{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Nevresim Takımları > Çift Kişilik Nevresim Takımları (1 ürün)
Filtreler >
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Çift Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri ve Ölçüleri

Çift kişilik yataklara uygun tasarlanan çift kişilik nevresim takımları  içerisinde bulunan her ürün ayrı ebatlara sahiptir. Eşinizle veya yalnız kullanacağınız çift kişilik yatağınıza doğrudan geçirebileceğiniz ve alt kısımlarınızı yatağın altına sıkıştırabileceğiniz çarşaflar 240x260 cm ölçülerinde üretilmiştir. Her takım içerisinde mutlaka yer alan çarşafları, gönül rahatlığıyla çift kişilik yatağınızda kullanabilirsiniz. Nevresimler ise yatağın tamamını kaplaması ve bir miktar sarkması gerektiği için hem yatak hem de çarşaf ölçülerinden daha büyük tutulur. Nevresim takımı çift kişilik seçenekleri içerisinde bulunan nevresimler, 200x220 cm ölçülerine sahiptir. Yastık kılıfları ise yatağınızın boyutları ile doğrudan bağlantılı olmadıkları için standart 50x70 cm ebatlarındadır.

Çift Kişilik Nevresim Takımı İçerisinde Neler Var?

Tercih ettiğiniz çift kişilik nevresim takımı hangisi olursa olsun içerisinde mutlaka nevresim takımı , çarşaf ve yastık kılıfı bulunacaktır. İki kişiye uygun tasarlanmış olmaları sebebiyle, en az 2 adet yastık kılıfı barındırması gereken bu takımlar aynı zamanda alezinizin üzerine serebileceğiniz çift kişilik, lastikli veya lastiksiz çarşaflara ve battaniye, yorgan gibi örtülerinize geçirebileceğiniz nevresimlerden oluşur.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Renk ve Desen Seçenekleri Neler?

Tüm evlerde en sık kullanılan tekstil ürünleri olmaları ve yedekli bulundurulmaları sebebiyle çift kişilik nevresim takımları oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Madame Coco’nun sizler için tasarladığı; canlı, yumuşak veya mat renklerdeki yastık kılıflarını, desenli veya desensiz nevresimleri, farklı kumaş türündeki çarşafları içeren çift kişilik nevresim takımlarını ve çok daha fazlasını Madame Coco online mağazasında bulabilirsiniz. Yatak odanızın genel dizaynına göre mat ve soğuk renklerin, bitkisel motiflerle buluştuğu şık bir tasarım olan Nayomi Çift Kişilik Aloe Vera Nevresim Takımı - Mavi/Taş ürününü veya canlı renkleriyle yatak odanızı adeta bir şenlik alanına dönüştürecek olan Coleur Çift Kişilik Baskılı Ranforce Nevresim Takımı – Kırmızı ürününü tercih edebilirsiniz. Her koşulda pembeden kırmızıya, maviden griye geniş bir renk yelpazesi bulunan Madame Coco’nun nevresim takımı çift kişilik seçenekleri, yatak odanızı aydınlatan tarzları sizi kesinlikle memnun edecek tasarımlardır.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Çift kişilik nevresim takımı fiyatları, takımın içerdiği üründen, nevresimin malzemesine dek farklı etkenler çerçevesinde belirlenir. Madame Coco, siz değerli kullanıcılarını ön plana koyarak belirlediği her bütçeye uygun fiyatlarıyla çift kişilik nevresim takımlarıyla sizleri bekliyor.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "NTJS-100002", "name": "Auvergne Çift Kişilik Jakarlı Saten Nevresim Takımı", "price": 3999.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116803465", "variant": "GOLD", "category": "Çift Kişilik Nevresim Takımları", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "22 YAZ", "dimension12": "Nevresim Takımı - Jakarlı Saten", "dimension13": "TEKSTİL/Nevresim", "dimension14": "1KNTCC0722284", "dimension15": "8682116803465", "dimension16": " 3999.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "51692" } ] } } }