{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Çok Amaçlı Tabureler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Çok Amaçlı Tabure Nedir?

Çok Amaçlı Tabure

Çok amaçlı tabure, genel olarak pratik bir şekilde oturabilecek yer hazırlayan önemli materyallerden birisidir. Katlanabilir özelliklere sahip olmasının yanı sıra çok amaçlı olarak kullanılabilen bu ürünler, aynı zamanda şık ve zarif tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla birlikte aynı zamanda uygun fiyat yapılarına sahip olan çok amaçlı tabure çeşitleri sayesinde kaliteli bir şekilde ürün kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Çok Amaçlı Tabure Çeşitleri Nelerdir?

Çok Amaçlı Tabure Çeşitleri

Çeşitlilik genellikle tasarım ve kullanılan malzeme minvalinde gerçekleşir. Örneğin Sarsh Tabure – Mavi ürününün genel özelliklerini şu şekilde listeleyebiliriz. Ürün %100 olarak plastik malzemesinden yapılmıştır. 31 x 26 x 25 cm ebatlara sahiptir. Ürünün rengi mavidir. Çok amaçlı tabure kapsamında oldukça kolay  kullanabileceğiniz bu ürün tamamen fonksiyonel olarak rahatlığı ayaklarınıza kadar getirecektir.

Çok Amaçlı Tabure Alırken Hangi Unsurlara Dikkat Edilmelidir?

Genel olarak çok amaçlı tabure almadan önce ürünü incelemeniz ve kaliteli olmasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bununla beraber dayanıklı olması, ağırlık taşıyabilmesi de önemli özellikler arasında yer alacaktır. Madame Coco farkıyla ilgili özelliklerin tamamına seçeceğiniz üründe ulaşabilirsiniz. Böylelikle fonksiyonel, şık tasarımlı, kullanışlı bir tabureye sahip olmanız kolaylaşacaktır.

Çok Amaçlı Tabure Fiyatları
Madame Coco markası, fiyat politikasını müşteri memnuniyetini esas olarak belirler ve müşterilerin bütçenizi sarsmayan nitelikte bir fiyatlama yapar. Bu nedenle fiyat aralığı genel olarak bütçenizi sarsmayacaktır. Öte yandan ürünlerin tamamı kaliteli olduğu için fiyat minimize edilirken kalite faktöründen asla vazgeçilmez. Madame Coco, kaliteli ürünleri uygun fiyat yapısına sahip olarak sizlere ulaştırmaya devam ediyor.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "140" } ] } } }