{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
50 TL ve Üzeri Kargo Bedava
Ana Sayfa : Sofra : Çatal & Kaşık & Bıçak : Bıçaklar : Tatlı Bıçağı : Crown Tatlı Bıçağı
Crown Tatlı Bıçağı
Crown Tatlı Bıçağı
X
X
Crown Tatlı Bıçağı

Crown Tatlı Bıçağı

Ürün Kodu: 1KBICK0007139
5.49 TL
Özel Fiyat
Renk Seçenekleri :

Devam edebilmek için lütfen renk seçimi yapınız.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Crown Tatlı Bıçağı

304 Kalite 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Porselen çizmeme özelliği mevcuttur.
Ürünleri ilk kullanımdan önce sıcak su ve bulaşık deterjanı ile yıkayınız.(Kesinlikle çamaşır suyunda kaynatmayınız.) Yıkama işleminden hemen sonra durulayıp yumuşak bir bezle kurulayınız. Aksi takdirde suda bulunan klor ve mineraller ürünlerde leke bırakabilir.
Ürünlerin, asit içeren gıda maddeleri ve bulaşık artıkları ile uzun süreli teması paslanma ve renk değiştirme yapabilir. Bu yüzden ürünleri kullandıktan sonra en kısa zamanda yıkayıp kurulayınız. Ürünleri kesinlikle nemli ortamlarda saklamayınız.(ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir.)
Eğer bulaşık makinesi kullanıyorsanız;a-)Makinenizi yetkili servise bağlatınız.b-) Makinenize topraklama hattı yaptırınız. Aksi takdirde elektrik kaçakları ark yapıp ürünlerin yüzeyinde çukurluklar oluşturabilir.c-) Bulunduğunuz bölgedeki suyun kireç miktarına göre makinenizin tuz ayarını yaptırınız.d-) Makinenize parlatıcı koymayı ihmal etmeyiniz.e-) Ürünleri makineye koymadan önce üzerinde kalan artık maddeleri su ile akıtınız.
El ile yıkamada;a-) Uygun deterjan ve yumuşak bir sünger kullanınız. b-) Ürünlerin nemli bırakılmaması ve hemen kurulanması önerilir. Aksi taktirde su zerrecikleri içinde bulunan kireç veya atık maddeler ürünler üzerinde leke bırakabilir.

 
TEKNİK ÖZELLİKLER

Malzeme: Paslanmaz Çelik
İADE VE DEĞİŞİM
Eğer aldığınız üründen tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde iade edilecek olan ürünün ambalajı açılmamış, denenmemiş, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olması durumunda iade edebilirsiniz.
Ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo aracılığı ile iade edebilirsiniz.
Herhangi bir Madame Coco mağazasında değişim yapabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.
HANGİ MAĞAZADA VAR?
ARA

{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "1KBICK0007", "sku": "8680044403290", "main_category" : 40, "category": "Tatlı Bıçağı", "brand": "Madame Coco", "name": "Crown Tatlı Bıçağı", "price": 5.49, "variant": "STD", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Sofra - Bıçak", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Çatal - Bıçak - Kaşık", "dimension14": "1KBICK0007139", "dimension15": "8680044403290", "dimension16": " 5.49 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "4455" } } }