{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
blackfriday

Black Friday Kasım İndirimleri

Ana Sayfa > Sofra (266 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Kargo Bedava
Materyal
Fiyat
Brosse 4'lü Su Bardağı Seti 320 ml Brosse 4'lü Su Bardağı Seti 320 ml
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Fiona 4'lü Meşrubat Bardağı 305 ml Fiona 4'lü Meşrubat Bardağı 305 ml
119,99 TL /
Sepette
60.00 TL
Blanc 2'li Kahve Fincan Takımı Blanc 2'li Kahve Fincan Takımı
149,99 TL /
Sepette
75.00 TL
Voyant 2'li Kahve Fincan Takımı 95 ml Voyant 2'li Kahve Fincan Takımı 95 ml
199,99 TL /
Sepette
100.00 TL
Poétique 2'li Kahve Fincan Takımı Poétique 2'li Kahve Fincan Takımı
239,99 TL /
Sepette
120.00 TL
Tiere Çaydanlık Takımı Tiere Çaydanlık Takımı
999,99 TL /
Sepette
500.00 TL
Kleberte 2'li Sufle Kabı - Mürdüm Kleberte 2'li Sufle Kabı - Mürdüm
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
Kleberte 2'li Sufle Kabı - Toprak Kleberte 2'li Sufle Kabı - Toprak
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
Kleberte 2'li Sufle Kabı - Yeşil Kleberte 2'li Sufle Kabı - Yeşil
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
Kleberte 2'li Sufle Kabı - İndigo Kleberte 2'li Sufle Kabı - İndigo
69,99 TL /
Sepette
35.00 TL
Crocodile Yuvarlak Tepsi - Bordo Crocodile Yuvarlak Tepsi - Bordo
149,99 TL /
Sepette
75.00 TL
Crocodile Yuvarlak Tepsi - Kahverengi Crocodile Yuvarlak Tepsi - Kahverengi
149,99 TL /
Sepette
75.00 TL
Crocodile Yuvarlak Tepsi - Açık Kahve Crocodile Yuvarlak Tepsi - Açık Kahve
149,99 TL /
Sepette
75.00 TL
Beaute Kupa - Mürdüm - 185 ml Beaute Kupa - Mürdüm - 185 ml
49,99 TL /
Sepette
25.00 TL
Beaute Kupa - Toprak - 185 ml Beaute Kupa - Toprak - 185 ml
49,99 TL /
Sepette
25.00 TL
Black Friday (Efsane Cuma) Nedir?Black Friday nedirBlack Friday , Amerika Birleşik Devletleri’nde Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününe verilen isimdir. 1932 yılında, Noel için Şükran Günü sonrası başlayan alışveriş alışkanlığı isimlendirilerek bir gelenek haline getirilmiştir. Bu nedenle o yıldan bu yana, Noel alışverişinin başladığı, birçok mağaza ve markanın inanılmaz indirimler yaptığı bir gün olarak kayda geçmiştir.

Milyonlarca insanın Noel ihtiyaçlarını karşıladığı Black Friday , ismi nedeniyle olumsuz bir izlenim oluşturabilir. Bu isimle ilk kez, 1961 yılında gazetelerde anılmış bir gündür. Çünkü Philadelphia’da Şükran Günü sonrasındaki ilk cuma günü başlayan alışveriş maratonu nedeniyle şehir içinde hareket etmek neredeyse imkansız hale gelmiş, trafik kazaları meydana gelmiş ve yoğunluk nedeniyle izdiham yaşanmıştır.

Zamanla olması gereken düzene giren ve insanların rahatça alışveriş yapabildiği bir güne evrilen Black Friday ( Kara Cuma ) , isminin çağrıştırdığı olumsuzluğa rağmen bir festival havasında İngiltere ve Kanada’ya da yayılmıştır. Günümüzde artık pek çok ülkede, yeni yıl öncesi indirimler ve kampanyaların düzenlendiği etkinlik gününe dönüşmüş durumdadır.

Bu nedenle Black Friday indirimleri artık ülkemizde de Kara Cuma ismine alternatif olarak Şahane Cuma, Efsane Cuma gibi yeni yıl mutluluğunu çağrıştıran isimlerle de anılmaktadır.Kara Cuma - Black Friday İndirimleri Ne Zaman?ABD’de Şükran Günleri Kasım ayının dördüncü perşembesinde kutlanır. Bu nedenle Kara Cuma indirimleri , Kasım ayının son haftasından başlar ve genellikle Aralık ayının ilk haftasına kadar devam eder. Bu hafta boyunca mağaza ve markalar çeşitli kampanyalarla hem yeni yıl ihtiyaçlarının hem de bu vesileyle tamamlanabilecek başka ihtiyaçların giderilmesi için alışveriş severlere büyük bir fırsat sunarlar. Efsane Cuma ve Kasım indirimleri Madame Coco ‘da da sizi karşılıyor. Nevresim takımlarından mutfak gereçlerine, banyo setlerinden dekorasyon malzemelerine kadar birçok farklı üründe olağanüstü Kasım indirimlerini yakalayabilmek için Madame Coco’yu takip edebilirsiniz.


Black Friday Kampanyaları ve Kasım İndirimleriYeni yılın coşkusunu hem evinizde yepyeni ürünlerle hem de sevdiklerinize alacağınız muhteşem hediyelerle geçirebilmek için Madame Coco kampanyalarına mutlaka göz atmalısınız. Yeni yıl sofralarının vazgeçilmez unsurları mumluklar, kadehler ve tabaklar, tüm yıl evinize aydınlık bir hava katacak duvar süsleri, ailenizin ve sevdiklerinizin yıllar boyu severek kullanabilecekleri muhteşem hediyeler Madame Coco’da Efsane Cuma kampanyalarında sizleri bekliyor.


Black Friday (Şahane Cuma) Ne Kadar Sürer?İlk kez ortaya çıktığı dönemde, perşembe günü olan Şükran Günü’nün hemen ertesindeki tek Cuma günü boyunca geçerli olan kampanya ve indirimler, günümüzde artık çok daha uzun sürelere yayılmış durumdadır. Ülkemizde Şahane Cuma günleri, Kasım ayının son haftasından itibaren birkaç gün veya bir hafta olacak şekilde dizayn edilebilmektedir. Madame Coco olarak, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kampanyalar ve büyük indirimlerle, en şık ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Ürünlerimizi incelemek için online mağazamızı ve Black Friday indirimlerini takip etmeyi unutmayın!


