{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Çekmece Düzenleyiciler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Çekmece Düzenleyici Ne İşe Yarar?

Küçük boyutlu iç çamaşırları, sürekli karışmaya meyillidir. Özellikle geniş çekmecelerde herhangi bir aparat veya çekmece organizerı bulunmadığı müddetçe çorap, atlet, sütyen ve daha pek çok farklı iç giyim ürününüz içiçe geçebilir ve istediklerinizi bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Oysa basit aparatlar, çekmece düzenleyiciler bu küçük ebatlı ürünleri birbirinden ayırarak hem zamandan hem de yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Çekmece İçi Düzenleyici Boyutları Nasıl?

Tercih edeceğiniz çekmece içi düzenleyiciye göre farklı boyutlarla karşılaşmanız mümkündür. Fakat pek çok gerecin aksine çekmecenize tam oturmak zorunda olmayan çekmece organizerı, hangi boyutta olursa olsun kullanabileceğiniz bir aparattır. İşlevine göre değişkenlik gösteren çekmece düzenleyici boyutları; iç giyim ürünlerinize uygun, çamaşırlarınızı birbirinden ayırmaya uygun uygun şekilde belirlenir. Örneğin Arletta 2'li Sütyen Organizer, 10,5x34x5 cm boyutlarına sahiptir fakat sütyenin kap formuna benzer bir şekilde tasarlanmıştır.

Çekmece Düzenleyici Nasıl Kullanılır?

Yatak odası veya giyinme odasında olmazsa olmaz gardropların genellikle en az 2 adet çekmecesi bulunur. Bu çekmeceler içerisine hangi kıyafetlerinizi yerleştireceğiniz, kullanım sıklığınıza göre değişkenlik gösterebilir. Fakat iç çamaşırları genellikle sütyen ve külot, çorap ve atlet şeklinde ayrıştırılır. Bu kategorize etme işlemi hem çamaşırlarınızın birbiri içine girmesini önlemeye hem de mevsimsel kullanıma uygundur. Çekmece içi düzenleyicinizi; bu çekmecelere yerleştirmeden önce sütyen veya külotlarınızla doldurup ardından yerleştirebilir veya çekmece organizerınızı önce ilgili zemine yerleştirip ardından çamaşırlarınızı bölmelerin uygun yerlerine koyabilirsiniz.

Çekmece İçi Düzenleyici İçine Neler Konur?

Çekmece düzenleyiciler yalnızca iç giyim ürünleri için kullanılmaz. Makyaj malzemelerinizin, takılarınızın veya tokalarınızın bulunduğu çekmecelere yerleştireceğiniz çekmece organizerı içerisinde dilediğiniz ürünü yerleştirebilirsiniz. Böylece hiçbir eşyanız veya çamaşırınız kaybolmayacak, elinizi attığınızda istediğiniz ürünü bulmanız oldukça kolay hale gelecektir.

Çekmece İçi Düzenleyici Fiyatları Ne Kadar?

Evinizdeki belki de el işlevli ürünlerden birisi olacak olan çekmece içi düzenleyiciler, üretildikleri amaca uygun şekilde fiyatlandırılır. Zira organizerın işlevi; kullanılacak malzemeyi, malzeme miktarını ve boyutu doğrudan etkiler. Ne için alıyor olursanız olun Madame Coco çekmece içi düzenleyicilerinin oldukça uygun fiyatlarla satıldığını görebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "140" } ] } } }