventurin Seramik Vazo - Yeşil
749,99 TL /
Sepette
375.00 TL
Tifani Orta Boy Vazo - Yeşil Tifani Orta Boy Vazo - Yeşil
389,99 TL /
Sepette
195.00 TL
Sofie Büyük Vazo - Yeşil Sofie Büyük Vazo - Yeşil
649,99 TL /
Sepette
325.00 TL
Tiffenn Küçük Vazo - Taş Tiffenn Küçük Vazo - Taş
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Aventurin Seramik Vazo - Yeşil Aventurin Seramik Vazo - Yeşil
299,99 TL /
Sepette
150.00 TL
Aventurin Seramik Vazo - Taş Aventurin Seramik Vazo - Taş
749,99 TL /
Sepette
375.00 TL
Rochelle Küçük Vazo - Yeşil Rochelle Küçük Vazo - Yeşil
299,99 TL /
Sepette
150.00 TL
Claes Küçük Boy Vazo Claes Küçük Boy Vazo
89,99 TL /
Sepette
45.00 TL
Doğum Günü Hediyesi Fikirleri ve Önerileri Neler?

Doğum günü hediyeleri genellikle kişisel ürünler arasından seçilir. Doğum günü olan kişiye sevildiğini ve değerli olduğunu anımsatacak, kişisel ihtiyaçlarından birini karşımaya yönelik hediyeler alınması tüm dünyada yerleşik bir gelenektir. Dostlarla birlikte kutlanan doğum günlerinin vazgeçilmez hediyeleri kişisel bakım ürünleri, parfümler, takılar ve takı askıları, termos bardaklar, kahve kupaları ve fotoğraf çerçeveleridir.

En Güzel Doğum Günü Sürprizleri Neler?

Doğum günlerinde hatırlanmak ve sevildiğini hissetmek her insanın beklentileri arasındadır. Aileler ve arkadaşlar tarafından organize edilen sürpriz partiler, aileyle birlikte yenen akşam yemekleri, dostlarla birlikte kutlanan bir doğum günü tüm insanlar için özel anlardır. Bu özel anların en büyük ortak özelliği hediyelerle renklendirilen kısımdır. Kişiye göre çok gösterişli veya çok sade tercih edilebilen doğum günü hediyeleri çok çeşitlidir.

Eşe ve Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Eşler ve sevgililer için doğum günü hediyeleri herkes için olduğundan farklıdır. Daha özel daha kişisel kullanım eşyaları hediye edilebilir. Doğum günlerinde eşe ve sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında havlu ve bornoz takımları, takı askıları, aynalar, ev içi veya dışı kullanılabilecek terlikler, yüz ve vücut losyonları bulunur. Hem şık hem kullanışlı olabilen takı askıları, eşlere alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden biridir. Sık sık hediye edilen kolye, bilezik ve küpeler zamanla birbirine dolaşabilir. Bu durumu önlemek ve takıların yıpranmasının önüne geçebilmek için hediye edilebilecek takı askıları zengin renk çeşitleriyle kullanıcılar için harika bir alternatif haline gelmiştir.

Karşılıklı içilebilecek çayların, kahvelerin olmazsa olmazı çift bardakları eşe ve sevgiliye alınabilecek doğum günü hediyeleri arasında oldukça popülerdir. Madame Coco sizlere sevgili ve eşlere hediye edilebilecek, eşlerinizin zevklerine göre seçebileceğiniz canlı çiçek saksıları, fotoğraf çerçeveleri, çorap ve terlikler gibi ürünler sunar.

Babaya ve Anneye Doğum Günü Hediyesi

Babalar için sık tercih edilen doğum günü hediyeleri kahve fincanları, çoraplar, ev terlikleri ve tek kişilik pikelerdir. Rahat etmeyi seven babaların rahatını ikiye katlayacak pikeler, her yudumu keyifle alacağı çay ve kahve bardakları, hava alan yapısıyla ayak sağlığını korumaya yardımcı çoraplar ve ev terlikleri babalar için doğum günü almak isteyenlerin klasik seçimleri arasında yer alır.

Anneler için çok daha fazla çeşit sunan Madame Coco, çeşitli mutfak aletleri, sofra tekstili ürünleri, yemek takımları, çatal kaşık bıçak takımları, fincan ve bardak takımları, banyo ve yatak odası tekstili ürünleri gibi çok sayıda seçenekle kullanıcılarını hediye seçimi konusunda rahatlatmaya çalışır. Annelere alınabilecek doğum günü hediyeleri arasında kendilerini rahatça görebilecekleri çift taraflı masa aynaları, günlük bakımlarını gerçekleştirebilecekleri el, yüz ve cilt bakım kremleri, cilt sağlığını korumaya yardımcı sabunlar yer alır. Renkli nevresim takımları ve yatak örtülerini seven anneler için çok sayıda set seçenekleri her bütçeye uygun fiyatlarla Madame Coco mağazalarında sizleri bekliyor.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

Doğum günlerinden günler önce başlayan hediye arayışlarının bir başka durağı ise arkadaşa doğum günü hediyesi seçimidir. Hediye alan her insan, aldığı hediyenin gerçekten işe yarar bir ürün olduğunu görmek ister. Arkadaşlara alınan doğum günü hediyeleri genellikle taşınabilir boyutlarda sık kullanılabilecek ürünlerdir. Plaj terlikleri, renkli plaj havluları, hoş kokulu parfümler, taşınabilir boyutta kaliteli kağıtlarıyla not defterleri, detoks mataraları ve cam şişeler, rengarenk süslü anahtarlıklar arkadaşlar için ilk tercih edilen doğum günü hediyeleridir. Şık mumluklar ve aydınlatma fenerleri, kitaplıklara uyum sağlayan biblolar da arkadaş için alınabilecek doğum günü hediyeleri arasındadır.

