{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Yatak Odasi > Yatak Örtüsü > Baskılı Yatak Örtüleri (1 ürün)
Filtreler >
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat
Baskılı Yatak Örtüsü Ölçüleri Nelerdir?

Birbirinden şık baskılı yatak örtüsü modellerini, kullanıcılarıyla buluşturan Madame Coco; yatak odası tekstili ürünlerinde dünya standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Baskılı yatak örtüsü ölçüsü, diğer tekstil ürünlerinden bir miktar daha geniş olmalıdır. Çünkü yatağınızın eni de dahil olmak üzere her noktasını büyüleyici bir zarafetle kapatabilmelidir. Baskılı yatak örtüsü ölçüleri ise kaç kişilik olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir.


Kaç kişilik?

Baskılı Yatak Örtüsü

Tek kişilik

160 x 220 cm

Çift kişilik

200 x 220 cm

Her biri, yatak ölçüsüne göre dizayn edilen baskılı yatak örtüleri; bahar dallarından geometrik motiflere, canlı renklerden soft tonlara yatak odanızda yer vermek isteyeceğiniz birbirinden şık baskılarla yatağınızı kaplamak için ideal boyutlarda sunulmaktadır.

Baskılı Yatak Örtüsü Fiyatları Ne Kadar?

Baskılı yatak örtüleri ile düz örtüler arasındaki en önemli fark, baskılı ürünlerin çift taraflı olarak kullanılabilmesidir. Desenleri ve zemini arasında renk uyumu bulunan baskılı yatak örtülerinden birini satın aldığınızda, aslında iki farklı ürüne sahip olacaksınız. Üstelik, yalnızca boyutlarına göre değişkenlik gösteren baskılı yatak örtüsü fiyatlarını en uygun düzeyde belirleyen Madame Coco kalitesini de yatağınıza taşımış olacaksınız. Madame Coco’dan uygun fiyatlarla temin edeceğiniz baskılı yatak örtüleri, odanıza muhteşem bir şıklık katmanın yanı sıra temizlik konusunda size büyük bir kolaylık sağlayacak. Toz tutmayan, lekelere karşı oldukça dirençli polyesterden üretilen bu ürünler, çamaşır makinasında yıkandığında herhangi bir bozulma ve renk atma problemiyle sizi karşı karşıya bırakmayacaktır. Esnek dokuları sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmayacak olan baskılı yatak örtülerini, bir kez alıp ömür boyu kullanabilir ve Madame Coco ürünlerinin tartışmasız kalitesini deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "YÖ-431", "name": "Margoux Ön Yıkamalı Soft Tek Kişilik Yatak Örtüsü \u002D Pudra", "price": 399.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116158770", "variant": "PUDRA", "category": "Baskılı Yatak Örtüleri", "main_category" : "2", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Yatak Örtüsü - Çok Amaçlı Baskılı", "dimension13": "TEKSTİL/Yatak Örtüsü", "dimension14": "1KYOTK0416103", "dimension15": "8682116158770", "dimension16": " 399.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "37888" } ] } } }